Górki vs Jawor 28.05.17 fot. P. Biela

Raport z trzeciego miesiąca przygotowań

• autor: oliwier234gprzed, 2017-04-04 17:46

Wiele działo się w trzecim miesiącu przygotowań Górek Myślenice. Zawodnicy mają za sobą trzydzieści jednostek treningowych, w tym osiem sparingów. Więcej informacji w dalszej części newsa.

Na samym początku wiadomości można śmiało stwierdzić, że okres zimowo – wiosennych przygotowań dobiegł już praktycznie końca. Podsumowanie tego czasu będzie tematem osobnego newsa, a dziś skupimy się głównie na tym, co działo się w marcu. Myśleniczanie w tym czasie rozegrali cztery spotkania kontrolne. Początek miesiąca był bardzo dobrym czasem, gdyż sparing z Bratniakiem Kraków, podobnie jak z Orkanem Raba Wyżna zakończył się triumfem naszej ekipy 2:0. Trochę gorzej było później, gdyż podopieczni Łukasza Zająca ulegli Płomieniowi Kostrze 3:2 oraz Orłowi II Myślenice 3:5. Poza meczami towarzyskimi odbyły się także treningi piłkarskie. Górki siedmiokrotnie trenowali na sztucznej murawie na Zarabiu, a do liczby dwunastu jednostek należy doliczyć także ostatni trening na hali, który odbył się w pierwszy wtorek miesiąca. Jedynym zawodnikiem, który uzyskał 100% obecności na wszystkich treningach był Marek Zięba. Gratulujemy !!!

Warto także ponownie nadmienić, że klub pozyskał kolejnych dwóch sponsorów. Obok dotychczasowych działalności Górki Myślenice wspierać będą także firmy NEMBUD oraz AQUA TOUR. Liczymy na dobrą współpracę, która będzie przynosiła duże i obustronne korzyści. W tym miesiącu ustalony został także terminarz na rundę wiosenną, który prezentujemy w linku poniżej.

Od kwietnia nasza ekipa będzie trenowała na własnym boisku przy ul. Solidarności 6. W najbliższy weekend 8/9 kwietnia zaplanowano dwunastą kolejkę B-klasy, w której myśleniczanie będą pauzować. Górki rywalizację wznowią 17. kwietnia od spotkania z Opatkowianką.

Terminarz rozgrywek wiosennych - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,2943480,terminarz-rozgrywek-rundy-wiosennej-sezonu-2016-2017.html