Sokół - Górki 23.05.15 fot. Agata Mirochna

Bolesna lekcja od lidera: Górki Myślenice 0:6 Conavia Konary

• autor: Palma1986, 2011-10-03 15:27

W niedzielny wieczór Górki uległy w złym stylu graczom z Konar, po katastrofalnej grze.

Początek meczu zaczął się fatalnie i ustawił całe spotkanie, gdyż po 7 minutach przegrywaliśmy już 2:0 a gracze z Konar wykorzystali w stu procentach dwie sytuacje bezlitośnie. Następnie próbowaliśmy nawiązać walkę lecz jak nie szło to nieszło a piłka zamiast w bramce rywali to trafiała na obrońców gości lub w poprzeczkę. Pod koniec pierwszej połowy dostaliśmy kolejny cios po niezrozumieniu się obrońcy i bramkarza rozgrywający Conavii przelobował naszego bramkarza i wynik do przerwy wynosił 0:3.

Druga połowa zaczęła się ambitnie, lecz do czasu kontry Conavi skarciły nasza drużynę bezlitośnie i szybko zrobiło się 0:5. Naszemu zespołowi nic dziś nie wychodziło ani gra z przodu, gdyż dogodnych sytuacji nie wykorzystywali napastnicy a obrońcy też mieli zły dzień, gdyż kiksy i interwencje były zawsze korzystne dla przeciwnika. Do tego kontuzje dwóch naszych zawodników też są niekorzystnym faktem. Mecz skończył się wynikiem 0:6 bo 10 minut przed końcem rywal strzelił szóstą bramkę.

Takie mecze i taką atmosferę trzeba szybko wymazać z pamięci i wziąć się w garść i walczyć dalej.