04-2024

Trening 18.08.15 fot. Agata Mirochna

Ostatni sparing przed wiosną !!!

• autor: oliwier234gprzed, 2015-03-25 14:55

Naszym najbliższym rywalem sparingowym będzie KS Tyniec. Mecz z B-klasowym rywalem będzie już ostatnim spotkaniem towarzyskim przed rundą wiosenną. Zapowiedź w dalszej części newsa.

KS Tyniec to jak podaje strona 90minut.pl drużyna powstała w 1946 roku. Od 2004 roku bez przerwy team rozgrywa swoje mecze w "B" klasie. W tym roku zawodnicy z Tyńca grają w krakowskim odpowiedniku naszej ligi w grupie III. Drużyna naszych najbliższych rywali ma podobną sytuację w tabeli jak nasz zespół. W jedenastu meczach zdobyli tylko punkt, tracąc i strzelając mniej więcej tyle samo bramek co Górki jesienią. W okresie przygotowawczym klub podobnie jak my zrobił wiele zmian, zatrudnił także nowego trenera. Jak wyczytałem ze strony KS Tyniec, to w czasie spotkań towarzyskich zespół pokonał Płomień Kostrze aż 9-0. Przeciwnik może i zajmuje ostatnie miejsce w lidze, ale będzie jednak dobrym partnerem sparingowym.

W naszej drużynie po ostatnim meczu kilku zawodników boryka się z drobnymi urazami. Świadczy o tym niższa niż to zwykle frekwencja na treningu. Trzymajmy kciuki za naszych piłkarzy. Najważniejszy będzie powrót do zdrowia całej kadry, a o resztę już nie trzeba będzie się przejmować.

Spotkanie z KS Tyniec odbędzie się w najbliższą sobotę (28.03.15) o godzinie 16:00 w Myślenicach na Zarabiu. Zapraszamy kibiców i sympatyków !!!

P.S Jak wspominałem w poprzedniej zapowiedzi, na początku marca został ustalony terminarz na rundę wiosenną. Tradycyjnie listę meczy podam w formie tabelki (wstępnie 31. marca), lecz chętnych pragnę zaznajomić z rozpisem meczy. Dostępny on na naszej stronie w zakładce Terminarz Rozgrywek oraz na stronie Podokręgu Myślenice. Linki do stron poniżej.