Górki - Halniak 24.05.14

LKS GÓRKI W PROGRAMIE "SPORTOWA NATURA"

• autor: oliwier234gprzed, 2023-11-29 12:39

W ostatnim czasie, Ludowy Klub Sportowy "Górki" brał aktywny udział w programie "Sportowa Natura", przeprowadzonym przez Lasy Państwowe. Klub z Górnego Przedmieścia zaangażował się w zadanie pod nazwą: "Wspólna integracja na świeżym powietrzu i łonie natury z LKS Górki Myślenice”.

Poznaj Lasy z LKS Górki cz.2

• autor: oliwier234gprzed, 2023-11-28 11:57
Duże zainteresowanie i niezła frekwencja na niedzielnej wycieczce po stokach Ukleiny spowodowały, że zarząd naszego klubu zaprasza na drugą część projektu "Poznaj Lasy z LKS Górki". Tym razem czeka nas spacer po północnych stokach Plebańskiej Góry, aż do wzniesienia Górki (od którego właśnie pochodzi nazwa klubu) i pobliskiej polany Mikołaj. Mimo nie najlepszych prognoz zapraszamy na godz. 10:00, w sobotę - 25 listopada, na plac przy strażnicy na Górnym Przedmieściu skąd wyruszy wycieczka. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu "Sportowa Natura", w zadaniu pod nazwą: "Wspólna integracja na świeżym powietrzu i łonie natury z LKS Górki Myślenice”. Wszystkich chętnych, z każdej grupy wiekowej, a także członków zaprzyjaźnionych organizacji i stowarzyszeń, zapraszamy na sobotnie spotkanie! Na każdego uczestnika czekać będzie ciepły posiłek i herbata!
Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe - https://www.lasy.gov.pl/

Poznaj Lasy z LKS Górki

• autor: oliwier234gprzed, 2023-11-17 11:07
Zarząd Ludowego Klubu Sportowego "Górki" Myślenice z największą przyjemnością zaprasza na wycieczkę edukacyjną organizowaną przez nasz Klub w ramach programu "Sportowa Natura". Klub z Górnego Przedmieścia bierze udział w zadaniu pod nazwą: "Wspólna integracja na świeżym powietrzu i łonie natury z LKS Górki Myślenice”, a w ramach jego realizacji czeka nas wycieczka na tereny pobliskich Lasów Państwowych. Podczas niej poznać będzie można szczegóły naszego regionu przyrodniczego, zagadnienia dotyczące występujących w lasach gatunków zwierząt i roślin, pojęcia ochrony przyrody czy też korzyści rekreacyjne wynikające z korzystania z obszarów leśnych.

Polplast wspiera Górki!

• autor: oliwier234gprzed, 2022-03-16 22:02

POLPLAST Polska Sp. z.o.o powstała w 2000 roku. Dogodna lokalizacja firmy i bardzo duże zapotrzebowanie spowodowało, że w organizacji pracę znalazło kilkaset osób. Działalność specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, jako wiodący producent w kraju. Wyroby produkowane w Myślenicach trafiają do największych ogólnopolskich firm, ale i także zagranicznych jak np. koncern samochodowy Volkswagen. Firma posiada w pełni skomputeryzowaną formę produkcji oraz kładzie nacisk na jak najlepsze warunki do pracy zatrudnionych osób. Oferuje im kursy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, a także inne doszkalające m.in. z zakresu bezpieczeństwa.

👉 POLPLAST Polska Sp. z o.o 👈
🏢 32-400 Myślenice, ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8 🏢
☎️ tel. 12 445 30 00 ☎️
💻 http://www.polplast-polska.com.pl 💻
📧 polplast@polplast-polska.com.pl 📧
👍 https://www.facebook.com/pages/Polplast-Myślenice/491553481052920 👍

Obierzyńscy-Ogrody niezmiennie z Górkami!

• autor: oliwier234gprzed, 2022-03-14 20:10
Lata mijają, a firma ogrodnicza Obierzyńscy - Ogrody nadal współpracuje z LKS Górki. Znaczny wkład w życie klubu oraz kilkadziesiąt, jak nie kilkaset boiskowych występów właścicieli firmy - Mateusza i Dariusza, to znaczna część historii klubu z Górnego Przedmieścia.

Firmę Obierzyńscy - Ogrody tworzy zespół młodych, utalentowanych i pełnych pasji architektów zieleni, którzy w kreatywny sposób podchodzą do tworzenia wypełnionych zielenią przestrzeni. Cechuje ich indywidualne podejście do klienta, pełne zaangażowanie w realizowany projekt i najwyższy profesjonalizm. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy, dostępną na stronie internetowej!

👉 Obierzyńscy-Ogrody - firma ogrodnicza 👈
🏢 32-400 Myślenice, ul. Średniawskiego 86 🏢