Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Najnowsza galeria

Górki vs Cisy 10.06.17 fot. P. Biela
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Ferie z LKS Górki
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 289, wczoraj: 99
ogółem: 906 062

statystyki szczegółowe

Kontakty

TERMINARZ ROZGRYWEK

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  Clavia Świątniki Górne Wrzosy Osieczany 17:00
15  Dziekanovia Dziekanowice Gościbia II Sułkowice 17:00
15  Wróblowianka Wróblowice Topór Tenczyn 17:00
15  LKS Trzebunia Skalnik Trzemeśnia 17:00
15  Iskra Głogoczów Rokita Kornatka 17:00
15  Jordan Sum Zakliczyn Orzeł Nowa Wieś 17:00
15  LKS Rudnik Lubomir Wiśniowa 17:00
15  Górki Myślenice Beskid Tokarnia 17:00
14  Lubomir Wiśniowa Górki Myślenice 17:00
14  Orzeł Nowa Wieś LKS Rudnik 17:00
14  Rokita Kornatka Jordan Sum Zakliczyn 17:00
14  Skalnik Trzemeśnia Iskra Głogoczów 17:00
14  Topór Tenczyn LKS Trzebunia 17:00
14  Gościbia II Sułkowice Wróblowianka Wróblowice 17:00
14  Wrzosy Osieczany Dziekanovia Dziekanowice 17:00
14  Beskid Tokarnia Clavia Świątniki Górne 17:00
13  Dziekanovia Dziekanowice Clavia Świątniki Górne 17:00
13  Wróblowianka Wróblowice Wrzosy Osieczany 17:00
13  LKS Trzebunia Gościbia II Sułkowice 17:00
13  Iskra Głogoczów Topór Tenczyn 17:00
13  Jordan Sum Zakliczyn Skalnik Trzemeśnia 17:00
13  LKS Rudnik Rokita Kornatka 17:00
13  Górki Myślenice Orzeł Nowa Wieś 17:00
13  Lubomir Wiśniowa Beskid Tokarnia 17:00
12  Orzeł Nowa Wieś Lubomir Wiśniowa 17:00
12  Rokita Kornatka Górki Myślenice 17:00
12  Skalnik Trzemeśnia LKS Rudnik 17:00
12  Topór Tenczyn Jordan Sum Zakliczyn 17:00
12  Gościbia II Sułkowice Iskra Głogoczów 17:00
12  Wrzosy Osieczany LKS Trzebunia 17:00
12  Clavia Świątniki Górne Wróblowianka Wróblowice 17:00
12  Beskid Tokarnia Dziekanovia Dziekanowice 17:00
11  Wróblowianka Wróblowice Dziekanovia Dziekanowice 17:00
11  LKS Trzebunia Clavia Świątniki Górne 17:00
11  Iskra Głogoczów Wrzosy Osieczany 17:00
11  Jordan Sum Zakliczyn Gościbia II Sułkowice 17:00
11  LKS Rudnik Topór Tenczyn 17:00
11  Górki Myślenice Skalnik Trzemeśnia 17:00
11  Lubomir Wiśniowa Rokita Kornatka 17:00
11  Orzeł Nowa Wieś Beskid Tokarnia 17:00
10  Rokita Kornatka Orzeł Nowa Wieś 17:00
10  Skalnik Trzemeśnia Lubomir Wiśniowa 17:00
10  Topór Tenczyn Górki Myślenice 17:00
10  Gościbia II Sułkowice LKS Rudnik 17:00
10  Wrzosy Osieczany Jordan Sum Zakliczyn 17:00
10  Clavia Świątniki Górne Iskra Głogoczów 17:00
10  Dziekanovia Dziekanowice LKS Trzebunia 17:00
10  Beskid Tokarnia Wróblowianka Wróblowice 17:00
LKS Trzebunia Wróblowianka Wróblowice 17:00
Iskra Głogoczów Dziekanovia Dziekanowice 17:00
Jordan Sum Zakliczyn Clavia Świątniki Górne 17:00
LKS Rudnik Wrzosy Osieczany 17:00
Górki Myślenice Gościbia II Sułkowice 17:00
Lubomir Wiśniowa Topór Tenczyn 17:00
Orzeł Nowa Wieś Skalnik Trzemeśnia 17:00
Rokita Kornatka Beskid Tokarnia 17:00
Skalnik Trzemeśnia Rokita Kornatka 17:00
Topór Tenczyn Orzeł Nowa Wieś 17:00
Gościbia II Sułkowice Lubomir Wiśniowa 17:00
Wrzosy Osieczany Górki Myślenice 17:00
Clavia Świątniki Górne LKS Rudnik 17:00
Dziekanovia Dziekanowice Jordan Sum Zakliczyn 17:00
Wróblowianka Wróblowice Iskra Głogoczów 17:00
Beskid Tokarnia LKS Trzebunia 17:00
Iskra Głogoczów LKS Trzebunia 17:00
Jordan Sum Zakliczyn Wróblowianka Wróblowice 17:00
LKS Rudnik Dziekanovia Dziekanowice 17:00
Górki Myślenice Clavia Świątniki Górne 17:00
Lubomir Wiśniowa Wrzosy Osieczany 17:00
Orzeł Nowa Wieś Gościbia II Sułkowice 17:00
Rokita Kornatka Topór Tenczyn 17:00
Skalnik Trzemeśnia Beskid Tokarnia 17:00
Topór Tenczyn Skalnik Trzemeśnia 17:00
Gościbia II Sułkowice Rokita Kornatka 17:00
Wrzosy Osieczany Orzeł Nowa Wieś 17:00
Clavia Świątniki Górne Lubomir Wiśniowa 17:00
Dziekanovia Dziekanowice Górki Myślenice 17:00
Wróblowianka Wróblowice LKS Rudnik 17:00
LKS Trzebunia Jordan Sum Zakliczyn 17:00
Beskid Tokarnia Iskra Głogoczów 17:00
Jordan Sum Zakliczyn Iskra Głogoczów 17:00
LKS Rudnik LKS Trzebunia 17:00
Górki Myślenice Wróblowianka Wróblowice 17:00
Lubomir Wiśniowa Dziekanovia Dziekanowice 17:00
Orzeł Nowa Wieś Clavia Świątniki Górne 17:00
Rokita Kornatka Wrzosy Osieczany 17:00
Skalnik Trzemeśnia Gościbia II Sułkowice 17:00
Topór Tenczyn Beskid Tokarnia 17:00
Gościbia II Sułkowice Topór Tenczyn 17:00
Wrzosy Osieczany Skalnik Trzemeśnia 17:00
Clavia Świątniki Górne Rokita Kornatka 17:00
Dziekanovia Dziekanowice Orzeł Nowa Wieś 17:00
Wróblowianka Wróblowice Lubomir Wiśniowa 17:00
LKS Trzebunia Górki Myślenice 17:00
Iskra Głogoczów LKS Rudnik 17:00
Beskid Tokarnia Jordan Sum Zakliczyn 17:00
LKS Rudnik Jordan Sum Zakliczyn 17:00
Górki Myślenice Iskra Głogoczów 17:00
Lubomir Wiśniowa LKS Trzebunia 17:00
Orzeł Nowa Wieś Wróblowianka Wróblowice 17:00
Rokita Kornatka Dziekanovia Dziekanowice 17:00
Skalnik Trzemeśnia Clavia Świątniki Górne 17:00
Topór Tenczyn Wrzosy Osieczany 17:00
Gościbia II Sułkowice Beskid Tokarnia 17:00
Wrzosy Osieczany Gościbia II Sułkowice 17:00
Clavia Świątniki Górne Topór Tenczyn 17:00
Dziekanovia Dziekanowice Skalnik Trzemeśnia 17:00
Wróblowianka Wróblowice Rokita Kornatka 17:00
LKS Trzebunia Orzeł Nowa Wieś 17:00
Iskra Głogoczów Lubomir Wiśniowa 17:00
Jordan Sum Zakliczyn Górki Myślenice 17:00
Beskid Tokarnia LKS Rudnik 17:00
2017-08-12 Wrzosy Osieczany Beskid Tokarnia 17:00
Górki Myślenice LKS Rudnik 17:00
Lubomir Wiśniowa Jordan Sum Zakliczyn 17:00
Orzeł Nowa Wieś Iskra Głogoczów 17:00
Rokita Kornatka LKS Trzebunia 17:00
Skalnik Trzemeśnia Wróblowianka Wróblowice 17:00
Topór Tenczyn Dziekanovia Dziekanowice 17:00
Gościbia II Sułkowice Clavia Świątniki Górne 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-29 Górki Myślenice Płomień Kostrze 16:00
2017-07-22 Górki Myślenice 10:2 Nadwiślan Kraków relacja ›
2017-07-15 Górki Myślenice 3:7 Armatura Kraków relacja ›

Najbliższe spotkanie

Górki MyślenicePłomień Kostrze
mecz towarzyski
Górki Myślenice   Płomień Kostrze
2017-07-29, 16:00:00

Myślenice - ul. Solidarności 6

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceNadwiślan Kraków
Górki Myślenice 10:2 Nadwiślan Kraków
2017-07-22, 17:00:00
Myślenice - ul. Solidarności 6
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Górki Myślenice 3:7 Armatura Kraków
Górki Myślenice 10:2 Nadwiślan Kraków
Górki Myślenice Płomień Kostrze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Gościbia II Sułkowice - Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn - Dziekanovia Dziekanowice
Skalnik Trzemeśnia - Wróblowianka Wróblowice
Rokita Kornatka - LKS Trzebunia
Orzeł Nowa Wieś - Iskra Głogoczów
Lubomir Wiśniowa - Jordan Sum Zakliczyn
Górki Myślenice - LKS Rudnik
Wrzosy Osieczany - Beskid Tokarnia

Statystyki drużyny

Logowanie