Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Gościbia II 23.09.17, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Orzeł Nowa Wieś vs Górki Myślenice - III liga juniorów, Nowa Wieś 15:00

01

10-2017

niedziela

Topór Tenczyn vs Górki Myślenice - A-klasa, Tenczyn 15:30

Ankiety

Po meczu z Gościbią II czas na tradycyjną ankietę na MVP ostatniego ligowego spotkania. Zapraszamy do głosowania!

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 631, wczoraj: 191
ogółem: 927 417

statystyki szczegółowe

TERMINARZ ROZGRYWEK

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2017-11-04 Górki Myślenice Beskid Tokarnia 14:00
15  Clavia Świątniki Górne Wrzosy Osieczany 17:00
15  Dziekanovia Dziekanowice Gościbia II Sułkowice 17:00
15  Wróblowianka Wróblowice Topór Tenczyn 17:00
15  LKS Trzebunia Skalnik Trzemeśnia 17:00
15  Iskra Głogoczów Rokita Kornatka 17:00
15  Jordan Sum Zakliczyn Orzeł Nowa Wieś 17:00
15  LKS Rudnik Lubomir Wiśniowa 17:00
14  2017-10-28 Lubomir Wiśniowa Górki Myślenice 16:00
14  Orzeł Nowa Wieś LKS Rudnik 17:00
14  Rokita Kornatka Jordan Sum Zakliczyn 17:00
14  Skalnik Trzemeśnia Iskra Głogoczów 17:00
14  Topór Tenczyn LKS Trzebunia 17:00
14  Gościbia II Sułkowice Wróblowianka Wróblowice 17:00
14  Wrzosy Osieczany Dziekanovia Dziekanowice 17:00
14  Beskid Tokarnia Clavia Świątniki Górne 17:00
13  2017-10-21 Górki Myślenice Orzeł Nowa Wieś 15:00
13  Dziekanovia Dziekanowice Clavia Świątniki Górne 17:00
13  Wróblowianka Wróblowice Wrzosy Osieczany 17:00
13  LKS Trzebunia Gościbia II Sułkowice 17:00
13  Iskra Głogoczów Topór Tenczyn 17:00
13  Jordan Sum Zakliczyn Skalnik Trzemeśnia 17:00
13  LKS Rudnik Rokita Kornatka 17:00
13  Lubomir Wiśniowa Beskid Tokarnia 17:00
12  2017-10-15 Rokita Kornatka Górki Myślenice 14:00
12  Orzeł Nowa Wieś Lubomir Wiśniowa 17:00
12  Skalnik Trzemeśnia LKS Rudnik 17:00
12  Topór Tenczyn Jordan Sum Zakliczyn 17:00
12  Gościbia II Sułkowice Iskra Głogoczów 17:00
12  Wrzosy Osieczany LKS Trzebunia 17:00
12  Clavia Świątniki Górne Wróblowianka Wróblowice 17:00
12  Beskid Tokarnia Dziekanovia Dziekanowice 17:00
11  2017-10-07 Górki Myślenice Skalnik Trzemeśnia 16:00
11  Wróblowianka Wróblowice Dziekanovia Dziekanowice 17:00
11  LKS Trzebunia Clavia Świątniki Górne 17:00
11  Iskra Głogoczów Wrzosy Osieczany 17:00
11  Jordan Sum Zakliczyn Gościbia II Sułkowice 17:00
11  LKS Rudnik Topór Tenczyn 17:00
11  Lubomir Wiśniowa Rokita Kornatka 17:00
11  Orzeł Nowa Wieś Beskid Tokarnia 17:00
10  2017-10-01 Topór Tenczyn Górki Myślenice 15:30
10  Rokita Kornatka Orzeł Nowa Wieś 17:00
10  Skalnik Trzemeśnia Lubomir Wiśniowa 17:00
10  Gościbia II Sułkowice LKS Rudnik 17:00
10  Wrzosy Osieczany Jordan Sum Zakliczyn 17:00
10  Clavia Świątniki Górne Iskra Głogoczów 17:00
10  Dziekanovia Dziekanowice LKS Trzebunia 17:00
10  Beskid Tokarnia Wróblowianka Wróblowice 17:00
2017-09-23 Górki Myślenice 4:0 Gościbia II Sułkowice relacja ›
LKS Trzebunia Wróblowianka Wróblowice 17:00
Iskra Głogoczów Dziekanovia Dziekanowice 17:00
Jordan Sum Zakliczyn Clavia Świątniki Górne 17:00
LKS Rudnik Wrzosy Osieczany 17:00
Lubomir Wiśniowa Topór Tenczyn 17:00
Orzeł Nowa Wieś Skalnik Trzemeśnia 17:00
Rokita Kornatka 0:1 Beskid Tokarnia zobacz ›
2017-09-17 Wrzosy Osieczany Górki Myślenice 17:00
Skalnik Trzemeśnia 0:3 Rokita Kornatka zobacz ›
Topór Tenczyn 4:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Gościbia II Sułkowice 1:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 1:0 LKS Rudnik zobacz ›
Dziekanovia Dziekanowice 2:2 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
Wróblowianka Wróblowice 2:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
Beskid Tokarnia LKS Trzebunia 17:00
2017-09-09 Górki Myślenice 2:3 Clavia Świątniki Górne relacja ›
Iskra Głogoczów 2:2 LKS Trzebunia zobacz ›
Jordan Sum Zakliczyn 7:1 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
LKS Rudnik 3:3 Dziekanovia Dziekanowice zobacz ›
Lubomir Wiśniowa 1:1 Wrzosy Osieczany zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 3:0 Gościbia II Sułkowice zobacz ›
Rokita Kornatka 5:1 Topór Tenczyn zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 1:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
2017-09-02 Dziekanovia Dziekanowice 3:1 Górki Myślenice relacja ›
Topór Tenczyn 6:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
Gościbia II Sułkowice 1:4 Rokita Kornatka zobacz ›
Wrzosy Osieczany 4:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 2:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Wróblowianka Wróblowice 2:0 LKS Rudnik zobacz ›
LKS Trzebunia 0:6 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
Beskid Tokarnia 3:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
2017-09-06 Górki Myślenice 1:6 Wróblowianka Wróblowice relacja ›
Jordan Sum Zakliczyn 3:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
LKS Rudnik 2:1 LKS Trzebunia zobacz ›
Lubomir Wiśniowa 1:3 Dziekanovia Dziekanowice zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 1:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
Rokita Kornatka 3:2 Wrzosy Osieczany zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 5:0 Gościbia II Sułkowice zobacz ›
Topór Tenczyn 1:5 Beskid Tokarnia zobacz ›
2017-08-23 Górki Myślenice 3:3 LKS Trzebunia relacja ›
Gościbia II Sułkowice 2:2 Topór Tenczyn zobacz ›
Wrzosy Osieczany 3:3 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 1:1 Rokita Kornatka zobacz ›
Dziekanovia Dziekanowice 1:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Wróblowianka Wróblowice 3:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Iskra Głogoczów 1:1 LKS Rudnik zobacz ›
Beskid Tokarnia 3:1 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
2017-08-19 Górki Myślenice 3:1 Iskra Głogoczów relacja ›
LKS Rudnik 4:5 Jordan Sum Zakliczyn zobacz ›
Lubomir Wiśniowa 1:2 LKS Trzebunia zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 1:4 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
Rokita Kornatka 2:2 Dziekanovia Dziekanowice zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 1:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
Topór Tenczyn 2:1 Wrzosy Osieczany zobacz ›
Beskid Tokarnia 10:0 Gościbia II Sułkowice zobacz ›
2017-08-15 Jordan Sum Zakliczyn 2:1 Górki Myślenice relacja ›
Wrzosy Osieczany 7:1 Gościbia II Sułkowice zobacz ›
Clavia Świątniki Górne 1:0 Topór Tenczyn zobacz ›
Dziekanovia Dziekanowice 5:0 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
Wróblowianka Wróblowice 1:1 Rokita Kornatka zobacz ›
LKS Trzebunia 0:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Iskra Głogoczów 3:2 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Beskid Tokarnia 4:0 LKS Rudnik zobacz ›
2017-08-12 Górki Myślenice 4:3 LKS Rudnik relacja ›
2017-08-12 Wrzosy Osieczany 2:3 Beskid Tokarnia zobacz ›
Jordan Sum Zakliczyn 4:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 2:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
Rokita Kornatka 4:1 LKS Trzebunia zobacz ›
Skalnik Trzemeśnia 3:6 Wróblowianka Wróblowice zobacz ›
Topór Tenczyn 0:1 Dziekanovia Dziekanowice zobacz ›
Gościbia II Sułkowice 0:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-03 Górki Myślenice 3:0 Sokół Borzęta relacja ›
2017-07-29 Górki Myślenice 5:1 Płomień Kostrze relacja ›
2017-07-22 Górki Myślenice 10:2 Nadwiślan Kraków relacja ›
2017-07-15 Górki Myślenice 3:7 Armatura Kraków relacja ›

Najbliższe spotkanie

Topór TenczynGórki Myślenice
Topór Tenczyn   Górki Myślenice
2017-10-01, 15:30:00

Tenczyn

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceGościbia II Sułkowice
Górki Myślenice 4:0 Gościbia II Sułkowice
2017-09-23, 16:00:00
Myślenice - Sztuczne
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Rokita Kornatka 0:1 Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa Topór Tenczyn
LKS Rudnik Wrzosy Osieczany
Jordan Sum Zakliczyn Clavia Świątniki Górne
Iskra Głogoczów Dziekanovia Dziekanowice
LKS Trzebunia Wróblowianka Wróblowice
Górki Myślenice 4:0 Gościbia II Sułkowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Beskid Tokarnia - Wróblowianka Wróblowice
Dziekanovia Dziekanowice - LKS Trzebunia
Clavia Świątniki Górne - Iskra Głogoczów
Wrzosy Osieczany - Jordan Sum Zakliczyn
Gościbia II Sułkowice - LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia - Lubomir Wiśniowa
Rokita Kornatka - Orzeł Nowa Wieś
Topór Tenczyn - Górki Myślenice

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty