Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Pasternik - 07.03.20, fot. M.Wierzba
Ładowanie...

Kalendarium

07

04-2020

wtorek

08

04-2020

środa

09

04-2020

czwartek

10

04-2020

piątek

21 urodziny obchodzi Mateusz Biela

11

04-2020

sobota

12

04-2020

niedziela

Wesołego Alleluja!

13

04-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 240, wczoraj: 540
ogółem: 1 375 986

statystyki szczegółowe

STATYSTYKI DRUŻYNOWE

Czas gry

1. Mateusz Kubiński
Mateusz Kubiński 1170 minut
2. Ireneusz Ziaja
Ireneusz Ziaja 1080 minut
3. Marek Zięba
Marek Zięba 1045 minut
4. Jan Irzyk
Jan Irzyk 958 minut
5. Mateusz Biela
Mateusz Biela 930 minut
6. Krystian Kubiczek
Krystian Kubiczek 900 minut
7. Kamil Rączka
Kamil Rączka 800 minut
8. Jarosław Kuchnia
Jarosław Kuchnia 645 minut
9. Kamil Malina
Kamil Malina 623 minut
10. Kamil Masłowiec
Kamil Masłowiec 595 minut
11. Rafał Bujas
Rafał Bujas 528 minut
12. Kamil Szczypka
Kamil Szczypka 496 minut
13. Karol Turała
Karol Turała 474 minut
14. Tomasz Kania
Tomasz Kania 449 minut
15. Mateusz Pietrzyk
Mateusz Pietrzyk 406 minut
16. Paweł Maślak
Paweł Maślak 362 minut
17. Mateusz Obierzyński
Mateusz Obierzyński 338 minut
18. Sylwester Irzyk
Sylwester Irzyk 325 minut
19. Tomasz Sabała
Tomasz Sabała 198 minut
20. Łukasz Rutkowski
Łukasz Rutkowski 180 minut
21. Kacper Wojtan
Kacper Wojtan 127 minut
22. Filip Kudas
Filip Kudas 90 minut
23. Mateusz Sabała
Mateusz Sabała 89 minut
24. Konrad Polewka
Konrad Polewka 34 minut
25. Krystian Mrowczyk
Krystian Mrowczyk 15 minut
26. Bartłomiej Bednarz
Bartłomiej Bednarz 13 minut

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceKarpaty Siepraw
Górki Myślenice   Karpaty Siepraw
2020-05-02, 17:00:00

Myślenice - Solidarności 6

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyślenicePasternik Ochojno
Górki Myślenice 3:2 Pasternik Ochojno
2020-03-07, 16:00:00
Myślenice - Sztuczne
galeria »   relacja »
mecz towarzyski

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Rokita Kornatka 2:0 Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa 0:0 Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik 2:3 Sokół Borzęta
Karpaty Siepraw 2:1 Staw Polanka
Górki Myślenice 2:2 Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice 0:1 Wróblowianka Kraków
Clavia Świątniki Górne 0:5 Zielonka Wrząsowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Beskid Tokarnia - Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne - Wróblowianka Kraków
Gościbia Sułkowice - Topór Tenczyn
Karpaty Siepraw - Sokół Borzęta
LKS Rudnik - Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa - Rokita Kornatka
Górki Myślenice - Staw Polanka

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Sokół vs Górki II - 06.10.18, fot. M.Suder & G.Kępa
Ładowanie...