Górki VS Start Brzezie (PP)

Zmiany kadrowe w Górkach

• autor: oliwier234gprzed, 2016-08-06 21:06

Nieodłącznym elementem każdych przygotowań są zmiany kadrowe. Szeregi naszego zespołu wstępnie zasiliła piątka zawodników. Więcej w dalszej części newsa.

Transfery – runda jesienna s. 2016/2017

Przybyli:

Krystian Kubiczek - powrót do gry

Jan Ulman – powrót do gry

Kacper Wojtan - Dalin Myślenice

Wojciech Krawczyk - Trójka Myślenice

Paweł Szatan - Dukla Bysina

Ubyli:

Paweł Dąbrowa

Sebastian Łapa

Szymon Podoba

Mariusz Wójtowicz - Orzeł II Myślenice

W krótkiej przerwie między rozgrywkowej klub uczynił kilka zmian personalnych w zespole. Do gry po przerwie wracają Krystian Kubiczek i Jan Ulman. Krystian jest bramkarzem, natomiast Jan preferuje grę na pozycji ofensywnego pomocnika, bądź napastnika. Do klubu przyszła także dwójka młodych zawodników: Kacper Wojtan i Wojciech Krawczyk. Choć obojgu do pełnoletności jeszcze trochę brakuje, to ich gra zasługuje na pochwałę. Kacper najlepiej czuje się na pozycji ofensywnego pomocnika, a Wojtek gra na boku obrony. Piątym wzmocnieniem w tym okienku jest Paweł Szatan, który już nie raz występował przeciwko Górkom w meczach derbowych w barwach Dukli. Paweł znany jest z waleczności i jego ulubionymi pozycjami są tzw. skrzydła. Niestety klub zanotował kilka braków. Z zespołu odeszli Sebastian Łapa, Szymon Podoba, Mariusz Wójtowicz oraz Paweł Dąbrowa. Ich gra w poprzednim sezonie z pewnością wniosła bardzo dużo do całej drużyny. Za poświęcony czas, trud i zaangażowanie serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Kadra Górek Myślenice – Runda jesienna s. 2016/2017

Bramkarze: Tomasz Stanach, Krystian Kubiczek, Łukasz Mirek

Obrońcy: Kamil Plewa, Arkadiusz Skawski, Bartłomiej Bednarz, Sylwester Kisielewski, Damian Górnik, Wojciech Krawczyk

Pomocnicy: Marcin Hudaszek (kapitan), Mariusz Wyroba, Mateusz Obierzyński, Krzysztof Łętocha, Marek Ulman, Bartosz Górka, Tomasz Tokoń, Maciej Kusiak, Damian Surlas, Andrzej Szlachetka, Paweł Szatan, Kacper Wojtan, Karol Klimas (kontuzja), Jarosław Kuchnia (kontuzja)

Napastnicy: Marek Zięba, Mateusz Biela, Przemysław Kołodziej, Jan Ulman

Trener: Łukasz Zając

Powyższa lista zawodników, to zarazem ci zawodnicy, którzy zostaną w przyszłym tygodniu zgłoszeni do rozgrywek ligowych. Na tę chwilę kadra Górek wynosi 28 zawodników.

Informacje ogólne

Nadal trwają pracę wykończeniowe przy budynku administracyjnym obok boiska sportowego na ulicy Solidarności. Przypominany, że oficjalne otwarcie kompleksu sportowego już 27. sierpnia.

W dniu wczorajszym na stronie Podokręgu pojawił się komunikat, który dotyczył rezygnacji Krzemienia Jasienica, który skutkuje brakiem tej drużyny na starcie B-klasy myślenickiej w nowym sezonie. Zmiana jest o tyle istotna, że Górki nie rozpoczną zmagań ligowych już za tydzień, ale za dwa tygodnie. Wszystkie spotkania, które miał rozgrywać Krzemień traktowane będą jako pauza w kolejce. Mimo, że w B-klasie Myślenice gr. I pozostało już tylko dziesięć drużyn to rywalizacja na boiskach będzie trwała przez 11 tygodni.

W następnym tygodniu zamiast spotkania ligowego z Krzemieniem zagramy mecz towarzyski, a więcej szczegółów w przyszłym czasie.