Górki vs Staw 07.05.16

Ferie z LKS "Górki"

• autor: oliwier234gprzed, 2016-02-02 20:56

Okres zimowych ferii to zwykle czas zasłużonego odpoczynku dla dzieci i młodzieży po kilku miesiącach nauki w szkole. Wiele lokalnych działalności w tym czasie zajmuje się opieką i organizacją zajęć dla młodych ludzi. Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „Górki” Myślenice wraz z samymi zawodnikami klubu po raz kolejny zaangażował się w spotkania i opiekę nad nieletnimi w czasie dwutygodniowej przerwy w nauce.

Zajęcia głównie odbywały się na świetlicy OSP na Górnym Przedmieściu. Dzieci w tym czasie uczęszczały na ciekawe spotkania, dzięki którym mogły spędzić czas w gronie znajomych. Tam najmłodsi mieli możliwość spróbowania swoich sił w popularne „piłkarzyki”, a także uczestnictwa w zajęciach plastycznych, interesujących zabawach i wszelakiego rodzaju grach planszowych. W pierwszym tygodniu ferii na zewnątrz panowała zimowa aura, więc dzieci miały okazję uczestnictwa w kuligu współorganizowanego z członkami OSP. Wspaniała zabawa na północnych stokach Plebańskiej Góry na pewno zostanie zapamiętana na długo. W czasie spotkań możliwy był także udział w zajęciach na strzelnicy sportowej przy ulicy Zdrojowej na Zarabiu. Te spotkania cieszyły się największym zaangażowaniem wśród dzieci i młodzieży. Wspólna rywalizacja oraz dla wielu pierwsze spotkanie z bronią pneumatyczną było dużą przygodą, a także miłym wydarzeniem w życiu. Najmłodsi podsumowali tegoroczne zajęcia jednomyślnie, sądząc że zostały one naprawdę ciekawie wykonane, panowała miła atmosfera i za rok na pewno będą ponownie chętnie uczestniczyć w spotkaniach.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Urzędowi Miasta i Gminy Myślenice za okazane wsparcie i dofinansowanie do organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży, a także Ochotniczej Straży Pożarnej Myślenice – Górne Przedmieście za udostępnienie świetlicy w strażnicy, w której odbywały się zajęcia. Nie możemy także zapomnieć o pani Barbarze Kęs, która zaangażowana była w ciekawe zajęcia plastyczne.

P.S. Zapraszam do obejrzenia galerii z zajęć.