Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze - 05.01.19, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 186, wczoraj: 760
ogółem: 1 097 491

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Górki - Wicher 21.10.13
Ładowanie...

Aktualności

Ferie 2017 z Górkami Myślenice

  • autor: oliwier234gprzed, 2017-02-11 15:32

Ferie zimowe to czas, który dla wielu młodych ludzi traktowany jest ze szczególną radością. W okresie wolnym od szkoły wiele organizacji zajmuje się stworzeniem interesujących zajęć dla dzieci i młodzieży w celu spędzenia tego czasu w aktywny sposób. Niemal tradycją stało się, że piłkarski klub z Górnego Przedmieścia po raz kolejny zaangażował się w spotkania i opiekę w czasie dwutygodniowej przerwy w nauce.

Zajęcia głównie odbywały się na świetlicy OSP w Domu Ludowym na Górnym Przedmieściu. Dzieci uczęszczały na ciekawe spotkania, dzięki którym mogły spędzić czas w gronie znajomych. Tam najmłodsi mieli możliwość spróbowania swoich sił w popularne „piłkarzyki” oraz w elektroniczną wersję „rzutek”, a także uczestnictwa w zajęciach plastycznych, interesujących zabawach i wszelakiego rodzaju grach planszowych i logicznych. Z powodu, że w czasie ferii na zewnątrz panowała zimowa aura dzieci dwukrotnie miały okazję uczestnictwa w kuligu, który miał miejsce na północnych stokach Plebańskiej Góry. Świetna zabawa i wiele wspaniałych chwil na pewno zostanie w pamięci najmłodszych uczestników. W czasie spotkań możliwy był także udział w zajęciach na strzelnicy sportowej przy ulicy Zdrojowej na Zarabiu. Wspólna rywalizacja oraz dla wielu pierwsze spotkanie z bronią pneumatyczną było dużą przygodą, a także miłym wydarzeniem w życiu. Poza tym w drugim tygodniu grupa około trzydziestu dzieci udała się do kina Muza na film animowany pt. „Balerina”. To spotkanie cieszyło się największym zaangażowaniem wśród zebranych. Najmłodsi podsumowali tegoroczne zajęcia jednomyślnie, sądząc że zostały one naprawdę ciekawie wykonane, panowała miła atmosfera i za rok na pewno będą ponownie chętnie uczestniczyć w spotkaniach.

Na koniec warto zaznaczyć, że tegoroczne zajęcia miały nieco inną formę niż w poprzednich latach. Organizacja oparta o ścisłą współpracę z Ochotniczą Strażą Pożarną Myślenice – Górne Przedmieście, która układała się bardzo pomyślnie, przyczyniła się do wysokiej frekwencji dzieci, które w dużym gronie regularnie na nie uczęszczały. 

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Urzędowi Miasta i Gminy Myślenice za okazane wsparcie i dofinansowanie do organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Ochotniczej Straży Pożarnej Myślenice – Górne Przedmieście za udostępnienie świetlicy w strażnicy, w której odbywały się zajęcia, a także osobom prywatnym, które także chętnie poświęcały swój czas.

P.S. Zapraszamy do obejrzenia galerii z ferii, która dostępna jest w zakładce Galeria Zdjęć. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [217]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceGościbia Sułkowice
mecz towarzyski
Górki Myślenice   Gościbia Sułkowice
2019-02-02, 16:00:00

Myślenice - Sztuczne

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zielonka Wrząsowice Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice 1:2 Górki Myślenice
2018-11-03, 14:00:00
Wrząsowice
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Lubomir Wiśniowa 2:2 Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia 2:3 Orzeł Nowa Wieś
Jordan Zakliczyn 3:2 Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów 2:2 Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice 3:8 Topór Tenczyn
Hejnał Krzyszkowice 1:3 Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice pauza
Clavia Świątniki Górne 3:2 LKS Rudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty