04-2024

Beskid vs Górki - 21.09.19, fot. P.Biela

Halniak Zawada 2-2 LKS Górki Myślenice

• autor: oliwier234gprzed, 2013-06-08 21:02

Dziś odbył się przedostatni mecz w sezonie 2012/13. Nasi zawodnicy po zażartej walce zremisowali 2-2.

Początek meczu był wyrównany. Rywal jednak stosował presing. Nie mogliśmy wyjść z własnej połowy. Przeciwnicy naciskali i w obrębie 10 minut zdobyli dwie bramki. Gole były po składnych, ciekawych akcjach.  Zaczynało się robić nieciekawie. Czerwoną kartkę dostał Marek Ulman choć nie był nawet na boisku (za przezywanie sędziego). Padł trzeci gol, jednak nie uznany, bo jak wiadomo nie można zdobyć gola bezpośrednio z pośredniego. Na przerwę schodziliśmy ze spuszczonymi głowami. Po pauzie trener naszego zespołu zrobił nie wielkie korekty w ustawieniu i za Ptasińskiego wprowadził Sawickiego. Rywal zaczął już co raz mniej cisnąć. Nie przeprowadzał akcji. My zaś pokazaliśmy charakter. Po kilku ładnych akcjach zdobyliśmy gola. Strzelcem był najskuteczniejszy gracz naszego zespołu - Kęsek (po podaniu Mateusza Ogrodnego). Gra toczyła się dalej pod obiema bramkami. Zawodnicy naszego zespołu chcieli za wszelką cenę wyrównać. Z ładnymi akcjami wychodzili nasi ofensorzy. W 75 minucie faulowany został nasz zawodnik na linii pola karnego. Po bezpośrednim strzale Darka Wojtyczy padł gol. Nasi poszli za ciosem, lecz nie strzelili trzeciego gola. I tak wielkie gratulacje dla naszych. Pokazali klasę. Już wiemy, że na pewno  utrzymamy się w B klasie, ale możemy walczyć o wyższe lokaty. Dziękujemy za pokaźną liczbę kibiców. "Jedzcie sery, pijcie mleko bo do Górek wam daleko" - takimi okrzykami zagrzewali rywali. Zapraszamy na ostatni mecz z Jaworem.