04-2024

Górki VS Start Brzezie (PP)

LKS Górki Myślenice 1-0 Opatkowianka Opatkowice

• autor: oliwier234gprzed, 2013-06-02 21:00

Dziś odbył się bardzo ważny dla nas mecz. Po wielkiej walce i zaangażowaniu pokonaliśmy rywali skromnie 1-0.

Górki Myślenice 1-0 (1-0) Opatkowianka Opatkowice
1-0 24' Łętocha widzów: 25
Skład: Stanach - Sawicki, Ptasiński, Plewa, Banowski - Łętocha (74'Pilch), Ogrodny, Kęsek, Wojtycza, Obierzyński (90'Płatek) - M.Ulman (77'J.Ulman)
Dzisiaj Górki rozegrały arcyważny mecz. Wynik 1-0 DAJE NAM UTRZYMANIE W "B" KLASIE. Początkowe minuty spotkania były dosyć wyrównane. Po 10 minutach jednak Górki przejęły inicjatywę. Dowodem na to była piękna akcja naszego zespołu, po której Łęcin zdobył bramkę. Do końca połowy przeważaliśmy jednak nie zdobyliśmy więcej goli. Akcje pomocników były ładne i kombinacyjne. Opatkowianka grała słabo i mało atakowała. W drugiej połowie rywale od początku zaczęli atakować. Nasi nie mogli przedostać się z własnej połowy. Opatkowianka stosowała znakomity presing, nie zdobyła jednak gola. Mieliśmy też swoje akcje. Raz sam na sam nie trafił Łęcin i po dobitce Mateusz Obierzyński, drugi to rajd Mateusza Ogrodnego zakończony strzałem prosto w bramkarza. Końcowe minuty były nerwowe. Każda sekunda dłużyła się nie miłosiernie. Jednak nasza obrona nie popełniała większych błędów i 1-0 doszło do końca spotkania. Wielkie brawa dla naszych, po raz kolejny pokazali, że stać ich na bardzo dużo. Znakomicie jako kapitan wystąpił Konrad Kęsek. Nasi tym zwycięstwem awansowali na 3 miejsce w tabeli rundy wiosennej. Braki kadrowe nie przeszkadzają nam. Przypomnijmy kontuzjowani są: Róg, Zając i Bujas, za ostatni mecz pauzował Kapera i na dodatek urazu doznał Jarek Kuchnia. Serdeczne gratulacje. Chłopaki jesteście wielcy.