Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Wrzosy vs Górki - 18.11.17, fot. P. Biela
Ładowanie...

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Ankiety

Po raz ostatni w kalendarzowym roku wybieramy najlepszego zawodnika ostatniego spotkania z drużyną Wrzosów Osieczany.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 201, wczoraj: 204
ogółem: 945 863

statystyki szczegółowe

TRANSFERY

Jesień 2017/18 
 
Przybyli:
Sylwester Kisielewski - powrót do gry
Mateusz Pietrzyk - Dalin Myślenice
Grzegorz Jamka - Dalin Myślenice
Tomasz Kania - Wilga Koźmice Wielkie
Paweł Maślak - Orzeł Myślenice
Łukasz Sroka - LKS Mogilany
Dariusz Maślak - Wrzosy Osieczany
 
Ubyli:
Vasilis Tomazos 
Dariusz Spórna
 
Wiosna 2016/17 
 
Przybyli:
Bartłomiej Zając - KS Tyniec 
Vasilis Tomazos - powrót do gry 
 
Ubyli:
Karol Klimas - kontuzja
Jarosław Kuchnia - kontuzja 
Bartłomiej Bednarz
Damian Surlas - Orzeł II Myślenice 
Maciej Kusiak
Łukasz Mirek
Tomasz Tokoń
Kacper Wojtan 

Jesień 2016/17 

Przybyli:
Krystian Kubiczek - powrót do gry
Kacper Wojtan - Dalin Myślenice
Wojciech Krawczyk - Trójka Myślenice
Paweł Szatan - Dukla Bysina 
Jan Ulman - powrót do gry 
Dariusz Spórna - Topór Tenczyn 
Rafał Bujas - powrót do gry 

Ubyli:
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice 
Sebastian Łapa - Jawor Jawornik  
Szymon Podoba
Mariusz Wójtowicz - Orzeł II Myślenice 

Wiosna 2015/16

Przybyli:
Sebastian Łapa - Pasternik Ochojno
Przemysław Kołodziej - Pcimianka Pcim
Maciej Kusiak - Trójka Myślenice 
Andrzej Szlachetka - powrót po kontuzji 
Mariusz Wyroba - Zielonka Wrząsowice

Ubyli:
Wojciech Lijewski
Ignacy Dudek
Kamil Kozioł
Michał Loręcik
Daniel Burkat - Jawor Jawornik 
Vasilis Tomazos - Jawor Jawornik 

Jesień 2015/16

Przybyli:
Marek Zięba - Wrzosy Osieczany
Szymon Podoba - Sęp Droginia 
Wojciech Lijewski - bez klubu
Mariusz Wójtowicz - bez klubu
Łukasz Mirek - Trójka Myślenice 
Mateusz Biela - Trójka Myślenice 
Daniel Burkat - Hejnał Krzyszkowice 
Damian Surlas - Orzeł Myślenice
Michał Loręcik - bez klubu 

Ubyli:
Robert Polaniak - Cyrhla Krzczonów 
Mateusz Ulman 
Mateusz Ślusarczyk

Wiosna 2014/15 

Przybyli:
Łukasz Zając - trener, Jawor Jawornik 
Arkadiusz Skawski - Skawianin Skawa
Marcin Hudaszek - Jawor Jawornik
Paweł Dąbrowa - Orzeł Myślenice
Jarosław Kuchnia - Halniak Zawada (powrót z wypożyczenia)
Kamil Kozioł - bez klubu
Karol Klimas - bez klubu

Ubyli:
Konrad Kęsek
Mateusz Ogrodny
Sławomir Maniecki
Rafał Bujas
Przemysław Płatek
Bartosz Kozar
Sławomir Pilch

Jesień 2014/15

Przybyli:
Sylwester Kisielewski - Orzeł Myślenice
Ignacy Dudek - Dalin Myślenice
Robert Polaniak - Cyrhla Krzczonów

Ubyli:
Jarosław Kuchnia - Halniak Zawada (wypożyczenie)
Paweł Cyrek - LKS Trzebunia (wypożyczenie)
Artur Gorączko
Maciej Piątek
Jan Ulman
Piotr Pilch
Marcin Sala

Wiosna 2013/14

Przybyli:
Rafał Bujas - Grodzisko Raciechowice (powrót z wypożyczenia)
Vasilis Tomazos - Orzeł Myślenice
Damian Górnik - Orzeł Myślenice
Tomasz Stanach - Orzeł Myślenice
Bartłomiej Bednarz - Orzeł Myślenice
Bartosz Górka - wychowanek

Ubyli:
Piotr Górka - Skalnik Trzemeśnia
Marek Banowski - kontuzja 
Krzysztof Róg - kontuzja
Arkadiusz Tyrawa

Jesień 2013/14

Przybyli:
Mateusz Ślusarczyk - bez klubu
Piotr Górka - Skalnik Trzemeśnia
Marcin Sala - bez klubu
Piotr Pilch - powrót do gry
Arkadiusz Tyrawa - bez klubu 

Ubyli:
Dawid Suder - trener - Grodzisko Raciechowice
Wojciech Kapera - Grodzisko Raciechowice (roczne wypożyczenie)
Dariusz Wojtycza - Grodzisko Raciechowice (roczne wypożyczenie)
Rafał Bujas - Grodzisko Raciechowice (półroczne wypożyczenie)
Dariusz Zając - kontuzja
Tomasz Sawicki
Grzegorz Ptasiński

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wrzosy OsieczanyGórki Myślenice
Wrzosy Osieczany 9:1 Górki Myślenice
2017-11-18, 14:00:00
Osieczany
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Rudnik 2:4 Lubomir Wiśniowa
Jordan Sum Zakliczyn 1:3 Orzeł Nowa Wieś
Iskra Głogoczów 2:4 Rokita Kornatka
LKS Trzebunia 2:3 Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka Wróblowice 4:1 Topór Tenczyn
Dziekanovia Dziekanowice 6:0 Gościbia II Sułkowice
Clavia Świątniki Górne 2:3 Wrzosy Osieczany
Górki Myślenice 1:3 Beskid Tokarnia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty