Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Zielonka - 13.10.19, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

17

10-2019

czwartek

18

10-2019

piątek

19

10-2019

sobota

SENIORZY: Wróblowianka Kraków vs Górki Myślenice - A-klasa, Wróblowice, 11:00

20

10-2019

niedziela

SENIORZY REZERWY: Górki II Myślenice vs Szczebel Lubień - B-klasa, Myślenice - ul. Solidarności 6, 15:00

21

10-2019

pon.

22

10-2019

wtorek

23

10-2019

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 235, wczoraj: 489
ogółem: 1 254 991

statystyki szczegółowe

TRANSFERY

Jesień 2019/20

Przybyli: 
Kamil Rączka - Iskra Głogoczów
Jan Irzyk - Gościbia Sułkowice
Kamil Masłowiec - LKS Szaflary
Łukasz Rutkowski - Wratislavia Wrocław
Kamil Szczypka - Turbacz Mszana Dolna
_________________________________
Jarosław Osiński - Sokół Borzęta
Marek Olszowski - Staw Polanka
Krystian Mrowczyk - Dalin Myślenice
Przemysław Sendorek - Dalin Myślenice
Łukasz Kupczak - Dalin Myślenice
Patryk Kuźmiński - Dalin Myślenice
 
Ubyli: 
Ignacy Dudek - Sokół Borzęta 
Kamil Plewa - Górki II Myślenice
_________________________________
Daniel Ulman
Mateusz Ambroży
Bartłomiej Rusek
Maciej Rabka
Paweł Tułacz
Dawid Dziuba

Wiosna 2018/19

Przybyli: 
Tomasz Sabała - Orzeł Myślenice
Mateusz Sabała - Orzeł Myślenice
_____________________________
Wojciech Krawczyk - Orzeł Myślenice (powrót po półrocznym wypożyczeniu)
Dawid Dziuba - Orzeł Myślenice (powrót po półrocznym wypożyczeniu)
Dawid Miętka - Iskra Głogoczów
Sylwester Irzyk - Cisy Harbutowice
Jakub Wątor - bez klubu
Tomasz Puto - bez klubu 
 
Ubyli: 
Karol Klimas
Michał Hajduk
Szymon Smok 
 
Jesień 2018/19 
 
Przybyli:
Bartłomiej Bednarz - powrót do gry
Sławomir Pilch - powrót do gry
Karol Klimas - LKS Rudnik
Marek Zięba - LKS Rudnik
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice
Mateusz Kubiński - Wrzosy Osieczany 
______________________________
Robert Romański - Lubomir Wiśniowa 
Maciej Turała - bez klubu
Michał Wierzba - bez klubu 
Filip Kudas, Kacper Wojtan, Radosław Zduń, Paweł Tułacz, Mateusz Ambroży, Daniel Ulman, Michał Pustelnik, Maciej Rabka, Konrad Polewka, Filip Górka - zawodnicy z drużyny juniorów
 
Ubyli:
Bartłomiej Pilch
Marcin Kołodziejczyk 
Krystian Klasik
Sebastian Klasik - Olimpia Zebrzydowice 
_______________________________
Dawid Dziuba - Orzeł Myślenice
Wojciech Krawczyk - Orzeł Myślenice
Marcel Zlezarczyk - Orzeł Myślenice 
 
Wiosna 2017/18
 
Przybyli:
Wojciech Czajka - trener - Iskra Głogoczów 
Ignacy Dudek - Sokół Borzęta
Ireneusz Ziaja - Jubilat Izdebnik 
Bartłomiej Pilch - Pcimianka Pcim
Sebastian Klasik - Zryw Lanckorona 
Krystian Klasik - Zryw Lanckorona
Kamil Malina - Zryw Lanckorona 
Artur Szlachetka - Krzemień Jasienica
Marcin Kołodziejczyk - Wicher Stróża 
Bartłomiej Rusek - bez klubu
Tomasz Tokoń - powrót do gry
Vasilis Tomazos - powrót do gry 
Szymon Smok - bez klubu
Jarosław Kuchnia - powrót do gry 
 
Ubyli: 
Łukasz Zając - LKS Rudnik
Marcin Hudaszek - LKS Rudnik 
Mariusz Wyroba - Clavia Świątniki Górne
Karol Klimas - LKS Rudnik
Arkadiusz Skawski - LKS Rudnik
Marek Zięba - LKS Rudnik
Grzegorz Jamka - Nadwiślan Rusocice
Bartłomiej Zając - Pogoń Skotniki 
Łukasz Sroka
Kamil Żądło 
 
Jesień 2017/18 
 
Przybyli:
Sylwester Kisielewski - powrót do gry
Mateusz Pietrzyk - Dalin Myślenice
Grzegorz Jamka - Dalin Myślenice
Tomasz Kania - Wilga Koźmice Wielkie
Paweł Maślak - Orzeł Myślenice
Łukasz Sroka - LKS Mogilany
Dariusz Maślak - Wrzosy Osieczany
Kamil Żądło - Dalin Myślenice 
Karol Turała - Dalin Myślenice 
Michał Hajduk - Skalnik Trzemeśnia 
 
Ubyli:
Vasilis Tomazos 
Dariusz Spórna
Paweł Szatan - Dukla Bysina 
 
Wiosna 2016/17 
 
Przybyli:
Bartłomiej Zając - KS Tyniec 
Vasilis Tomazos - powrót do gry 
 
Ubyli:
Karol Klimas - kontuzja
Jarosław Kuchnia - kontuzja 
Bartłomiej Bednarz
Damian Surlas - Orzeł II Myślenice 
Maciej Kusiak
Łukasz Mirek
Tomasz Tokoń
Kacper Wojtan 

Jesień 2016/17 

Przybyli:
Krystian Kubiczek - powrót do gry
Kacper Wojtan - Dalin Myślenice
Wojciech Krawczyk - Trójka Myślenice
Paweł Szatan - Dukla Bysina 
Jan Ulman - powrót do gry 
Dariusz Spórna - Topór Tenczyn 
Rafał Bujas - powrót do gry 

Ubyli:
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice 
Sebastian Łapa - Jawor Jawornik  
Szymon Podoba
Mariusz Wójtowicz - Orzeł II Myślenice 

Wiosna 2015/16

Przybyli:
Sebastian Łapa - Pasternik Ochojno
Przemysław Kołodziej - Pcimianka Pcim
Maciej Kusiak - Trójka Myślenice 
Andrzej Szlachetka - powrót po kontuzji 
Mariusz Wyroba - Zielonka Wrząsowice

Ubyli:
Wojciech Lijewski
Ignacy Dudek
Kamil Kozioł
Michał Loręcik
Daniel Burkat - Jawor Jawornik 
Vasilis Tomazos - Jawor Jawornik 

Jesień 2015/16

Przybyli:
Marek Zięba - Wrzosy Osieczany
Szymon Podoba - Sęp Droginia 
Wojciech Lijewski - bez klubu
Mariusz Wójtowicz - bez klubu
Łukasz Mirek - Trójka Myślenice 
Mateusz Biela - Trójka Myślenice 
Daniel Burkat - Hejnał Krzyszkowice 
Damian Surlas - Orzeł Myślenice
Michał Loręcik - bez klubu 

Ubyli:
Robert Polaniak - Cyrhla Krzczonów 
Mateusz Ulman 
Mateusz Ślusarczyk

Wiosna 2014/15 

Przybyli:
Łukasz Zając - trener, Jawor Jawornik 
Arkadiusz Skawski - Skawianin Skawa
Marcin Hudaszek - Jawor Jawornik
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice
Jarosław Kuchnia - Halniak Zawada (powrót z wypożyczenia)
Kamil Kozioł - bez klubu
Karol Klimas - bez klubu

Ubyli:
Konrad Kęsek
Mateusz Ogrodny
Sławomir Maniecki
Rafał Bujas
Przemysław Płatek
Bartosz Kozar
Sławomir Pilch

Jesień 2014/15

Przybyli:
Sylwester Kisielewski - Orzeł Myślenice
Ignacy Dudek - Dalin Myślenice
Robert Polaniak - Cyrhla Krzczonów

Ubyli:
Jarosław Kuchnia - Halniak Zawada (wypożyczenie)
Paweł Cyrek - LKS Trzebunia (wypożyczenie)
Artur Gorączko
Maciej Piątek
Jan Ulman
Piotr Pilch
Marcin Sala

Wiosna 2013/14

Przybyli:
Rafał Bujas - Grodzisko Raciechowice (powrót z wypożyczenia)
Vasilis Tomazos - Orzeł Myślenice
Damian Górnik - Orzeł Myślenice
Tomasz Stanach - Orzeł Myślenice
Bartłomiej Bednarz - Orzeł Myślenice
Bartosz Górka - wychowanek

Ubyli:
Piotr Górka - Skalnik Trzemeśnia
Marek Banowski - kontuzja 
Krzysztof Róg - kontuzja
Arkadiusz Tyrawa

Jesień 2013/14

Przybyli:
Mateusz Ślusarczyk - bez klubu
Piotr Górka - Skalnik Trzemeśnia
Marcin Sala - bez klubu
Piotr Pilch - powrót do gry
Arkadiusz Tyrawa - bez klubu 

Ubyli:
Dawid Suder - trener - Grodzisko Raciechowice
Wojciech Kapera - Grodzisko Raciechowice (roczne wypożyczenie)
Dariusz Wojtycza - Grodzisko Raciechowice (roczne wypożyczenie)
Rafał Bujas - Grodzisko Raciechowice (półroczne wypożyczenie)
Dariusz Zając - kontuzja
Tomasz Sawicki
Grzegorz Ptasiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Wróblowianka Kraków Górki Myślenice
Wróblowianka Kraków   Górki Myślenice
2019-10-19, 11:00:00

Wróblowice

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceZielonka Wrząsowice
Górki Myślenice 5:0 Zielonka Wrząsowice
2019-10-13, 16:00:00
Myślenice - ul. Solidarności 6
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Skalnik Trzemeśnia 0:1 Beskid Tokarnia
Rokita Kornatka 2:2 Sokół Borzęta
Lubomir Wiśniowa 0:3 Staw Polanka
LKS Rudnik 2:1 Topór Tenczyn
Karpaty Siepraw 0:1 Wróblowianka Kraków
Gościbia Sułkowice 3:1 Clavia Świątniki Górne
Górki Myślenice 5:0 Zielonka Wrząsowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Beskid Tokarnia - Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice - Gościbia Sułkowice
Wróblowianka Kraków - Górki Myślenice
Topór Tenczyn - Karpaty Siepraw
Staw Polanka - LKS Rudnik
Sokół Borzęta - Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia - Rokita Kornatka

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Górki vs Lubomir - 16.06.18, fot. P.Biela
Ładowanie...