Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Iskra G. - 18.05.19, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

25

05-2019

sobota

26

05-2019

niedziela

SENIORZY: Iskra Brzączowice vs Górki Myślenice - A-klasa, Brzączowice, 17:30

SENIORZY REZERWY: Grodzisko Raciechowice vs Górki II Myślenice - B-klasa, Raciechowice, 13:30

27

05-2019

pon.

28

05-2019

wtorek

29

05-2019

środa

30

05-2019

czwartek

31

05-2019

piątek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 500, wczoraj: 1020
ogółem: 1 169 355

statystyki szczegółowe

TERMINARZ ROZGRYWEK

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2019-06-22 LKS Rudnik Clavia Świątniki Górne 00:00
30  2019-06-22 Górki Myślenice pauza ---
30  2019-06-22 Zielonka Wrząsowice Hejnał Krzyszkowice 00:00
30  2019-06-22 Topór Tenczyn Iskra Brzączowice 00:00
30  2019-06-22 Skalnik Trzemeśnia Iskra Głogoczów 00:00
30  2019-06-22 Rokita Kornatka Jordan Zakliczyn 00:00
30  2019-06-22 Orzeł Nowa Wieś LKS Trzebunia 00:00
30  2019-06-22 Beskid Tokarnia Lubomir Wiśniowa 00:00
29  2019-06-19 Lubomir Wiśniowa Orzeł Nowa Wieś 00:00
29  2019-06-19 LKS Trzebunia Rokita Kornatka 00:00
29  2019-06-19 Jordan Zakliczyn Skalnik Trzemeśnia 00:00
29  2019-06-19 Iskra Głogoczów Topór Tenczyn 00:00
29  2019-06-19 Iskra Brzączowice Zielonka Wrząsowice 00:00
29  2019-06-19 Hejnał Krzyszkowice pauza ---
29  2019-06-19 Górki Myślenice LKS Rudnik 18:00
29  2019-06-19 Clavia Świątniki Górne Beskid Tokarnia 00:00
28  2019-06-15 Clavia Świątniki Górne Górki Myślenice 17:30
28  2019-06-15 LKS Rudnik Hejnał Krzyszkowice 00:00
28  2019-06-15 Iskra Brzączowice pauza ---
28  2019-06-15 Zielonka Wrząsowice Iskra Głogoczów 00:00
28  2019-06-15 Topór Tenczyn Jordan Zakliczyn 00:00
28  2019-06-15 Skalnik Trzemeśnia LKS Trzebunia 00:00
28  2019-06-15 Rokita Kornatka Lubomir Wiśniowa 00:00
28  2019-06-15 Beskid Tokarnia Orzeł Nowa Wieś 00:00
27  2019-06-08 Orzeł Nowa Wieś Rokita Kornatka 00:00
27  2019-06-08 Lubomir Wiśniowa Skalnik Trzemeśnia 00:00
27  2019-06-08 LKS Trzebunia Topór Tenczyn 00:00
27  2019-06-08 Jordan Zakliczyn Zielonka Wrząsowice 00:00
27  2019-06-08 Iskra Głogoczów pauza ---
27  2019-06-08 Iskra Brzączowice LKS Rudnik 00:00
27  2019-06-08 Hejnał Krzyszkowice Clavia Świątniki Górne 00:00
27  2019-06-08 Górki Myślenice Beskid Tokarnia 18:00
26  2019-06-02 Górki Myślenice Hejnał Krzyszkowice 17:00
26  2019-06-02 Clavia Świątniki Górne Iskra Brzączowice 00:00
26  2019-06-02 LKS Rudnik Iskra Głogoczów 00:00
26  2019-06-02 Jordan Zakliczyn pauza ---
26  2019-06-02 Zielonka Wrząsowice LKS Trzebunia 00:00
26  2019-06-02 Topór Tenczyn Lubomir Wiśniowa 00:00
26  2019-06-02 Skalnik Trzemeśnia Orzeł Nowa Wieś 00:00
26  2019-06-02 Beskid Tokarnia Rokita Kornatka 00:00
25  2019-05-26 Rokita Kornatka Skalnik Trzemeśnia 00:00
25  2019-05-26 Orzeł Nowa Wieś Topór Tenczyn 00:00
25  2019-05-26 Lubomir Wiśniowa Zielonka Wrząsowice 00:00
25  2019-05-26 LKS Trzebunia pauza ---
25  2019-05-26 Jordan Zakliczyn LKS Rudnik 00:00
25  2019-05-26 Iskra Głogoczów Clavia Świątniki Górne 00:00
25  2019-05-26 Iskra Brzączowice Górki Myślenice 17:30
25  2019-05-26 Hejnał Krzyszkowice Beskid Tokarnia 00:00
24  2019-05-18 Hejnał Krzyszkowice 3:1 Iskra Brzączowice zobacz ›
24  2019-05-18 Górki Myślenice 2:0 Iskra Głogoczów relacja ›
24  2019-05-18 Clavia Świątniki Górne 2:7 Jordan Zakliczyn zobacz ›
24  2019-05-18 LKS Rudnik 2:0 LKS Trzebunia zobacz ›
24  2019-05-18 Lubomir Wiśniowa pauza ---
24  2019-05-18 Zielonka Wrząsowice 0:2 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
24  2019-05-18 Topór Tenczyn Rokita Kornatka 00:00
24  2019-05-18 Beskid Tokarnia 1:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
23  2019-05-11 Skalnik Trzemeśnia 2:1 Topór Tenczyn zobacz ›
23  2019-05-11 Rokita Kornatka 0:2 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
23  2019-05-11 Orzeł Nowa Wieś pauza ---
23  2019-05-11 Lubomir Wiśniowa 1:3 LKS Rudnik zobacz ›
23  2019-05-11 LKS Trzebunia 1:3 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
23  2019-05-11 Jordan Zakliczyn 2:1 Górki Myślenice relacja ›
23  2019-05-11 Iskra Głogoczów 1:3 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
23  2019-05-11 Iskra Brzączowice Beskid Tokarnia 00:00
22  2019-05-04 Iskra Brzączowice 1:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
22  2019-05-04 Hejnał Krzyszkowice 2:2 Jordan Zakliczyn zobacz ›
22  2019-05-04 Górki Myślenice 1:1 LKS Trzebunia relacja ›
22  2019-05-04 Clavia Świątniki Górne 3:2 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
22  2019-05-04 LKS Rudnik 4:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
22  2019-05-04 Rokita Kornatka pauza ---
22  2019-05-04 Zielonka Wrząsowice 1:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
22  2019-05-04 Beskid Tokarnia 7:1 Topór Tenczyn zobacz ›
21  2019-05-15 Lubomir Wiśniowa 1:1 Górki Myślenice relacja ›
21  2019-05-01 Topór Tenczyn 1:2 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
21  2019-05-01 Skalnik Trzemeśnia pauza ---
21  2019-05-01 Rokita Kornatka 1:0 LKS Rudnik zobacz ›
21  2019-05-01 Orzeł Nowa Wieś 2:4 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
21  2019-05-01 LKS Trzebunia Hejnał Krzyszkowice 00:00
21  2019-05-01 Jordan Zakliczyn 2:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
21  2019-05-01 Iskra Głogoczów 2:5 Beskid Tokarnia zobacz ›
20  2019-04-27 Iskra Głogoczów 0:1 Jordan Zakliczyn zobacz ›
20  2019-04-27 Iskra Brzączowice 1:2 LKS Trzebunia zobacz ›
20  2019-04-27 Hejnał Krzyszkowice 2:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
20  2019-04-27 Górki Myślenice 2:2 Orzeł Nowa Wieś relacja ›
20  2019-04-27 Clavia Świątniki Górne 4:4 Rokita Kornatka zobacz ›
20  2019-04-27 LKS Rudnik 1:4 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
20  2019-04-27 Topór Tenczyn pauza ---
20  2019-04-27 Beskid Tokarnia 7:0 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
19  2019-04-22 Zielonka Wrząsowice pauza ---
19  2019-04-22 Topór Tenczyn 2:0 LKS Rudnik zobacz ›
19  2019-04-22 Skalnik Trzemeśnia 0:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
19  2019-04-22 Rokita Kornatka 1:3 Górki Myślenice relacja ›
19  2019-04-22 Orzeł Nowa Wieś 1:1 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
19  2019-04-22 Lubomir Wiśniowa 0:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
19  2019-04-22 LKS Trzebunia 0:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
19  2019-04-22 Jordan Zakliczyn 6:1 Beskid Tokarnia zobacz ›
18  2019-04-13 Jordan Zakliczyn 2:2 LKS Trzebunia zobacz ›
18  2019-04-13 Iskra Głogoczów 1:3 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
18  2019-04-13 Orzeł Nowa Wieś 5:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
18  2019-04-13 Hejnał Krzyszkowice 2:1 Rokita Kornatka zobacz ›
18  2019-04-13 Górki Myślenice 5:1 Skalnik Trzemeśnia relacja ›
18  2019-04-13 Clavia Świątniki Górne 8:3 Topór Tenczyn zobacz ›
18  2019-04-13 LKS Rudnik 5:3 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
18  2019-04-13 Beskid Tokarnia pauza ---
17  2019-04-07 LKS Rudnik pauza ---
17  2019-04-07 Zielonka Wrząsowice 1:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
17  2019-04-07 Topór Tenczyn 0:7 Górki Myślenice relacja ›
17  2019-04-07 Skalnik Trzemeśnia 2:2 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
17  2019-04-07 Rokita Kornatka 3:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
17  2019-04-07 Orzeł Nowa Wieś 1:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
17  2019-04-07 Lubomir Wiśniowa 1:6 Jordan Zakliczyn zobacz ›
17  2019-04-07 LKS Trzebunia 1:3 Beskid Tokarnia zobacz ›
16  2019-03-30 Górki Myślenice 3:1 Zielonka Wrząsowice relacja ›
16  2019-03-30 Clavia Świątniki Górne pauza ---
16  2019-03-30 Beskid Tokarnia 4:2 LKS Rudnik zobacz ›
16  2019-03-30 LKS Trzebunia 0:3 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
16  2019-03-30 Jordan Zakliczyn 0:3 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
16  2019-03-30 Iskra Głogoczów 0:0 Rokita Kornatka zobacz ›
16  2019-03-30 Iskra Brzączowice 2:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
16  2019-03-30 Hejnał Krzyszkowice 1:2 Topór Tenczyn zobacz ›
15  2018-10-27 Clavia Świątniki Górne 3:2 LKS Rudnik zobacz ›
15  2018-10-27 Górki Myślenice pauza ---
15  2018-10-27 Hejnał Krzyszkowice 1:3 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
15  2018-10-27 Iskra Brzączowice 3:8 Topór Tenczyn zobacz ›
15  2018-10-27 Iskra Głogoczów 2:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
15  2018-10-27 Jordan Zakliczyn 3:2 Rokita Kornatka zobacz ›
15  2018-10-27 LKS Trzebunia 2:3 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
15  2018-10-27 Lubomir Wiśniowa 2:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
14  2018-10-20 Orzeł Nowa Wieś 1:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
14  2018-10-20 Rokita Kornatka 3:0 LKS Trzebunia zobacz ›
14  2018-10-20 Skalnik Trzemeśnia 3:4 Jordan Zakliczyn zobacz ›
14  2018-10-20 Topór Tenczyn 2:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
14  2018-10-20 Zielonka Wrząsowice 2:3 Iskra Brzączowice zobacz ›
14  2018-10-20 Hejnał Krzyszkowice pauza ---
14  2018-10-20 LKS Rudnik 1:1 Górki Myślenice relacja ›
14  2018-10-20 Beskid Tokarnia 5:0 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
13  2018-10-13 Górki Myślenice 4:1 Clavia Świątniki Górne relacja ›
13  2018-10-13 Hejnał Krzyszkowice 0:2 LKS Rudnik zobacz ›
13  2018-10-13 Iskra Brzączowice pauza ---
13  2018-10-13 Iskra Głogoczów 0:1 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
13  2018-10-13 Jordan Zakliczyn 3:2 Topór Tenczyn zobacz ›
13  2018-10-13 LKS Trzebunia 1:4 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
13  2018-10-13 Lubomir Wiśniowa 0:0 Rokita Kornatka zobacz ›
13  2018-10-13 Orzeł Nowa Wieś 1:6 Beskid Tokarnia zobacz ›
12  2018-10-07 Beskid Tokarnia 5:0 Górki Myślenice relacja ›
12  2018-10-06 Rokita Kornatka 3:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
12  2018-10-06 Skalnik Trzemeśnia 0:1 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
12  2018-10-06 Topór Tenczyn 0:0 LKS Trzebunia zobacz ›
12  2018-10-06 Zielonka Wrząsowice 1:3 Jordan Zakliczyn zobacz ›
12  2018-10-06 Iskra Głogoczów pauza ---
12  2018-10-06 LKS Rudnik 1:1 Iskra Brzączowice zobacz ›
12  2018-10-06 Clavia Świątniki Górne 0:2 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
11  2018-09-30 Hejnał Krzyszkowice 1:2 Górki Myślenice relacja ›
11  2018-09-29 Iskra Brzączowice 3:3 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
11  2018-09-29 Iskra Głogoczów 2:2 LKS Rudnik zobacz ›
11  2018-09-29 Jordan Zakliczyn pauza ---
11  2018-09-29 LKS Trzebunia 2:3 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
11  2018-09-29 Lubomir Wiśniowa 0:5 Topór Tenczyn zobacz ›
11  2018-09-29 Orzeł Nowa Wieś 2:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
11  2018-09-29 Rokita Kornatka 3:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
10  2018-09-22 Skalnik Trzemeśnia 0:2 Rokita Kornatka zobacz ›
10  2018-09-22 Topór Tenczyn 6:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
10  2018-09-22 Zielonka Wrząsowice 1:4 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
10  2018-09-22 LKS Trzebunia pauza ---
10  2018-09-22 LKS Rudnik 2:2 Jordan Zakliczyn zobacz ›
10  2018-09-22 Clavia Świątniki Górne 1:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
10  2018-09-22 Górki Myślenice 5:1 Iskra Brzączowice relacja ›
10  2018-09-22 Beskid Tokarnia 2:4 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2018-09-16 Iskra Głogoczów 1:4 Górki Myślenice relacja ›
2018-09-15 Iskra Brzączowice 5:2 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2018-09-15 Jordan Zakliczyn 4:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2018-09-15 LKS Trzebunia 1:2 LKS Rudnik zobacz ›
2018-09-15 Lubomir Wiśniowa pauza ---
2018-09-15 Orzeł Nowa Wieś 1:1 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
2018-09-15 Rokita Kornatka 3:0 Topór Tenczyn zobacz ›
2018-09-15 Skalnik Trzemeśnia 2:3 Beskid Tokarnia zobacz ›
2018-09-09 Górki Myślenice 2:5 Jordan Zakliczyn relacja ›
2018-09-08 Topór Tenczyn 0:3 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2018-09-08 Zielonka Wrząsowice 1:2 Rokita Kornatka zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Nowa Wieś pauza ---
2018-09-08 LKS Rudnik 0:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2018-09-08 Clavia Świątniki Górne 1:2 LKS Trzebunia zobacz ›
2018-09-08 Hejnał Krzyszkowice 1:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
2018-09-08 Beskid Tokarnia 2:0 Iskra Brzączowice zobacz ›
2018-09-01 Iskra Głogoczów 3:2 Iskra Brzączowice zobacz ›
2018-09-01 Jordan Zakliczyn 5:1 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2018-09-01 LKS Trzebunia 0:0 Górki Myślenice relacja ›
2018-09-01 Lubomir Wiśniowa 2:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Nowa Wieś 0:4 LKS Rudnik zobacz ›
2018-09-01 Rokita Kornatka pauza ---
2018-09-01 Skalnik Trzemeśnia 1:1 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
2018-09-01 Topór Tenczyn 4:2 Beskid Tokarnia zobacz ›
2018-10-31 Górki Myślenice 2:1 Lubomir Wiśniowa relacja ›
2018-08-29 Zielonka Wrząsowice 3:2 Topór Tenczyn zobacz ›
2018-08-29 Skalnik Trzemeśnia pauza ---
2018-08-29 LKS Rudnik 3:2 Rokita Kornatka zobacz ›
2018-08-29 Clavia Świątniki Górne 7:0 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2018-08-29 Hejnał Krzyszkowice 1:0 LKS Trzebunia zobacz ›
2018-08-29 Iskra Brzączowice 2:0 Jordan Zakliczyn zobacz ›
2018-08-29 Beskid Tokarnia 0:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
2018-08-26 Orzeł Nowa Wieś 0:3 Górki Myślenice relacja ›
2018-08-25 Jordan Zakliczyn 5:1 Iskra Głogoczów zobacz ›
2018-08-25 LKS Trzebunia 1:2 Iskra Brzączowice zobacz ›
2018-08-25 Lubomir Wiśniowa 1:1 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2018-08-25 Rokita Kornatka 0:1 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2018-08-25 Skalnik Trzemeśnia 1:0 LKS Rudnik zobacz ›
2018-08-25 Topór Tenczyn pauza ---
2018-08-25 Zielonka Wrząsowice 3:5 Beskid Tokarnia zobacz ›
2018-08-18 Zielonka Wrząsowice pauza ---
2018-08-18 LKS Rudnik 3:1 Topór Tenczyn zobacz ›
2018-08-18 Clavia Świątniki Górne 4:1 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2018-08-18 Górki Myślenice 1:2 Rokita Kornatka relacja ›
2018-08-18 Hejnał Krzyszkowice 4:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2018-08-18 Iskra Brzączowice 1:3 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2018-08-18 Iskra Głogoczów 0:0 LKS Trzebunia zobacz ›
2018-08-18 Beskid Tokarnia 3:2 Jordan Zakliczyn zobacz ›
2018-08-15 LKS Trzebunia 2:6 Jordan Zakliczyn zobacz ›
2018-08-15 Lubomir Wiśniowa 2:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
2018-08-15 Iskra Brzączowice 1:2 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2018-08-15 Rokita Kornatka 3:3 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2018-08-15 Skalnik Trzemeśnia 0:3 Górki Myślenice relacja ›
2018-08-15 Topór Tenczyn 1:2 Clavia Świątniki Górne zobacz ›
2018-08-15 Zielonka Wrząsowice 3:0 LKS Rudnik zobacz ›
2018-08-15 Beskid Tokarnia pauza ---
2018-08-11 LKS Rudnik pauza ---
2018-08-11 Clavia Świątniki Górne 0:0 Zielonka Wrząsowice zobacz ›
2018-08-11 Górki Myślenice 0:1 Topór Tenczyn relacja ›
2018-08-11 Hejnał Krzyszkowice 0:2 Skalnik Trzemeśnia zobacz ›
2018-08-11 Iskra Brzączowice 4:1 Rokita Kornatka zobacz ›
2018-08-11 Iskra Głogoczów 0:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
2018-08-11 Jordan Zakliczyn 1:0 Lubomir Wiśniowa zobacz ›
2018-08-11 Beskid Tokarnia 4:1 LKS Trzebunia zobacz ›
2018-11-03 Zielonka Wrząsowice 1:2 Górki Myślenice relacja ›
2018-08-04 Lubomir Wiśniowa 1:1 LKS Trzebunia zobacz ›
2018-08-04 Orzeł Nowa Wieś 1:4 Jordan Zakliczyn zobacz ›
2018-08-04 Rokita Kornatka 6:2 Iskra Głogoczów zobacz ›
2018-08-04 Skalnik Trzemeśnia 4:2 Iskra Brzączowice zobacz ›
2018-08-04 Topór Tenczyn 3:1 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2018-08-04 Clavia Świątniki Górne pauza ---
2018-08-04 LKS Rudnik 2:5 Beskid Tokarnia zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-04 Orzeł II Myślenice 4:0 Górki Myślenice relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-03-16 Górki Myślenice 2:1 Sosnowianka Stanisław Dolny relacja ›
2019-03-09 Górki Myślenice 4:0 Karpaty Siepraw relacja ›
2019-03-02 Górki Myślenice 6:0 Wilga Koźmice Wielkie relacja ›
2019-02-23 Górki Myślenice 3:1 Żarek Barwałd Górny relacja ›
2019-02-16 Orzeł Myślenice 3:4 Górki Myślenice zobacz ›
2019-02-10 Górki Myślenice 6:1 Leńczanka Leńcze relacja ›
2019-02-02 Górki Myślenice 0:2 Gościbia Sułkowice relacja ›
2018-08-02 Wilga Koźmice Wielkie 2:1 Górki Myślenice relacja ›
2018-07-25 Górki Myślenice 4:3 Gościbia Sułkowice relacja ›
2018-07-22 Sęp Droginia 0:9 Górki Myślenice relacja ›

Najbliższe spotkanie

Iskra BrzączowiceGórki Myślenice
Iskra Brzączowice   Górki Myślenice
2019-05-26, 17:30:00

Brzączowice

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceIskra Głogoczów
Górki Myślenice 2:0 Iskra Głogoczów
2019-05-18, 17:00:00
Myślenice - ul. Solidarności 6
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Beskid Tokarnia 1:2 Skalnik Trzemeśnia
Topór Tenczyn Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice 0:2 Orzeł Nowa Wieś
Lubomir Wiśniowa pauza
LKS Rudnik 2:0 LKS Trzebunia
Clavia Świątniki Górne 2:7 Jordan Zakliczyn
Górki Myślenice 2:0 Iskra Głogoczów
Hejnał Krzyszkowice 3:1 Iskra Brzączowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Hejnał Krzyszkowice - Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice - Górki Myślenice
Iskra Głogoczów - Clavia Świątniki Górne
Jordan Zakliczyn - LKS Rudnik
LKS Trzebunia - pauza
Lubomir Wiśniowa - Zielonka Wrząsowice
Orzeł Nowa Wieś - Topór Tenczyn
Rokita Kornatka - Skalnik Trzemeśnia

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Górki vs Gościbia II 23.09.17, fot. P.Biela
Ładowanie...