Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Zielonka - 03.11.20, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

12

04-2021

pon.

13

04-2021

wtorek

14

04-2021

środa

15

04-2021

czwartek

16

04-2021

piątek

17

04-2021

sobota

SENIORZY REZERWY: Karpaty II Siepraw vs Górki II Myślenice - B-klasa, Siepraw, 17:00

18

04-2021

niedziela

SENIORZY: Górki Myślenice vs Rokita Kornatka - A-klasa, Myślenice - Solidarności, 16:00

Losowa galeria

Górki - Cyrhla 13.09.14
Ładowanie...

TABELA B-KLASA

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 37 12 1 0 49 - 8 +41
2.
herb
bz 13 31 10 1 2 51 - 14 +37
3.
herb
bz 13 30 10 0 3 43 - 14 +29
4.
herb
bz 13 25 8 1 4 36 - 24 +12
5.
herb
plus 13 21 6 3 4 29 - 30 -1
6.
herb
minus 13 19 5 4 4 32 - 25 +7
7.
herb
plus 13 17 5 2 6 40 - 36 +4
8.
herb
minus 13 17 5 2 6 29 - 29 0
9.
herb
minus 13 17 5 2 6 26 - 39 -13
10.
herb
bz 13 14 4 2 7 26 - 30 -4
11.
herb
bz 13 12 3 3 7 36 - 38 -2
12.
herb
bz 13 8 2 2 9 28 - 53 -25
13.
herb
bz 13 8 2 2 9 18 - 68 -50
14.
herb
bz 13 4 1 1 11 10 - 45 -35

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 21 7 0 0 27 - 5 +22
2.
herb
7 21 7 0 0 24 - 5 +19
3.
herb
6 16 5 1 0 29 - 4 +25
4.
herb
6 12 4 0 2 17 - 9 +8
5.
herb
8 11 3 2 3 17 - 17 0
6.
herb
6 10 3 1 2 16 - 10 +6
7.
herb
7 10 2 4 1 15 - 13 +2
8.
herb
7 10 3 1 3 17 - 18 -1
9.
herb
6 10 3 1 2 11 - 12 -1
10.
herb
5 9 3 0 2 20 - 15 +5
11.
herb
7 8 2 2 3 22 - 26 -4
12.
herb
7 7 2 1 4 10 - 14 -4
13.
herb
6 3 1 0 5 7 - 27 -20
14.
herb
6 3 1 0 5 7 - 39 -32

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 16 5 1 0 25 - 3 +22
2.
herb
7 15 5 0 2 22 - 10 +12
3.
herb
7 13 4 1 2 19 - 15 +4
4.
herb
7 11 3 2 2 18 - 18 0
5.
herb
6 9 3 0 3 16 - 9 +7
6.
herb
6 9 3 0 3 17 - 12 +5
7.
herb
8 8 2 2 4 20 - 21 -1
8.
herb
7 7 2 1 4 13 - 19 -6
9.
herb
6 7 2 1 3 9 - 21 -12
10.
herb
6 5 1 2 3 26 - 24 +2
11.
herb
7 5 1 2 4 11 - 29 -18
12.
herb
5 3 1 0 4 9 - 13 -4
13.
herb
7 1 0 1 6 3 - 18 -15
14.
herb
6 0 0 0 6 6 - 27 -21

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł Nowa WieśOrzeł Nowa Wieś 13 37 12 1 0 49 - 8 +41
2. Iskra GłogoczówIskra Głogoczów 13 31 10 1 2 51 - 14 +37
3. LKS TrzebuniaLKS Trzebunia 13 30 10 0 3 43 - 14 +29
4. Cyrhla Krzczonów Cyrhla Krzczonów 13 25 8 1 4 36 - 24 +12
5. Jawor JawornikJawor Jawornik 13 21 6 3 4 29 - 30 -1
6. Wicher StróżaWicher Stróża 13 19 5 4 4 32 - 25 +7
7. Grodzisko RaciechowiceGrodzisko Raciechowice 13 17 5 2 6 40 - 36 +4
8. Cisy HarbutowiceCisy Harbutowice 13 17 5 2 6 29 - 29 0
9. Karpaty II SieprawKarpaty II Siepraw 13 17 5 2 6 26 - 39 -13
10. Szczebel LubieńSzczebel Lubień 13 14 4 2 7 26 - 30 -4
11. Raba II DobczyceRaba II Dobczyce 13 12 3 3 7 36 - 38 -2
12. Radwan Skomielna CzarnaRadwan Skomielna Czarna 13 8 2 2 9 28 - 53 -25
13. Dukla BysinaDukla Bysina 13 8 2 2 9 18 - 68 -50
14. Górki II MyśleniceGórki II Myślenice 13 4 1 1 11 10 - 45 -35

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Górki II MyśleniceGórki II Myślenice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Dukla BysinaDukla Bysina 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Grodzisko RaciechowiceGrodzisko Raciechowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Radwan Skomielna CzarnaRadwan Skomielna Czarna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Wicher StróżaWicher Stróża 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Cisy HarbutowiceCisy Harbutowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Cyrhla Krzczonów Cyrhla Krzczonów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Iskra GłogoczówIskra Głogoczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Jawor JawornikJawor Jawornik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Karpaty II SieprawKarpaty II Siepraw 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. LKS TrzebuniaLKS Trzebunia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Orzeł Nowa WieśOrzeł Nowa Wieś 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Raba II DobczyceRaba II Dobczyce 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Szczebel LubieńSzczebel Lubień 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Górki II Myślenice XXX - 0:12 - 2:5 - 1:5 - - 1:43:0 - 0:1 -
2. Raba II Dobczyce4:1 XXX 0:3 - 1:3 - 0:32:20:1 - - - - 3:1
3. Orzeł Nowa Wieś - - XXX 2:1 - 4:1 - - 3:02:14:03:06:2 -
4. LKS Trzebunia2:07:1 - XXX 6:1 - 2:05:03:2 - - - - 2:1
5. Karpaty II Siepraw - - 1:3 - XXX 0:1 - - 2:22:54:22:16:4 -
6. Jawor Jawornik3:04:4 - 1:0 - XXX 0:40:3 - - - - - 3:1
7. Iskra Głogoczów - - 1:1 - 5:0 - XXX - - 2:010:13:28:0 -
8. Cyrhla Krzczonów 2:0 - 1:2 - 7:0 - 1:4 XXX - 4:22:1 - - -
9. Cisy Harbutowice1:0 - - - - 5:21:33:4 XXX - - 1:15:0 -
10. Wicher Stróża - 2:2 - 1:0 - 2:2 - - 5:2 XXX - 1:12:22:4
11. Radwan Skomielna Czarna - 7:5 - 1:6 - 1:1 - - 2:51:5 XXX 8:22:2 -
12. Grodzisko Raciechowice5:13:2 - 3:6 - 5:6 - 4:0 - - - XXX - -
13. Dukla Bysina - 1:12 - 1:3 - 1:5 - 0:7 - - - 1:10 XXX 3:2
14. Szczebel Lubień1:1 - 0:4 - 0:0 - 5:31:34:1 - 4:22:3 - XXX

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceRokita Kornatka
Górki Myślenice   Rokita Kornatka
2021-04-18, 16:00:00

Myślenice - Solidarności 6

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceSokół Przytkowice
Górki Myślenice 2:3 Sokół Przytkowice
2021-03-06, 16:00:00
Myślenice - Sztuczne, Zarabie
    relacja »
mecz towarzyski

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Rokita Kornatka 4:1 Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa 1:4 LKS Rudnik
Karpaty Siepraw 3:0 Sęp Droginia
Iskra Brzączowice 0:4 Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice 3:1 Sokół Borzęta
Gościbia Sułkowice 3:0 Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne 1:5 Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice 3:3 Staw Polanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Beskid Tokarnia - Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne - Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice - Staw Polanka
Górki Myślenice - Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice - Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice - Sęp Droginia
Karpaty Siepraw - LKS Rudnik
Lubomir Wiśniowa - Rokita Kornatka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 24 gości

dzisiaj: 416, wczoraj: 6821
ogółem: 2 324 477

statystyki szczegółowe