Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Zielonka - 03.11.20, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

12

04-2021

pon.

13

04-2021

wtorek

14

04-2021

środa

15

04-2021

czwartek

16

04-2021

piątek

17

04-2021

sobota

SENIORZY REZERWY: Karpaty II Siepraw vs Górki II Myślenice - B-klasa, Siepraw, 17:00

18

04-2021

niedziela

SENIORZY: Górki Myślenice vs Rokita Kornatka - A-klasa, Myślenice - Solidarności, 16:00

Losowa galeria

Opatkowianka - Górki 12.10.13
Ładowanie...

TERMINARZ B-KLASA

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2021-06-20 Wicher Stróża Cyrhla Krzczonów 17:00
26  2021-06-20 Szczebel Lubień Dukla Bysina 17:00
26  2021-06-20 Radwan Skomielna Czarna Górki II Myślenice 17:00
26  2021-06-20 Raba II Dobczyce Grodzisko Raciechowice 17:00
26  2021-06-20 Orzeł Nowa Wieś Iskra Głogoczów 17:00
26  2021-06-20 LKS Trzebunia Jawor Jawornik 17:00
26  2021-06-20 Cisy Harbutowice Karpaty II Siepraw 17:00
25  2021-06-13 Karpaty II Siepraw LKS Trzebunia 17:00
25  2021-06-13 Jawor Jawornik Orzeł Nowa Wieś 17:00
25  2021-06-13 Iskra Głogoczów Raba II Dobczyce 17:00
25  2021-06-13 Grodzisko Raciechowice Radwan Skomielna Czarna 17:00
25  2021-06-13 Górki II Myślenice Szczebel Lubień 16:00
25  2021-06-13 Dukla Bysina Wicher Stróża 17:00
25  2021-06-13 Cyrhla Krzczonów Cisy Harbutowice 17:00
24  2021-06-05 Cyrhla Krzczonów Dukla Bysina 17:00
24  2021-06-05 Wicher Stróża Górki II Myślenice 17:00
24  2021-06-05 Grodzisko Raciechowice Szczebel Lubień 17:00
24  2021-06-05 Radwan Skomielna Czarna Iskra Głogoczów 17:00
24  2021-06-05 Raba II Dobczyce Jawor Jawornik 17:00
24  2021-06-05 Orzeł Nowa Wieś Karpaty II Siepraw 17:00
24  2021-06-05 Cisy Harbutowice LKS Trzebunia 17:00
23  2021-05-30 LKS Trzebunia Orzeł Nowa Wieś 17:00
23  2021-05-30 Karpaty II Siepraw Raba II Dobczyce 17:00
23  2021-05-30 Jawor Jawornik Radwan Skomielna Czarna 17:00
23  2021-05-30 Iskra Głogoczów Szczebel Lubień 17:00
23  2021-05-30 Grodzisko Raciechowice Wicher Stróża 17:00
23  2021-05-30 Górki II Myślenice Cyrhla Krzczonów 16:00
23  2021-05-30 Dukla Bysina Cisy Harbutowice 17:00
22  2021-05-23 Dukla Bysina Górki II Myślenice 16:00
22  2021-05-23 Cyrhla Krzczonów Grodzisko Raciechowice 17:00
22  2021-05-23 Wicher Stróża Iskra Głogoczów 17:00
22  2021-05-23 Szczebel Lubień Jawor Jawornik 17:00
22  2021-05-23 Radwan Skomielna Czarna Karpaty II Siepraw 17:00
22  2021-05-23 Raba II Dobczyce LKS Trzebunia 17:00
22  2021-05-23 Cisy Harbutowice Orzeł Nowa Wieś 17:00
21  2021-05-16 Orzeł Nowa Wieś Raba II Dobczyce 17:00
21  2021-05-16 LKS Trzebunia Radwan Skomielna Czarna 17:00
21  2021-05-16 Karpaty II Siepraw Szczebel Lubień 17:00
21  2021-05-16 Jawor Jawornik Wicher Stróża 17:00
21  2021-05-16 Iskra Głogoczów Cyrhla Krzczonów 17:00
21  2021-05-16 Grodzisko Raciechowice Dukla Bysina 17:00
21  2021-05-16 Górki II Myślenice Cisy Harbutowice 16:00
20  2021-05-09 Górki II Myślenice Grodzisko Raciechowice 16:00
20  2021-05-09 Dukla Bysina Iskra Głogoczów 17:00
20  2021-05-09 Cyrhla Krzczonów Jawor Jawornik 17:00
20  2021-05-09 Wicher Stróża Karpaty II Siepraw 17:00
20  2021-05-09 Szczebel Lubień LKS Trzebunia 17:00
20  2021-05-09 Radwan Skomielna Czarna Orzeł Nowa Wieś 17:00
20  2021-05-09 Cisy Harbutowice Raba II Dobczyce 17:00
19  2021-05-02 Raba II Dobczyce Radwan Skomielna Czarna 17:00
19  2021-05-02 Orzeł Nowa Wieś Szczebel Lubień 17:00
19  2021-05-02 LKS Trzebunia Wicher Stróża 17:00
19  2021-05-02 Karpaty II Siepraw Cyrhla Krzczonów 17:00
19  2021-05-02 Jawor Jawornik Dukla Bysina 17:00
19  2021-05-02 Iskra Głogoczów Górki II Myślenice 15:00
19  2021-05-02 Grodzisko Raciechowice Cisy Harbutowice 17:00
18  2021-04-24 Dukla Bysina Karpaty II Siepraw 17:00
18  2021-04-24 Cyrhla Krzczonów LKS Trzebunia 17:00
18  2021-04-24 Wicher Stróża Orzeł Nowa Wieś 17:00
18  2021-04-24 Szczebel Lubień Raba II Dobczyce 17:00
18  2021-04-24 Cisy Harbutowice Radwan Skomielna Czarna 17:00
18  2021-04-24 Grodzisko Raciechowice Iskra Głogoczów 17:00
18  2021-04-24 Górki II Myślenice Jawor Jawornik 17:00
17  2021-04-17 Radwan Skomielna Czarna Szczebel Lubień 17:00
17  2021-04-17 Raba II Dobczyce Wicher Stróża 17:00
17  2021-04-17 Orzeł Nowa Wieś Cyrhla Krzczonów 17:00
17  2021-04-17 LKS Trzebunia Dukla Bysina 17:00
17  2021-04-17 Karpaty II Siepraw Górki II Myślenice 17:00
17  2021-04-17 Jawor Jawornik Grodzisko Raciechowice 17:00
17  2021-04-17 Iskra Głogoczów Cisy Harbutowice 17:00
16  2021-04-11 Iskra Głogoczów Jawor Jawornik 17:00
16  2021-04-11 Grodzisko Raciechowice Karpaty II Siepraw 17:00
16  2021-04-11 Górki II Myślenice LKS Trzebunia 16:00
16  2021-04-11 Dukla Bysina Orzeł Nowa Wieś 17:00
16  2021-04-11 Cyrhla Krzczonów Raba II Dobczyce 17:00
16  2021-04-11 Wicher Stróża Radwan Skomielna Czarna 17:00
16  2021-04-11 Cisy Harbutowice Szczebel Lubień 17:00
15  2021-04-03 Szczebel Lubień Wicher Stróża 17:00
15  2021-04-03 Radwan Skomielna Czarna Cyrhla Krzczonów 17:00
15  2021-04-03 Raba II Dobczyce Dukla Bysina 17:00
15  2021-04-03 Orzeł Nowa Wieś Górki II Myślenice 14:00
15  2021-04-03 LKS Trzebunia Grodzisko Raciechowice 17:00
15  2021-04-03 Karpaty II Siepraw Iskra Głogoczów 17:00
15  2021-04-03 Jawor Jawornik Cisy Harbutowice 17:00
14  2021-03-28 Jawor Jawornik Karpaty II Siepraw 17:00
14  2021-03-28 Iskra Głogoczów LKS Trzebunia 17:00
14  2021-03-28 Grodzisko Raciechowice Orzeł Nowa Wieś 17:00
14  2021-03-28 Górki II Myślenice Raba II Dobczyce 14:00
14  2021-03-28 Dukla Bysina Radwan Skomielna Czarna 17:00
14  2021-03-28 Cyrhla Krzczonów Szczebel Lubień 17:00
14  2021-03-28 Cisy Harbutowice Wicher Stróża 17:00
13  2020-10-31 Górki II Myślenice 3:0 Radwan Skomielna Czarna relacja ›
13  Cyrhla Krzczonów 4:2 Wicher Stróża zobacz ›
13  Dukla Bysina 3:2 Szczebel Lubień zobacz ›
13  Grodzisko Raciechowice 3:2 Raba II Dobczyce zobacz ›
13  Iskra Głogoczów 1:1 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
13  Jawor Jawornik 1:0 LKS Trzebunia zobacz ›
13  Karpaty II Siepraw 2:2 Cisy Harbutowice zobacz ›
12  2020-10-24 Szczebel Lubień 1:1 Górki II Myślenice relacja ›
12  LKS Trzebunia 6:1 Karpaty II Siepraw zobacz ›
12  Orzeł Nowa Wieś 4:1 Jawor Jawornik zobacz ›
12  Raba II Dobczyce 0:3 Iskra Głogoczów zobacz ›
12  Radwan Skomielna Czarna 8:2 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
12  Wicher Stróża 2:2 Dukla Bysina zobacz ›
12  Cisy Harbutowice 3:4 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
11  2020-10-18 Górki II Myślenice 1:4 Wicher Stróża relacja ›
11  Dukla Bysina 0:7 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
11  Szczebel Lubień 2:3 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
11  Iskra Głogoczów 10:1 Radwan Skomielna Czarna zobacz ›
11  Jawor Jawornik 4:4 Raba II Dobczyce zobacz ›
11  Karpaty II Siepraw 1:3 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
11  LKS Trzebunia 3:2 Cisy Harbutowice zobacz ›
10  2020-11-07 Cyrhla Krzczonów 2:0 Górki II Myślenice relacja ›
10  Orzeł Nowa Wieś 2:1 LKS Trzebunia zobacz ›
10  Raba II Dobczyce 1:3 Karpaty II Siepraw zobacz ›
10  Radwan Skomielna Czarna 1:1 Jawor Jawornik zobacz ›
10  Szczebel Lubień 5:3 Iskra Głogoczów zobacz ›
10  Wicher Stróża 1:1 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
10  Cisy Harbutowice 5:0 Dukla Bysina zobacz ›
2020-10-04 Górki II Myślenice 0:1 Dukla Bysina relacja ›
Grodzisko Raciechowice 4:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
Iskra Głogoczów 2:0 Wicher Stróża zobacz ›
Jawor Jawornik 3:1 Szczebel Lubień zobacz ›
Karpaty II Siepraw 4:2 Radwan Skomielna Czarna zobacz ›
LKS Trzebunia 7:1 Raba II Dobczyce zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 3:0 Cisy Harbutowice zobacz ›
2020-09-27 Cisy Harbutowice 1:0 Górki II Myślenice relacja ›
Raba II Dobczyce 0:3 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Radwan Skomielna Czarna 1:6 LKS Trzebunia zobacz ›
Szczebel Lubień 0:0 Karpaty II Siepraw zobacz ›
Wicher Stróża 2:2 Jawor Jawornik zobacz ›
Cyrhla Krzczonów 1:4 Iskra Głogoczów zobacz ›
Dukla Bysina 1:10 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2020-09-20 Grodzisko Raciechowice 5:1 Górki II Myślenice relacja ›
Iskra Głogoczów 8:0 Dukla Bysina zobacz ›
Jawor Jawornik 0:3 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
Karpaty II Siepraw 2:5 Wicher Stróża zobacz ›
LKS Trzebunia 2:1 Szczebel Lubień zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 4:0 Radwan Skomielna Czarna zobacz ›
Raba II Dobczyce 0:1 Cisy Harbutowice zobacz ›
2020-09-13 Górki II Myślenice 1:5 Iskra Głogoczów relacja ›
Radwan Skomielna Czarna 7:5 Raba II Dobczyce zobacz ›
Szczebel Lubień 0:4 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Wicher Stróża 1:0 LKS Trzebunia zobacz ›
Cyrhla Krzczonów 7:0 Karpaty II Siepraw zobacz ›
Dukla Bysina 1:5 Jawor Jawornik zobacz ›
Cisy Harbutowice 1:1 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2020-09-06 Jawor Jawornik 3:0 Górki II Myślenice relacja ›
Iskra Głogoczów 3:2 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
Karpaty II Siepraw 6:4 Dukla Bysina zobacz ›
LKS Trzebunia 5:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 2:1 Wicher Stróża zobacz ›
Raba II Dobczyce 3:1 Szczebel Lubień zobacz ›
Radwan Skomielna Czarna 2:5 Cisy Harbutowice zobacz ›
2020-08-30 Górki II Myślenice 2:5 Karpaty II Siepraw relacja ›
Szczebel Lubień 4:2 Radwan Skomielna Czarna zobacz ›
Wicher Stróża 2:2 Raba II Dobczyce zobacz ›
Cyrhla Krzczonów 1:2 Orzeł Nowa Wieś zobacz ›
Dukla Bysina 1:3 LKS Trzebunia zobacz ›
Grodzisko Raciechowice 5:6 Jawor Jawornik zobacz ›
Cisy Harbutowice 1:3 Iskra Głogoczów zobacz ›
2020-08-23 LKS Trzebunia 2:0 Górki II Myślenice relacja ›
Jawor Jawornik 0:4 Iskra Głogoczów zobacz ›
Karpaty II Siepraw 2:1 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 6:2 Dukla Bysina zobacz ›
Raba II Dobczyce 2:2 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
Radwan Skomielna Czarna 1:5 Wicher Stróża zobacz ›
Szczebel Lubień 4:1 Cisy Harbutowice zobacz ›
2020-08-16 Górki II Myślenice 0:12 Orzeł Nowa Wieś relacja ›
Wicher Stróża 2:4 Szczebel Lubień zobacz ›
Cyrhla Krzczonów 2:1 Radwan Skomielna Czarna zobacz ›
Dukla Bysina 1:12 Raba II Dobczyce zobacz ›
Grodzisko Raciechowice 3:6 LKS Trzebunia zobacz ›
Iskra Głogoczów 5:0 Karpaty II Siepraw zobacz ›
Cisy Harbutowice 5:2 Jawor Jawornik zobacz ›
2020-08-08 Raba II Dobczyce 4:1 Górki II Myślenice relacja ›
Karpaty II Siepraw 0:1 Jawor Jawornik zobacz ›
LKS Trzebunia 2:0 Iskra Głogoczów zobacz ›
Orzeł Nowa Wieś 3:0 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
Radwan Skomielna Czarna 2:2 Dukla Bysina zobacz ›
Szczebel Lubień 1:3 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
Wicher Stróża 5:2 Cisy Harbutowice zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2021-03-21 Nieszkowianka Nieszkowice Małe Górki II Myślenice 12:00
2021-03-14 Novi Narama Górki II Myślenice 17:00
2021-03-07 Zryw Królówka 5:1 Górki II Myślenice relacja ›
2021-02-03 Sęp Droginia 9:2 Górki II Myślenice relacja ›
2020-08-01 Jawor Jawornik 0:1 Górki II Myślenice relacja ›
2020-07-26 Górki II Myślenice 1:3 Orzeł Myślenice U-17 relacja ›
2020-07-18 Górki II Myślenice 0:7 Wicher Stróża relacja ›
2020-07-11 Górki II Myślenice 1:2 Karpaty II Siepraw relacja ›

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceRokita Kornatka
Górki Myślenice   Rokita Kornatka
2021-04-18, 16:00:00

Myślenice - Solidarności 6

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceSokół Przytkowice
Górki Myślenice 2:3 Sokół Przytkowice
2021-03-06, 16:00:00
Myślenice - Sztuczne, Zarabie
    relacja »
mecz towarzyski

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Rokita Kornatka 4:1 Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa 1:4 LKS Rudnik
Karpaty Siepraw 3:0 Sęp Droginia
Iskra Brzączowice 0:4 Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice 3:1 Sokół Borzęta
Gościbia Sułkowice 3:0 Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne 1:5 Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice 3:3 Staw Polanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Beskid Tokarnia - Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne - Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice - Staw Polanka
Górki Myślenice - Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice - Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice - Sęp Droginia
Karpaty Siepraw - LKS Rudnik
Lubomir Wiśniowa - Rokita Kornatka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 27 gości

dzisiaj: 746, wczoraj: 6821
ogółem: 2 324 807

statystyki szczegółowe