Wicher vs Górki II - 08.09.18, fot. P.Biela

Górki Myślenice 0-3 Beskid Tokarnia

• autor: Ofiec87, 2012-05-01 09:02

Niedzielne popołudnie nie było łaskawe dla graczy z Górnego Przedmieścia. Górki Myślenice uległy piłkarzom Beskidu stosunkiem bramek 0:3 w niezbyt dobrym stylu.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18. Było dość gorąco, Górki przystąpiły do meczu mocno przemeblowane - a to za sprawą nieobecności kilku podstawowych zawodników (kartki, wyjazdy), mimo to nic nie zwiastowało takiego końca spotkania zważywszy na to że Beskid przyjechał z gołą jedenastką. Mało tego w 10 minucie pewien zawodnik Beskidu przewrócił się i nie kontynuował dalej gry, Beskid grał do końca w 10.

W pierwszych 45 minutach gra koncentrowała się na walce w środku pola, dobrej sytuacji nie wykorzystał Stanisław Górka, który to przedryblował obrońcę gości lecz uderzył minimalnie nad poprzeczką.

Goście odpowiedzieli stałym fragmentem w postaci rzutu rożnego gdzie w zamieszaniu wepchnęli piłkę do bramki.  Druga połowa to długie posiadanie piłki przez piłkarzy z Myślenic, lecz niestety brak pomysłu na sforsowanie skomasowanej obrony Beskidu. Niestety dla Myśleniczan taktyka Beskidu który nastawił się na długie piłki na napastnika okazała się skuteczna.

Trzeba dodać że w zespole Górek świetny mecz rozgrywał Przemek "Pastor" Płatek. Kilka świetnie wybronionych piłek i obroniony rzut karny wystawiają mu świetną recenzję. Niestety jedne bardzo dobrze spisujący się zawodnik nie wystarczy by choćby zremisować.

Byłbym jednak niesprawiedliwy nie wspominając o sytuacjach bramkowych Górek, których mało nie było. Szczególnie w drugiej połowie gdzie swojego szczęścia próbowali Marek Ulman ze szczupaka, Darek Wojtycza głową i inni lecz każda piłka leciała bądź w bramkarza lub gdzieś daleko daleko.

Pragnę bardzo podziękować Kibicom za wsparcie i za cierpliwość dla naszego teamu bo świadomi jesteśmy że prezentujemy się fatalnie, a mimo wszystko jesteście z Nami co jest czymś wspaniałym-za to dzięki.

autor: ~jurek 2012-05-01 13:23:24

avatar nie bądzcie wiecej dostarczycielami łatwych puntów,My jako kibice robimy to co umiemy najlepiej mimo że nasza drużyna robi coś innego od tego co umie,zróbcie coś pokażcie na co Was stać,chyba ze na nic.Pozdrawiam.