Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Lubomir - 16.06.18, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

SENIORZY: Beskid Tokarnia vs Górki Myślenice - A-klasa, Tokarnia, 17:00

JUNIORZY: Hejnał Krzyszkowice vs Górki Myślenice - III liga juniorów, Krzyszkowice, 11:00

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Ankiety

Za nami emocjonujące spotkanie z Lubomirem Wiśniowa. Czas zatem na tradycyjną ankietę na MVP meczu. Wybieramy maksymalnie trzech zawodników!

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 904
ogółem: 1 001 636

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Opatkowianka - Górki 12.10.13
Ładowanie...

TABELA

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 29 68 20 8 1 88 - 25 +63
2.
herb
bz 29 66 20 6 3 83 - 47 +36
3.
herb
bz 29 65 21 2 6 94 - 36 +58
4.
herb
bz 29 62 19 5 5 61 - 33 +28
5.
herb
bz 29 50 15 5 9 53 - 51 +2
6.
herb
bz 29 46 14 4 11 68 - 55 +13
7.
herb
bz 29 38 10 8 11 49 - 49 0
8.
herb
bz 29 37 10 7 12 68 - 53 +15
9.
herb
bz 29 37 9 10 10 48 - 53 -5
10.
herb
bz 29 35 9 8 12 54 - 68 -14
11.
herb
bz 29 33 10 3 16 55 - 77 -22
12.
herb
plus 29 30 8 6 15 36 - 56 -20
13.
herb
minus 29 29 8 5 16 39 - 58 -19
14.
herb
bz 29 24 6 6 17 37 - 66 -29
15.
herb
bz 29 19 4 7 18 45 - 72 -27
16.
herb
bz 29 10 2 4 23 22 - 101 -79

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
14 40 13 1 0 65 - 11 +54
2.
herb
15 37 11 4 0 49 - 11 +38
3.
herb
14 35 11 2 1 48 - 20 +28
4.
herb
15 35 11 2 2 30 - 11 +19
5.
herb
15 29 9 2 4 40 - 25 +15
6.
herb
15 27 8 3 4 27 - 21 +6
7.
herb
14 21 6 3 5 28 - 22 +6
8.
herb
15 21 7 0 8 33 - 40 -7
9.
herb
15 21 6 3 6 25 - 32 -7
10.
herb
14 20 5 5 4 36 - 22 +14
11.
herb
14 20 5 5 4 23 - 19 +4
12.
herb
14 18 5 3 6 22 - 23 -1
13.
herb
14 16 4 4 6 25 - 29 -4
14.
herb
15 12 3 3 9 21 - 32 -11
15.
herb
15 10 2 4 9 26 - 39 -13
16.
herb
14 6 1 3 10 11 - 34 -23

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
14 31 9 4 1 39 - 14 +25
2.
herb
15 31 9 4 2 35 - 27 +8
3.
herb
14 27 8 3 3 31 - 22 +9
4.
herb
15 25 8 1 6 29 - 25 +4
5.
herb
14 23 7 2 5 26 - 30 -4
6.
herb
15 19 5 4 6 29 - 39 -10
7.
herb
15 17 5 2 8 32 - 31 +1
8.
herb
14 17 5 2 7 28 - 30 -2
9.
herb
15 17 4 5 6 21 - 27 -6
10.
herb
15 17 4 5 6 25 - 34 -9
11.
herb
14 12 3 3 8 22 - 37 -15
12.
herb
14 12 3 3 8 16 - 34 -18
13.
herb
15 11 3 2 10 17 - 35 -18
14.
herb
14 9 2 3 9 11 - 24 -13
15.
herb
14 9 2 3 9 19 - 33 -14
16.
herb
15 4 1 1 13 11 - 67 -56

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Beskid TokarniaBeskid Tokarnia 15 41 13 2 0 54 - 14 +40
2. Rokita KornatkaRokita Kornatka 15 34 10 4 1 46 - 16 +30
3. Dziekanovia DziekanowiceDziekanovia Dziekanowice 15 34 10 4 1 44 - 16 +28
4. Wróblowianka Wróblowice Wróblowianka Wróblowice 15 32 10 2 3 37 - 23 +14
5. Clavia Świątniki Górne Clavia Świątniki Górne 15 28 9 1 5 24 - 23 +1
6. Wrzosy OsieczanyWrzosy Osieczany 15 26 8 2 5 52 - 26 +26
7. Jordan Sum ZakliczynJordan Sum Zakliczyn 15 25 8 1 6 44 - 29 +15
8. Topór TenczynTopór Tenczyn 15 25 8 1 6 27 - 26 +1
9. Skalnik TrzemeśniaSkalnik Trzemeśnia 15 22 7 1 7 33 - 41 -8
10. Orzeł Nowa WieśOrzeł Nowa Wieś 15 19 5 4 6 25 - 27 -2
11. Górki MyśleniceGórki Myślenice 15 18 6 0 9 31 - 46 -15
12. LKS RudnikLKS Rudnik 15 9 2 3 10 24 - 39 -15
13. Lubomir Wiśniowa Lubomir Wiśniowa 15 9 2 3 10 18 - 35 -17
14. LKS TrzebuniaLKS Trzebunia 15 8 2 2 11 22 - 43 -21
15. Iskra GłogoczówIskra Głogoczów 15 8 2 2 11 21 - 44 -23
16. Gościbia II Sułkowice Gościbia II Sułkowice 15 5 1 2 12 10 - 64 -54

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Dziekanovia DziekanowiceDziekanovia Dziekanowice 14 34 10 4 0 44 - 9 +35
2. Rokita KornatkaRokita Kornatka 14 32 10 2 2 37 - 31 +6
3. Wróblowianka Wróblowice Wróblowianka Wróblowice 14 30 9 3 2 24 - 10 +14
4. Beskid TokarniaBeskid Tokarnia 14 24 8 0 6 40 - 22 +18
5. Iskra GłogoczówIskra Głogoczów 14 22 6 4 4 15 - 12 +3
6. Clavia Świątniki Górne Clavia Świątniki Górne 14 22 6 4 4 29 - 28 +1
7. Jordan Sum ZakliczynJordan Sum Zakliczyn 14 21 6 3 5 24 - 26 -2
8. Lubomir Wiśniowa Lubomir Wiśniowa 14 20 6 2 6 21 - 23 -2
9. Orzeł Nowa WieśOrzeł Nowa Wieś 14 18 4 6 4 23 - 26 -3
10. LKS TrzebuniaLKS Trzebunia 14 16 4 4 6 15 - 23 -8
11. Górki MyśleniceGórki Myślenice 14 15 4 3 7 24 - 31 -7
12. Topór TenczynTopór Tenczyn 14 13 2 7 5 22 - 23 -1
13. Skalnik TrzemeśniaSkalnik Trzemeśnia 14 13 2 7 5 21 - 27 -6
14. Wrzosy OsieczanyWrzosy Osieczany 14 11 2 5 7 16 - 27 -11
15. LKS RudnikLKS Rudnik 14 10 2 4 8 21 - 33 -12
16. Gościbia II Sułkowice Gościbia II Sułkowice 14 5 1 2 11 12 - 37 -25

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Górki Myślenice XXX 4:03:11:35:42:01:20:33:02:34:21:60:60:34:33:4
2. Gościbia II Sułkowice 0:5 XXX 0:20:12:20:42:20:30:10:11:11:3 - 1:43:11:4
3. Iskra Głogoczów3:02:1 XXX 2:01:12:92:31:02:21:23:20:11:52:11:12:4
4. Beskid Tokarnia - 10:03:1 XXX 5:23:02:18:110:23:14:01:13:13:14:06:0
5. Skalnik Trzemeśnia1:15:03:11:2 XXX 0:12:21:1 - 1:03:23:61:42:22:40:3
6. Wrzosy Osieczany9:17:10:02:33:3 XXX 1:14:03:2 - 2:21:31:21:02:20:2
7. Topór Tenczyn0:23:30:01:56:12:1 XXX 4:12:13:40:1 - 0:12:04:11:1
8. Orzeł Nowa Wieś1:13:02:12:21:22:12:1 XXX 1:11:24:01:41:1 - 1:11:2
9. LKS Trzebunia1:17:00:23:22:33:32:10:0 XXX 1:30:10:10:40:60:22:3
10. Clavia Świątniki Górne 4:33:02:11:60:12:31:02:20:1 XXX 2:03:11:14:11:01:1
11. Lubomir Wiśniowa 4:33:03:10:12:41:10:23:21:21:1 XXX 1:01:31:2 - 1:1
12. Wróblowianka Wróblowice 2:03:02:13:01:02:14:12:22:01:23:0 XXX 0:22:12:01:1
13. Dziekanovia Dziekanowice3:16:03:03:05:06:11:11:13:15:01:01:1 XXX 2:23:16:2
14. Jordan Sum Zakliczyn2:18:13:02:01:21:02:21:31:14:24:17:10:4 XXX 3:21:5
15. LKS Rudnik2:30:30:04:32:22:50:12:42:12:22:40:13:34:5 XXX 1:2
16. Rokita Kornatka5:03:2 - 0:13:23:25:15:24:15:32:12:22:26:03:1 XXX

Najbliższe spotkanie

Beskid TokarniaGórki Myślenice
Beskid Tokarnia   Górki Myślenice
2018-06-23, 17:00:00

Tokarnia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceLubomir Wiśniowa
Górki Myślenice 4:2 Lubomir Wiśniowa
2018-06-16, 18:00:00
Myślenice - ul. Solidarności 6
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Clavia Świątniki Górne 1:6 Beskid Tokarnia
Dziekanovia Dziekanowice 6:1 Wrzosy Osieczany
Wróblowianka Wróblowice 3:0 Gościbia II Sułkowice
LKS Trzebunia 2:1 Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów 1:1 Skalnik Trzemeśnia
Jordan Sum Zakliczyn 1:5 Rokita Kornatka
LKS Rudnik 2:4 Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice 4:2 Lubomir Wiśniowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Beskid Tokarnia - Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa - LKS Rudnik
Orzeł Nowa Wieś - Jordan Sum Zakliczyn
Rokita Kornatka - Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia - LKS Trzebunia
Topór Tenczyn - Wróblowianka Wróblowice
Gościbia II Sułkowice - Dziekanovia Dziekanowice
Wrzosy Osieczany - Clavia Świątniki Górne

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty