Trening 24.02.16

Z cyklu sylwetki nowych zawodników cz.3 - Arkadiusz Skawski

• autor: oliwier234gprzed, 2015-02-20 21:43

Trzecim i co ważne nie ostatnim bohaterem cyklu "Sylwetki nowych zawodników" jest Arkadiusz Skawski. Były gracz naszego ostatniego sparingowego rywala przyszedł stosunkowo niedawno do naszej drużyny. Więcej w rozwinięciu newsa.

Trzecim z zawodników, który zasilił szeregi Górek Myślenice przed rundą wiosenną sezonu 2014/15 jest Arkadiusz Skawski. Zawodnik w poprzednich latach występował w Skawianinie Skawa. Wiadomość o przenosinach do naszego zespołu nadeszła przed pierwszym sparingiem. Piłkarz gra na pozycji prawego skrzydłowego, a ostatni raz w barwach zespołu ze Skawy zagrał w meczu towarzyskim z naszą drużyną.

Arkadiusz Skawski - 01.03.1988; pozycja: pomocnik; poprzedni klub: Skawianin Skawa, KS Tymbark;

Wywiad z Arkadiuszem Skawskim
- Jak znalazłeś się w naszym zespole i co Cię przekonało do zasilenia ekipy Górek?

A.S. Od nie dawna mieszkam w tych okolicach i do poprzedniego klubu musiałbym dojeżdżać 45 km, więc nie było to realne, aby trenować i grać tam, dlatego rozglądałem się za klubem w okolicach. Podpytałem jednego zawodnika jak jest w Górkach i zdecydowałem się przyjść na jeden trening, później kolejny. Spodobały mi się treningi oraz atmosfera w klubie i tak właśnie tutaj jestem.

- W jakich klubach grałeś w dotychczasowej karierze?
A.S. Od trampkarza aż po seniora grałem w klubie KS Skawianin Skawa, w okresie szkolnym miałem przygodę w KS Tymbark, ale to była bardzo krótka przygoda :)

- Jesteś po kilku treningach, jak oceniasz ekipę, na co ją stać?
A.S. Dopiero od nie dawna trenuję z zespołem, ale zauważyłem że w zespole jest grupa zawodników, którą stać naprawdę na bardzo wiele, a już na pewno na wyższe miejsce w tabeli niż obecnie klub się znajduję.

- Co myślisz o atmosferze w zespole i jak zostałeś przyjęty przez zawodników?
A.S. Atmosfera jest super, myślę że z taką ekipą i atmosferą w szatni stać nas na dużo lepsze miejsce w tabeli.

- Co sądzisz o najbliższym czasie okresu przygotowawczego?
A.S. Myślę, że trener wykorzysta ten okres najlepiej jak można, a my dołożymy wszelkich starań, aby podciągnąć formę do maximum, aby już w pierwszym meczu wpadło 3 pkt, a z tego co się orientuję to spotykamy się z liderem  :)

Następny odcinek cyklu jutro lub w niedzielę.