Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Zielonka vs Górki - 03.11.18, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 462, wczoraj: 683
ogółem: 1 075 928

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Raba II vs Górki 10.04.16
Ładowanie...

TRANSFERY

Jesień 2018/19 
 
Przybyli:
Bartłomiej Bednarz - powrót do gry
Sławomir Pilch - powrót do gry
Karol Klimas - LKS Rudnik
Marek Zięba - LKS Rudnik
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice
Mateusz Kubiński - Wrzosy Osieczany 
 
Ubyli:
Bartłomiej Pilch
Marcin Kołodziejczyk 
Krystian Klasik
Sebastian Klasik 
 
Wiosna 2017/18
 
Przybyli:
Wojciech Czajka - trener - Iskra Głogoczów 
Ignacy Dudek - Sokół Borzęta
Ireneusz Ziaja - Jubilat Izdebnik 
Bartłomiej Pilch - Pcimianka Pcim
Sebastian Klasik - Zryw Lanckorona 
Krystian Klasik - Zryw Lanckorona
Kamil Malina - Zryw Lanckorona 
Artur Szlachetka - Krzemień Jasienica
Marcin Kołodziejczyk - Wicher Stróża 
Bartłomiej Rusek - bez klubu
Tomasz Tokoń - powrót do gry
Vasilis Tomazos - powrót do gry 
Szymon Smok - Raba Dobczyce 
Jarosław Kuchnia - powrót do gry 
 
Ubyli: 
Łukasz Zając - LKS Rudnik
Marcin Hudaszek - LKS Rudnik 
Mariusz Wyroba 
Karol Klimas - LKS Rudnik
Arkadiusz Skawski - LKS Rudnik
Marek Zięba - LKS Rudnik
Grzegorz Jamka 
Bartłomiej Zając 
Łukasz Sroka
Kamil Żądło 
 
Jesień 2017/18 
 
Przybyli:
Sylwester Kisielewski - powrót do gry
Mateusz Pietrzyk - Dalin Myślenice
Grzegorz Jamka - Dalin Myślenice
Tomasz Kania - Wilga Koźmice Wielkie
Paweł Maślak - Orzeł Myślenice
Łukasz Sroka - LKS Mogilany
Dariusz Maślak - Wrzosy Osieczany
Kamil Żądło - Dalin Myślenice 
 
Ubyli:
Vasilis Tomazos 
Dariusz Spórna
Paweł Szatan - Dukla Bysina 
 
Wiosna 2016/17 
 
Przybyli:
Bartłomiej Zając - KS Tyniec 
Vasilis Tomazos - powrót do gry 
 
Ubyli:
Karol Klimas - kontuzja
Jarosław Kuchnia - kontuzja 
Bartłomiej Bednarz
Damian Surlas - Orzeł II Myślenice 
Maciej Kusiak
Łukasz Mirek
Tomasz Tokoń
Kacper Wojtan 

Jesień 2016/17 

Przybyli:
Krystian Kubiczek - powrót do gry
Kacper Wojtan - Dalin Myślenice
Wojciech Krawczyk - Trójka Myślenice
Paweł Szatan - Dukla Bysina 
Jan Ulman - powrót do gry 
Dariusz Spórna - Topór Tenczyn 
Rafał Bujas - powrót do gry 

Ubyli:
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice 
Sebastian Łapa - Jawor Jawornik  
Szymon Podoba
Mariusz Wójtowicz - Orzeł II Myślenice 

Wiosna 2015/16

Przybyli:
Sebastian Łapa - Pasternik Ochojno
Przemysław Kołodziej - Pcimianka Pcim
Maciej Kusiak - Trójka Myślenice 
Andrzej Szlachetka - powrót po kontuzji 
Mariusz Wyroba - Zielonka Wrząsowice

Ubyli:
Wojciech Lijewski
Ignacy Dudek
Kamil Kozioł
Michał Loręcik
Daniel Burkat - Jawor Jawornik 
Vasilis Tomazos - Jawor Jawornik 

Jesień 2015/16

Przybyli:
Marek Zięba - Wrzosy Osieczany
Szymon Podoba - Sęp Droginia 
Wojciech Lijewski - bez klubu
Mariusz Wójtowicz - bez klubu
Łukasz Mirek - Trójka Myślenice 
Mateusz Biela - Trójka Myślenice 
Daniel Burkat - Hejnał Krzyszkowice 
Damian Surlas - Orzeł Myślenice
Michał Loręcik - bez klubu 

Ubyli:
Robert Polaniak - Cyrhla Krzczonów 
Mateusz Ulman 
Mateusz Ślusarczyk

Wiosna 2014/15 

Przybyli:
Łukasz Zając - trener, Jawor Jawornik 
Arkadiusz Skawski - Skawianin Skawa
Marcin Hudaszek - Jawor Jawornik
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice
Jarosław Kuchnia - Halniak Zawada (powrót z wypożyczenia)
Kamil Kozioł - bez klubu
Karol Klimas - bez klubu

Ubyli:
Konrad Kęsek
Mateusz Ogrodny
Sławomir Maniecki
Rafał Bujas
Przemysław Płatek
Bartosz Kozar
Sławomir Pilch

Jesień 2014/15

Przybyli:
Sylwester Kisielewski - Orzeł Myślenice
Ignacy Dudek - Dalin Myślenice
Robert Polaniak - Cyrhla Krzczonów

Ubyli:
Jarosław Kuchnia - Halniak Zawada (wypożyczenie)
Paweł Cyrek - LKS Trzebunia (wypożyczenie)
Artur Gorączko
Maciej Piątek
Jan Ulman
Piotr Pilch
Marcin Sala

Wiosna 2013/14

Przybyli:
Rafał Bujas - Grodzisko Raciechowice (powrót z wypożyczenia)
Vasilis Tomazos - Orzeł Myślenice
Damian Górnik - Orzeł Myślenice
Tomasz Stanach - Orzeł Myślenice
Bartłomiej Bednarz - Orzeł Myślenice
Bartosz Górka - wychowanek

Ubyli:
Piotr Górka - Skalnik Trzemeśnia
Marek Banowski - kontuzja 
Krzysztof Róg - kontuzja
Arkadiusz Tyrawa

Jesień 2013/14

Przybyli:
Mateusz Ślusarczyk - bez klubu
Piotr Górka - Skalnik Trzemeśnia
Marcin Sala - bez klubu
Piotr Pilch - powrót do gry
Arkadiusz Tyrawa - bez klubu 

Ubyli:
Dawid Suder - trener - Grodzisko Raciechowice
Wojciech Kapera - Grodzisko Raciechowice (roczne wypożyczenie)
Dariusz Wojtycza - Grodzisko Raciechowice (roczne wypożyczenie)
Rafał Bujas - Grodzisko Raciechowice (półroczne wypożyczenie)
Dariusz Zając - kontuzja
Tomasz Sawicki
Grzegorz Ptasiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zielonka Wrząsowice Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice 1:2 Górki Myślenice
2018-11-03, 14:00:00
Wrząsowice
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Lubomir Wiśniowa 2:2 Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia 2:3 Orzeł Nowa Wieś
Jordan Zakliczyn 3:2 Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów 2:2 Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice 3:8 Topór Tenczyn
Hejnał Krzyszkowice 1:3 Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice pauza
Clavia Świątniki Górne 3:2 LKS Rudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty