04-2024

Górki vs Jawor 28.05.17 fot. P. Biela

Górki Myślenice 4-1 Jawor Jawornik

• autor: oliwier234gprzed, 2013-06-15 22:54

Dziś odbył się ostatni mecz sezonu 2012/2013. Nasi zawodnicy pokonali odwiecznego rywala Jawor Jawornik aż 4-1. Brawo dla naszych zawodników za cały sezon, Dziękujemy !!!

LKS Górki Myślenice 4-1 Jawor Jawornik
1-0 12' Kęsek 2-0 51' Kęsek 3-0 86' Kuchnia 3-1 89' ???   4-1 90' Obierzyński
Skład: Stanach - Pilch (46' J.Ulman), Plewa, Piątek, Płatek (46' Kapera) - Wojtycza, Ogrodny, Kuchnia, Obierzyński, Łętocha - Kęsek
widzów: 50 sędzia: Polończyk Bartłomiej

Dziś odbył się ostatni mecz sezonu 2012/13. Nasi zawodnicy po wspaniałej walce wygrali aż 4-1. Oczywiście dostajemy na następny sezon w B klasie, ale takim składem możemy awansować mocno w górę. Pokazaliśmy  to w meczach z największymi w tym sezonie.
Pierwsze minuty spotkania były mocne dla Jaworu, jednak to nasi zdobyli bramkę po składnej akcji. Strzelcem Kęsek, a asystował Ogrodny. Gra powoli nabierała tempa. Nabierała tempa także złość kibiców. Na mecz przyjechał obserwator i zakazał przebywania na boisku kibicom. To zdenerwowało niektórych, ale powracając do meczu. Do końca połowy gra była dosyć równa, lecz w wielu aspektach przeważaliśmy. Mogliśmy spokojnie wykorzystać niektóre akcje niestety nie udało się.

Drugą połowę rozpoczęły dwie zmiany u nas. Gra nabrała tempa. Nasi tworzyli fantastyczne akcje. Już po 6 minutach drugiej połowy zdobyliśmy gola. Znów strzelcem był Paput. Jawor nie dorównywał nam do pięt w grze. Nie mogli skomponować ładnej sytuacji. Bramkarz nie raz wybawiał ich z trudnych chwil. Akcje pomocników m.in. szybkich kontrataków Jarka Kuchni były naprawdę ładne. Pod koniec meczu właśnie on po samodzielnej akcji zdobył gola. Rywal w 89 minucie zdobył kontaktowego gola. Jeden z ich zawodników kopnął piłkę z ok. 24 m., a ta wpadła do siatki. Na koniec gola zdobył Mateusz Obierzyński.
Mecz był naprawdę ładny, pokazaliśmy klasę. Miejmy nadzieję, że cały następny sezon będzie tak piękny jak ta runda. W tabeli wiosny prawdopodobnie zajmiemy 4 miejsce. W tabeli końcowej możemy wskoczyć na 8 miejsce, jeżeli Halniak przegra z Sieprawianką.

Ja jako administrator strony bardzo dziękuje za cały sezon w wykonaniu naszych. Pokazaliście klasę. Dzięki wspaniałemu wyszkoleniu trenera pozostaliśmy w lidze. Brawo należą się także kibicom, którzy wytrwale jeździli i mam nadzieję będą jeździć na mecze naszego zespołu. Można powiedzieć otwarcie, że mało jaki klub ma tak wielkich kibiców.

Zamknęliśmy 8 sezon w wykonaniu naszych zawodników. Zapraszamy już za około miesiąc. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałe kibicowanie przez sympatyków naszego zespołu. Ufamy, że za rok będzie was więcej. Trenerowi, prezesowi, działaczom osobom, bez których ten klub by nie istniał. Dziękujemy przede wszystkim zawodnikom za wytrwałe czyny, bo mało kto jest  zdolny do pozostania w lidze, jeżeli w połowie sezonu miało się zaledwie 6 oczek. Brawo dla naszych, jesteście wielcy.