Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Zielonka - 03.11.20, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

12

04-2021

pon.

13

04-2021

wtorek

14

04-2021

środa

15

04-2021

czwartek

16

04-2021

piątek

17

04-2021

sobota

SENIORZY REZERWY: Karpaty II Siepraw vs Górki II Myślenice - B-klasa, Siepraw, 17:00

18

04-2021

niedziela

SENIORZY: Górki Myślenice vs Rokita Kornatka - A-klasa, Myślenice - Solidarności, 16:00

Losowa galeria

Trening 28.07 i 30.07
Ładowanie...

TERMINARZ A-KLASA

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2021-06-19 Zielonka Wrząsowice Clavia Świątniki Górne 00:00
30  2021-06-19 Topór Tenczyn Gościbia Sułkowice 00:00
30  2021-06-19 Staw Polanka Górki Myślenice 17:00
30  2021-06-19 Sokół Borzęta Hejnał Krzyszkowice 00:00
30  2021-06-19 Skalnik Trzemeśnia Iskra Brzączowice 00:00
30  2021-06-19 Sęp Droginia Karpaty Siepraw 00:00
30  2021-06-19 LKS Rudnik Lubomir Wiśniowa 00:00
30  2021-06-19 Beskid Tokarnia Rokita Kornatka 00:00
29  2021-06-12 Rokita Kornatka LKS Rudnik 00:00
29  2021-06-12 Lubomir Wiśniowa Sęp Droginia 00:00
29  2021-06-12 Karpaty Siepraw Skalnik Trzemeśnia 00:00
29  2021-06-12 Iskra Brzączowice Sokół Borzęta 00:00
29  2021-06-12 Hejnał Krzyszkowice Staw Polanka 00:00
29  2021-06-12 Górki Myślenice Topór Tenczyn 17:00
29  2021-06-12 Gościbia Sułkowice Zielonka Wrząsowice 00:00
29  2021-06-12 Clavia Świątniki Górne Beskid Tokarnia 00:00
28  2021-06-05 Clavia Świątniki Górne Gościbia Sułkowice 00:00
28  2021-06-05 Zielonka Wrząsowice Górki Myślenice 17:00
28  2021-06-05 Topór Tenczyn Hejnał Krzyszkowice 00:00
28  2021-06-05 Staw Polanka Iskra Brzączowice 00:00
28  2021-06-05 Sokół Borzęta Karpaty Siepraw 00:00
28  2021-06-05 Skalnik Trzemeśnia Lubomir Wiśniowa 00:00
28  2021-06-05 Sęp Droginia Rokita Kornatka 00:00
28  2021-06-05 Beskid Tokarnia LKS Rudnik 00:00
27  2021-06-02 LKS Rudnik Sęp Droginia 00:00
27  2021-06-02 Rokita Kornatka Skalnik Trzemeśnia 00:00
27  2021-06-02 Lubomir Wiśniowa Sokół Borzęta 00:00
27  2021-06-02 Karpaty Siepraw Staw Polanka 00:00
27  2021-06-02 Iskra Brzączowice Topór Tenczyn 00:00
27  2021-06-02 Hejnał Krzyszkowice Zielonka Wrząsowice 00:00
27  2021-06-02 Górki Myślenice Clavia Świątniki Górne 18:00
27  2021-06-02 Gościbia Sułkowice Beskid Tokarnia 00:00
26  2021-05-29 Gościbia Sułkowice Górki Myślenice 17:00
26  2021-05-29 Clavia Świątniki Górne Hejnał Krzyszkowice 00:00
26  2021-05-29 Zielonka Wrząsowice Iskra Brzączowice 00:00
26  2021-05-29 Topór Tenczyn Karpaty Siepraw 00:00
26  2021-05-29 Staw Polanka Lubomir Wiśniowa 00:00
26  2021-05-29 Sokół Borzęta Rokita Kornatka 00:00
26  2021-05-29 Skalnik Trzemeśnia LKS Rudnik 00:00
26  2021-05-29 Beskid Tokarnia Sęp Droginia 00:00
25  2021-05-22 Sęp Droginia Skalnik Trzemeśnia 00:00
25  2021-05-22 LKS Rudnik Sokół Borzęta 00:00
25  2021-05-22 Rokita Kornatka Staw Polanka 00:00
25  2021-05-22 Lubomir Wiśniowa Topór Tenczyn 00:00
25  2021-05-22 Karpaty Siepraw Zielonka Wrząsowice 00:00
25  2021-05-22 Iskra Brzączowice Clavia Świątniki Górne 00:00
25  2021-05-22 Hejnał Krzyszkowice Gościbia Sułkowice 00:00
25  2021-05-22 Górki Myślenice Beskid Tokarnia 17:00
24  2021-05-15 Górki Myślenice Hejnał Krzyszkowice 17:00
24  2021-05-15 Gościbia Sułkowice Iskra Brzączowice 00:00
24  2021-05-15 Clavia Świątniki Górne Karpaty Siepraw 00:00
24  2021-05-15 Zielonka Wrząsowice Lubomir Wiśniowa 00:00
24  2021-05-15 Topór Tenczyn Rokita Kornatka 00:00
24  2021-05-15 Staw Polanka LKS Rudnik 00:00
24  2021-05-15 Sokół Borzęta Sęp Droginia 00:00
24  2021-05-15 Beskid Tokarnia Skalnik Trzemeśnia 00:00
23  2021-05-08 Skalnik Trzemeśnia Sokół Borzęta 00:00
23  2021-05-08 Sęp Droginia Staw Polanka 00:00
23  2021-05-08 LKS Rudnik Topór Tenczyn 00:00
23  2021-05-08 Rokita Kornatka Zielonka Wrząsowice 00:00
23  2021-05-08 Lubomir Wiśniowa Clavia Świątniki Górne 00:00
23  2021-05-08 Karpaty Siepraw Gościbia Sułkowice 00:00
23  2021-05-08 Iskra Brzączowice Górki Myślenice 17:30
23  2021-05-08 Hejnał Krzyszkowice Beskid Tokarnia 00:00
22  2021-05-01 Hejnał Krzyszkowice Iskra Brzączowice 00:00
22  2021-05-01 Górki Myślenice Karpaty Siepraw 17:00
22  2021-05-01 Gościbia Sułkowice Lubomir Wiśniowa 00:00
22  2021-05-01 Clavia Świątniki Górne Rokita Kornatka 00:00
22  2021-05-01 Zielonka Wrząsowice LKS Rudnik 00:00
22  2021-05-01 Topór Tenczyn Sęp Droginia 00:00
22  2021-05-01 Staw Polanka Skalnik Trzemeśnia 00:00
22  2021-05-01 Beskid Tokarnia Sokół Borzęta 00:00
21  2021-04-25 Sokół Borzęta Staw Polanka 00:00
21  2021-04-25 Skalnik Trzemeśnia Topór Tenczyn 00:00
21  2021-04-25 Sęp Droginia Zielonka Wrząsowice 00:00
21  2021-04-25 LKS Rudnik Clavia Świątniki Górne 00:00
21  2021-04-25 Rokita Kornatka Gościbia Sułkowice 00:00
21  2021-04-25 Lubomir Wiśniowa Górki Myślenice 15:00
21  2021-04-25 Karpaty Siepraw Hejnał Krzyszkowice 00:00
21  2021-04-25 Iskra Brzączowice Beskid Tokarnia 00:00
20  2021-04-18 Iskra Brzączowice Karpaty Siepraw 17:00
20  2021-04-18 Hejnał Krzyszkowice Lubomir Wiśniowa 17:00
20  2021-04-18 Górki Myślenice Rokita Kornatka 16:00
20  2021-04-18 Gościbia Sułkowice LKS Rudnik 17:00
20  2021-04-18 Clavia Świątniki Górne Sęp Droginia 17:00
20  2021-04-18 Zielonka Wrząsowice Skalnik Trzemeśnia 17:00
20  2021-04-18 Topór Tenczyn Sokół Borzęta 17:00
20  2021-04-18 Beskid Tokarnia Staw Polanka 17:00
19  2021-04-10 Staw Polanka Topór Tenczyn 00:00
19  2021-04-10 Sokół Borzęta Zielonka Wrząsowice 00:00
19  2021-04-10 Skalnik Trzemeśnia Clavia Świątniki Górne 00:00
19  2021-04-10 Sęp Droginia Gościbia Sułkowice 00:00
19  2021-04-10 LKS Rudnik Górki Myślenice 17:30
19  2021-04-10 Rokita Kornatka Hejnał Krzyszkowice 00:00
19  2021-04-10 Lubomir Wiśniowa Iskra Brzączowice 00:00
19  2021-04-10 Karpaty Siepraw Beskid Tokarnia 00:00
18  2021-04-05 Karpaty Siepraw Lubomir Wiśniowa 00:00
18  2021-04-05 Iskra Brzączowice Rokita Kornatka 00:00
18  2021-04-05 Hejnał Krzyszkowice LKS Rudnik 00:00
18  2021-04-05 Górki Myślenice Sęp Droginia 15:00
18  2021-04-05 Gościbia Sułkowice Skalnik Trzemeśnia 00:00
18  2021-04-05 Clavia Świątniki Górne Sokół Borzęta 00:00
18  2021-04-05 Zielonka Wrząsowice Staw Polanka 00:00
18  2021-04-05 Beskid Tokarnia Topór Tenczyn 00:00
17  2021-03-27 Topór Tenczyn Zielonka Wrząsowice 00:00
17  2021-03-27 Staw Polanka Clavia Świątniki Górne 00:00
17  2021-03-27 Sokół Borzęta Gościbia Sułkowice 00:00
17  2021-03-27 Skalnik Trzemeśnia Górki Myślenice 15:00
17  2021-03-27 Sęp Droginia Hejnał Krzyszkowice 00:00
17  2021-03-27 LKS Rudnik Iskra Brzączowice 00:00
17  2021-03-27 Rokita Kornatka Karpaty Siepraw 00:00
17  2021-03-27 Lubomir Wiśniowa Beskid Tokarnia 00:00
16  2021-03-20 Lubomir Wiśniowa Rokita Kornatka 00:00
16  2021-03-20 Karpaty Siepraw LKS Rudnik 00:00
16  2021-03-20 Iskra Brzączowice Sęp Droginia 00:00
16  2021-03-20 Hejnał Krzyszkowice Skalnik Trzemeśnia 00:00
16  2021-03-20 Górki Myślenice Sokół Borzęta 16:00
16  2021-03-20 Gościbia Sułkowice Staw Polanka 00:00
16  2021-03-20 Clavia Świątniki Górne Topór Tenczyn 00:00
16  2021-03-20 Beskid Tokarnia Zielonka Wrząsowice 00:00
15  2020-10-31 Górki Myślenice 3:3 Staw Polanka relacja ›
15  Clavia Świątniki Górne 1:5 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
15  Gościbia Sułkowice 3:0 Topór Tenczyn zobacz ›
15  Hejnał Krzyszkowice 3:1 Sokół Borzęta zobacz ›
15  Iskra Brzączowice 0:4 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
15  Karpaty Siepraw 3:0 Sęp Droginia zobacz ›
15  Lubomir Wiśniowa 1:4 LKS Rudnik zobacz ›
15  Rokita Kornatka 4:1 Beskid Tokarnia zobacz ›
14  2020-10-25 Topór Tenczyn 4:1 Górki Myślenice relacja ›
14  LKS Rudnik 0:1 Rokita Kornatka zobacz ›
14  Sęp Droginia 0:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
14  Skalnik Trzemeśnia 1:0 Karpaty Siepraw zobacz ›
14  Sokół Borzęta 1:2 Iskra Brzączowice zobacz ›
14  Staw Polanka 1:3 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
14  Zielonka Wrząsowice 2:4 Gościbia Sułkowice zobacz ›
14  Beskid Tokarnia 1:7 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
13  2020-11-03 Górki Myślenice 2:1 Zielonka Wrząsowice relacja ›
13  Gościbia Sułkowice 0:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
13  Hejnał Krzyszkowice 1:3 Topór Tenczyn zobacz ›
13  Iskra Brzączowice 2:1 Staw Polanka zobacz ›
13  Karpaty Siepraw 1:3 Sokół Borzęta zobacz ›
13  Lubomir Wiśniowa 3:3 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
13  Rokita Kornatka 1:1 Sęp Droginia zobacz ›
13  LKS Rudnik 5:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
12  2020-11-11 Clavia Świątniki Górne 0:3 Górki Myślenice relacja ›
12  Sęp Droginia 2:0 LKS Rudnik zobacz ›
12  Skalnik Trzemeśnia 6:3 Rokita Kornatka zobacz ›
12  Sokół Borzęta 2:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
12  Staw Polanka 1:3 Karpaty Siepraw zobacz ›
12  Topór Tenczyn 1:1 Iskra Brzączowice zobacz ›
12  Zielonka Wrząsowice 1:3 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
12  Beskid Tokarnia 2:4 Gościbia Sułkowice zobacz ›
11  2020-10-03 Górki Myślenice 3:0 Gościbia Sułkowice relacja ›
11  Hejnał Krzyszkowice 0:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
11  Iskra Brzączowice 2:2 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
11  Karpaty Siepraw 3:2 Topór Tenczyn zobacz ›
11  Lubomir Wiśniowa 4:2 Staw Polanka zobacz ›
11  Rokita Kornatka 2:4 Sokół Borzęta zobacz ›
11  LKS Rudnik 1:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
11  Sęp Droginia 1:4 Beskid Tokarnia zobacz ›
10  2020-09-27 Beskid Tokarnia 1:2 Górki Myślenice relacja ›
10  Skalnik Trzemeśnia 3:1 Sęp Droginia zobacz ›
10  Sokół Borzęta 2:1 LKS Rudnik zobacz ›
10  Staw Polanka 2:2 Rokita Kornatka zobacz ›
10  Topór Tenczyn 3:2 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
10  Zielonka Wrząsowice 3:4 Karpaty Siepraw zobacz ›
10  Clavia Świątniki Górne 4:2 Iskra Brzączowice zobacz ›
10  Gościbia Sułkowice 2:4 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2020-09-20 Hejnał Krzyszkowice 1:2 Górki Myślenice relacja ›
Iskra Brzączowice 3:1 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Karpaty Siepraw 3:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
Lubomir Wiśniowa 2:3 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
Rokita Kornatka 2:2 Topór Tenczyn zobacz ›
LKS Rudnik 4:1 Staw Polanka zobacz ›
Sęp Droginia 1:2 Sokół Borzęta zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 2:7 Beskid Tokarnia zobacz ›
2020-09-12 Górki Myślenice 2:3 Iskra Brzączowice relacja ›
Sokół Borzęta 3:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
Staw Polanka 4:0 Sęp Droginia zobacz ›
Topór Tenczyn 0:7 LKS Rudnik zobacz ›
Zielonka Wrząsowice 1:3 Rokita Kornatka zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 5:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Gościbia Sułkowice 3:0 Karpaty Siepraw zobacz ›
Beskid Tokarnia 4:0 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2020-09-05 Karpaty Siepraw 4:1 Górki Myślenice relacja ›
Iskra Brzączowice 1:1 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
Lubomir Wiśniowa 1:3 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Rokita Kornatka 2:4 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
LKS Rudnik 1:1 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
Sęp Droginia 2:2 Topór Tenczyn zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 0:0 Staw Polanka zobacz ›
Sokół Borzęta 6:0 Beskid Tokarnia zobacz ›
2020-08-29 Górki Myślenice 3:0 Lubomir Wiśniowa relacja ›
Staw Polanka 2:2 Sokół Borzęta zobacz ›
Topór Tenczyn 3:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
Zielonka Wrząsowice 1:1 Sęp Droginia zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 1:3 LKS Rudnik zobacz ›
Gościbia Sułkowice 0:2 Rokita Kornatka zobacz ›
Hejnał Krzyszkowice 2:4 Karpaty Siepraw zobacz ›
Beskid Tokarnia 2:4 Iskra Brzączowice zobacz ›
2020-08-26 Rokita Kornatka 1:4 Górki Myślenice relacja ›
Karpaty Siepraw 3:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
Lubomir Wiśniowa 0:2 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
LKS Rudnik 2:1 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Sęp Droginia 0:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 5:1 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
Sokół Borzęta 0:3 Topór Tenczyn zobacz ›
Staw Polanka 3:4 Beskid Tokarnia zobacz ›
2020-08-23 Górki Myślenice 2:4 LKS Rudnik relacja ›
Topór Tenczyn 1:0 Staw Polanka zobacz ›
Zielonka Wrząsowice 4:1 Sokół Borzęta zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 2:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
Gościbia Sułkowice 1:0 Sęp Droginia zobacz ›
Hejnał Krzyszkowice 3:1 Rokita Kornatka zobacz ›
Iskra Brzączowice 2:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Beskid Tokarnia 1:4 Karpaty Siepraw zobacz ›
2020-08-12 Sęp Droginia 0:4 Górki Myślenice relacja ›
Lubomir Wiśniowa 0:4 Karpaty Siepraw zobacz ›
Rokita Kornatka 4:2 Iskra Brzączowice zobacz ›
LKS Rudnik 1:0 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 1:2 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Sokół Borzęta 0:5 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
Staw Polanka 0:2 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
Topór Tenczyn 5:1 Beskid Tokarnia zobacz ›
2020-08-08 Górki Myślenice 1:2 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
Zielonka Wrząsowice 1:2 Topór Tenczyn zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 4:1 Staw Polanka zobacz ›
Gościbia Sułkowice 5:1 Sokół Borzęta zobacz ›
Hejnał Krzyszkowice 4:0 Sęp Droginia zobacz ›
Iskra Brzączowice 0:1 LKS Rudnik zobacz ›
Karpaty Siepraw 6:3 Rokita Kornatka zobacz ›
Beskid Tokarnia 2:4 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2020-08-02 Sokół Borzęta 0:4 Górki Myślenice relacja ›
Rokita Kornatka 2:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
LKS Rudnik 1:3 Karpaty Siepraw zobacz ›
Sęp Droginia 1:1 Iskra Brzączowice zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 3:5 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
Staw Polanka 3:0 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Topór Tenczyn 2:4 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
Zielonka Wrząsowice 6:2 Beskid Tokarnia zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2021-03-06 Górki Myślenice 2:3 Sokół Przytkowice relacja ›
2021-02-27 Górki Myślenice 6:0 Gajowianka Gaj relacja ›
2021-02-20 Górki Myślenice 3:6 Tempo Rzeszotary relacja ›
2021-02-13 Górki Myślenice 2:4 Jordan Zakliczyn relacja ›
2021-02-06 Górki Myślenice 0:7 Huragan Waksmund relacja ›
2020-07-25 Górki Myślenice 3:3 Czarni Staniątki relacja ›
2020-07-23 Górki Myślenice 6:2 Leńczanka Leńcze relacja ›
2020-07-18 Gdovia Gdów 3:0 Górki Myślenice relacja ›
2020-07-10 Górnik Wieliczka 3:2 Górki Myślenice relacja ›
2020-07-04 Górki Myślenice 2:4 Tempo Rzeszotary relacja ›
2020-06-27 Górki Myślenice 3:2 Sokół Przytkowice relacja ›
2020-06-20 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:1 Górki Myślenice relacja ›
2020-06-13 Górki Myślenice 8:2 Górki II Myślenice relacja ›

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceRokita Kornatka
Górki Myślenice   Rokita Kornatka
2021-04-18, 16:00:00

Myślenice - Solidarności 6

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceSokół Przytkowice
Górki Myślenice 2:3 Sokół Przytkowice
2021-03-06, 16:00:00
Myślenice - Sztuczne, Zarabie
    relacja »
mecz towarzyski

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Rokita Kornatka 4:1 Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa 1:4 LKS Rudnik
Karpaty Siepraw 3:0 Sęp Droginia
Iskra Brzączowice 0:4 Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice 3:1 Sokół Borzęta
Gościbia Sułkowice 3:0 Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne 1:5 Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice 3:3 Staw Polanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Beskid Tokarnia - Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne - Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice - Staw Polanka
Górki Myślenice - Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice - Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice - Sęp Droginia
Karpaty Siepraw - LKS Rudnik
Lubomir Wiśniowa - Rokita Kornatka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 29 gości

dzisiaj: 860, wczoraj: 6821
ogółem: 2 324 921

statystyki szczegółowe