Prace na boisku przy ul. Solidarności 6 - 09.12.17, fot. P.Biela

LKS Górki do boju ! - kadra myślenickiej drużyny

• autor: oliwier234gprzed, 2017-08-11 07:56

Do wielu zmian doszło w kadrze Górek Myślenice w letnim okresie przygotowawczym. W sumie zespół reprezentujący Górne Przedmieście zasiliło siedmiu zawodników. Więcej w rozwinięciu newsa.

Transfery Górek – runda jesienna 2017/18

Przybyli:

Sylwester Kisielewski - powrót do gry

Mateusz Pietrzyk - Dalin Myślenice

Grzegorz Jamka - Dalin Myślenice

Tomasz Kania - Wilga Koźmice Wielkie

Paweł Maślak - Orzeł Myślenice

Łukasz Sroka - LKS Mogilany

Dariusz Maślak - Wrzosy Osieczany

Ubyli:

Vasilis Tomazos

Dariusz Spórna

Kadra LKS Górki Myślenice – runda jesienna 2017/18

Bramkarze: Tomasz Stanach, Krystian Kubiczek

Obrońcy: Kamil Plewa, Arkadiusz Skawski, Sylwester Kisielewski, Damian Górnik, Wojciech Krawczyk, Paweł Szatan, Rafał Bujas, Bartłomiej Bednarz, Paweł Maślak, Grzegorz Jamka

Pomocnicy: Marcin Hudaszek (kapitan), Mariusz Wyroba, Mateusz Obierzyński, Krzysztof Łętocha, Marek Ulman, Bartosz Górka, Andrzej Szlachetka, Jan Ulman, Bartłomiej Zając, Łukasz Sroka, Dariusz Maślak, Tomasz Kania

Napastnicy: Marek Zięba, Mateusz Biela, Przemysław Kołodziej, Łukasz Zając, Mateusz Pietrzyk

Klub w czasie letniej przerwy nie odniósł większych strat, ponieważ z ekipą pożegnali się tylko skrzydłowy Dariusz Spórna oraz pomocnik Vasilis Tomazos. Poza wyżej wymienioną dwójką graczy, kadra z fenomenalnej rundy wiosennej została podtrzymana. Wśród zawodników, którzy zasilili szeregi zespołu znalazł się m.in. wracający po dłuższej przerwie Sylwester Kisielewski. Oprócz niego w drużynie pojawili się również: dysponujący świetną formą w sparingach i zdobywcą największej ilości asyst - skrzydłowy Tomasz Kania, grający w środku pola i dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi Łukasz Sroka, pochodzący z Górnego Przedmieścia bracia Dariusz oraz Paweł Maślak, którzy w przeszłości reprezentowali m.in. Orzeł Myślenice, wracający po kontuzji, były gracz Dalinu – Grzegorz Jamka oraz Mateusz Pietrzyk – napastnik specjalizujący się w zdobywaniu wielu bramek, czego dowodem są liczne trafienia w meczach kontrolnych. Zawodników w czasie rozgrywek prowadził będzie trener Łukasz Zając, a wspierał go będzie kierownik, a zarazem trener bramkarzy – Kamil Żądło.

Kadra ekipy Górek na długą rywalizację w rundzie jesiennej jest w pełni gotowa do rozgrywek. Z czasem ten zespół systematycznie powiększany będzie przez wyróżniających się juniorów. Serdecznie witamy nowych zawodników i zarówno im, jak i całej drużynie seniorów życzymy  powodzenia w zbliżającym sezonie !!!

Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych mamy do przekazania kolejną dobrą wiadomość. Portal KMY.pl został patronem medialnym drużyny Górek. Dziękujemy i liczymy na korzystną współpracę - http://kmy.pl/dzialy/sport/lksgorki/

Przypominamy również, że w sobotę rozpoczną się zmagania w III lidze juniorów starszych, a pierwszy mecz rozegra młodzieżowa ekipa Górek. Myśleniczanie zmierzą się z ósmym zespołem w sezonie 2016/17 – Sępem Droginia. W inauguracyjnej serii spotkań Orzeł Nowa Wieś podejmował będzie Hejnał Krzyszkowice, a Szczebel Lubień zagra z Clavią Świątniki Górne. W weekendowych zmaganiach pauzowała będzie Zielonka Wrząsowice.

Serdecznie zapraszamy na niezwykle ważny, a zarazem pierwszy oficjalny mecz podopiecznych trenera Mateusza Pietrzyka. Spotkanie zaplanowano na sobotę (12.08) na godz. 11:00 na boisku LKS Sęp w Droginii.