Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki II vs Orzeł II- 15.09.18, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

SENIORZY REZERWY: Szczebel Lubień vs Górki II Myślenice - B-klasa, Lubień, 15:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

SENIORZY REZERWY: Górki II Myślenice vs Karpaty II Siepraw - B-klasa, Myślenice - ul. Solidarności 6, 16:00

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 409, wczoraj: 396
ogółem: 1 037 033

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Górki - Iskra 10.04.15
Ładowanie...

Aktualności

Oświadczenie

  • autor: oliwier234gprzed, 2017-11-24 20:18
Zarząd Ludowego Klubu Sportowego "Górki" Myślenice informuje, że z dniem 18.11.2017 zakończył trzyletnią współpracę z trenerem Łukaszem Zającem. Mecz z Wrzosami Osieczany był jego ostatnim meczem w roli szkoleniowca drużyny Górek. Zarząd życzy Łukaszowi powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

Lista wszystkich spotkań drużyny prowadzonej przez trenera Łukasza Zająca: 

Sezon przygotowawczy – Zima 2015

1. 08.02.15 - Myślenice, Górki Myślenice - Skawianin Skawa 3:2 (2:0) Plewa, Obierzyński, Tomazos

2. 28.02.15 - Myślenice, Górki Myślenice - Płomień Kostrze 9:3 (2:1) Kisielewski x2, Dudek x2, Dąbrowa, Zając, Tomazos, Kuchnia, Hudaszek

3. 08.03.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Bratniak Kraków 2:5 (0:4) Dąbrowa, Obierzyński

4. 14.03.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Nadwiślan Rusocice 2:3 (0:1) Obierzyński, Dąbrowa

5. 21.03.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Sęp Droginia 2:2 (0:1) Zając x2

6. 28.03.15 - Myślenice, Górki Myślenice – KS Tyniec 5:1 (3:0) Kuchnia x3, Tomazos, Obierzyński

Runda wiosenna 2014/2015

7. 10.04.15 - Myślenice, Iskra Głogoczów – Górki Myślenice 2:2 (1:1) Dudek, Skawski

8. 18.04.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Grodzisko Raciechowice 2:2 (0:2) Klimas, Kuchnia

9. 25.04.15 - Jawornik, Jawor Jawornik – Górki Myślenice 0:5 (0:1) Klimas x2, Hudaszek, Kuchnia, Górka

10. 02.05.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Staw Polanka 2:3 (1:2) Łętocha, Zając

11. 10.05.15 - Krzczonów, Cyrhla Krzczonów – Górki Myślenice 2:3 (1:2) Zając x2, Klimas

12. 17.05.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Gościbia II Sułkowice 4:5 (2:1) Dudek x2, Hudaszek, Zając

13. 23.05.15 - Myślenice, Sokół Borzęta – Górki Myślenice 0:4 (0:1) Zając x3, Klimas

14. 30.05.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Dukla Bysina 6:2 (2:0) Hudaszek, Kuchnia, Dudek, Zając, Łętocha, Klimas

15. 07.06.15 - Dobczyce, Raba II Dobczyce – Górki Myślenice 1:4 (0:2) Dudek x2, Kuchnia, Klimas

16. 13.06.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Karpaty II Siepraw 4:0 (1:0) Kuchnia x3, Klimas

17. 20.06.15 - Sułkowice, LKS Rudnik II – Górki Myślenice 1:1 (1:1) Dudek

Sezon przygotowawczy – Lato 2015

18. 18.07.15 - Kryspinów, Lotnik II Kryspinów – Górki Myślenice 3:4 (3:2) Zięba x2, Dudek x2

19. 25.07.15 - Rusocice, Nadwiślan Rusocice – Górki Myślenice 5:2 (3:1) Dąbrowa x2

20. 01.08.15 - Raba Wyżna, Orkan Raba Wyżna – Górki Myślenice 2:3 (2:2) Zięba x2, Biela

Runda jesienna 2015/2016

21. 14.08.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Raba II Dobczyce 5:2 (3:1) Zięba x3, Klimas, Kuchnia

22. 22.08.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Lubomir Wiśniowa 2:2 (0:1) Hudaszek, Zięba

23. 30.08.15 - Tokarnia, Beskid Tokarnia – Górki Myślenice 5:4 (4:2) Biela x2, Zięba, Hudaszek

24. 05.09.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Cyrhla Krzczonów 2:1 (1:0) Zięba, Biela

25. 12.09.15 - Polanka, Staw Polanka – Górki Myślenice 1:3 (0:1) Zięba x2, samobój

26. 19.09.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Karpaty II Siepraw 1:1 (1:1) Zięba

27. 27.09.15 - Jawornik, Jawor Jawornik – Górki Myślenice 1:5 (1:2) Biela x2, Zięba, Hudaszek, Surlas

28. 03.10.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Grodzisko Raciechowice 2:0 (1:0) Kuchnia, Zając

29. 11.10.15 - Stróża, LKS Trzebunia – Górki Myślenice 2:0 (1:0)

30. 17.10.15 - Myślenice, Górki Myślenice – Gościbia II Sułkowice 2:1 (0:1) Zięba x2

31. 24.10.15 - Myślenice, Sokół Borzęta – Górki Myślenice 1:3 (0:1) Zięba x3

Inne sparingi 2016

32. 08.11.15 - Ochojno, Pasternik Ochojno – Górki Myślenice 7:1 (4:0) Kusiak

33. 10.11.15 - Kraków, Nadwiślan Kraków – Górki Myślenice 8:3 (5:2) Loręcik, Klimas, Biela

Sezon przygotowawczy – Zima 2016

34. 16.01.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Sokół Borzęta 0:2 (0:1)

35. 13.02.16 - Myślenice, Iskra Głogoczów – Górki Myślenice 4:1 (1:0) Łapa

36. 27.02.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Orkan Raba Wyżna 4:2 (3:0) Kołodziej, Obierzyński, Zięba, Łapa

37. 05.03.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Bratniak Kraków 1:1 (0:0) Zięba

38. 12.03.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Skawianin Skawa 3:5 (2:4) Zięba x2, Plewa

39. 14.03.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Clavia Świątniki Górne 2:5 (2:2) Wyroba, Zięba

40. 19.03.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Nadwiślan Rusocice 3:4 (2:0) Zięba x2, Klimas

41. 26.03.16 - Osieczany, Wrzosy Osieczany – Górki Myślenice 2:4 (2:1) Łapa x2, Zięba, Wyroba

42. 02.04.16 - Opatkowice, Płomień Kostrze – Górki Myślenice 2:2 (0:1) Kusiak, Łętocha

Runda wiosenna 2015/2016

43. 10.04.16 - Dobczyce, Raba II Dobczyce – Górki Myślenice 1:1 (0:0) Łapa

44. 17.04.16 - Raciechowice, Lubomir Wiśniowa – Górki Myślenice 2:1 (0:1) Biela

45. 23.04.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Beskid Tokarnia 2:7 (0:3) Zięba x2

46. 01.05.16 - Krzczonów, Cyrhla Krzczonów – Górki Myślenice 1:3 (1:2) Zięba x2, Kusiak

47. 07.05.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Staw Polanka 5:1 (4:1) Zając x2, Kołodziej, Biela, Bednarz

48. 15.05.16 - Siepraw, Karpaty II Siepraw – Górki Myślenice 0:4 (0:2) Zięba, Biela, Górka, Kusiak

49. 21.05.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Jawor Jawornik 8:1 (5:0) Zięba x2, Łapa, Biela, Kusiak, Podoba, Górnik, samobój

50. 29.05.16 - Raciechowice, Grodzisko Raciechowice – Górki Myślenice 3:1 (2:1) Zając

51. 04.06.16 - Myślenice, Górki Myślenice – LKS Trzebunia 0:2 (0:2)

52. 12.06.16 - Sułkowice, Gościbia II Sułkowice – Górki Myślenice 4:1 (2:1) Zięba

53. 18.06.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Sokół Borzęta 1:1 (1:1) Zięba

Sezon przygotowawczy - Lato 2016

54. 16.07.16 - Winiary, Sokół Borzęta – Górki Myślenice 5:3 Wojtan, Zięba, Hudaszek

55. 19.07.16 - Świątniki Górne, Clavia Świątniki Górne – Górki Myślenice 2:1 Zając

56. 23.07.16 - Rusocice, Nadwiślan Rusocice – Górki Myślenice 6:2 Zięba, Zając

57. 26.07.16 - Wrząsowice, Zielonka Wrząsowice – Górki Myślenice 5:2 (4:0) Zięba x2

58. 30.07.16 - Raba Wyżna, Orkan Raba Wyżna – Górki Myślenice 3:2 (2:1) Obierzyński x2

59. 13.08.16 - Opatkowice, Płomień Kostrze – Górki Myślenice 4:5  Wyroba, Hudaszek, Wojtan, Zięba, J.Ulman

Runda jesienna 2016/2017

60. 20.08.16 - Opatkowice, Opatkowianka Opatkowice – Górki Myślenice 3:7 (2:3) Zięba x2, Zając x2, Plewa x2, samobój

61. 27.08.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Iskra Brzączowice 1:1 (1:1) Hudaszek

62. 04.09.16 - Raciechowice, Grodzisko Raciechowice – Górki Myślenice 1:0 (1:0)

63. 17.09.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Cyrhla Krzczonów 4:1 (2:0) Zięba x2, Zając, Wyroba  

64. 23.09.16 - Winiary, Sokół Borzęta – Górki Myślenice 4:2 (3:2) Plewa x2

65. 01.10.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Staw Polanka 4:4 (4:1) Zięba x2, Zając x2

66. 09.10.16 - Jawornik, Jawor Jawornik – Górki Myślenice 3:2 (3:0) Zając x2

67. 15.10.16 - Myślenice, Górki Myślenice – Wicher Stróża 8:1 (3:1) Biela x5, Zięba x2, Hudaszek

68. 30.10.16 - Sułkowice, Cisy Harbutowice – Górki Myślenice 0:4 (0:1) Plewa, Wyroba, Zając, Biela

Inne sparingi 2016

69. 08.09.16 - Sułkowice, Gościbia II Sułkowice ­– Górki Myślenice 2:5

Sezon przygotowawczy - Zima 2017

70. 12.02.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Skalnik Trzemeśnia 2:5 (0:3) Kołodziej, J.Ulman

71. 18.02.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Borek Kraków 1:7 (0:3) Zięba

72. 25.02.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Clavia Świątniki Górne 2:3 (1:0) Zięba, J.Ulman

73. 04.03.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Bratniak Kraków 2:0 (1:0) Zięba, Obierzyński

74. 11.03.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Orkan Raba Wyżna 2:0 (2:0) Zięba x2

75. 21.03.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Płomień Kostrze 2:3 (0:3) J.Ulman x2

76. 25.03.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Orzeł II Myślenice 3:5 (1:1) Zięba x2, Kuchnia

77. 02.04.17 - Sułkowice, Gościbia II Sułkowice – Górki Myślenice 4:2 (3:0) Zięba x2

Runda wiosenna 2016/2017

78. 17.04.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Opatkowianka Opatkowice 3:0 (1:0) Łętocha, Obierzyński, M.Ulman

79. 23.04.17 - Brzączowice, Iskra Brzączowice – Górki Myślenice 2:3 (1:2) Zięba x3

80. 29.04.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Grodzisko Raciechowice 1:1 (0:0) Zięba

81. 07.05.17 - Krzczonów, Cyrhla Krzczonów – Górki Myślenice 2:6 (2:3) Zięba x3, Wyroba, Biela, samobój

82. 13.05.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Sokół Borzęta 3:1 (2:1) Zając x2, Biela

83. 20.05.17 - Polanka, Staw Polanka – Górki Myślenice 2:5 (2:3) Zięba x2, Biela x2, Krawczyk

84. 27.05.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Jawor Jawornik 2:1 (0:0) Wyroba, M.Ulman

85. 03.06.17 - Stróża, Wicher Stróża – Górki Myślenice 0:2 (0:0) Zięba, M.Ulman

86. 10.06.17 - Myślenice, Górki Myślenice – Cisy Harbutowice 2:1 (2:1) Zięba, Spórna

Inne sparingi - lato 2017

87. 20.06.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Dalin Myślenice jnr 3:5 (1:4) B. Zając, Zięba, Biela

Sezon przygotowawczy - Lato 2017

88. 15.07.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Armatura Kraków 3:7 Pietrzyk x2, Zięba

89. 22.07.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Nadwiślan Kraków 10:2 Zięba x4, Pietrzyk x3, Plewa, M.Ulman, Kania

90. 29.07.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Płomień Kostrze 5:1 Pietrzyk x2, Kania x2, Zięba

91. 03.08.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Sokół Borzęta 3:0 Zięba x3

Runda jesienna 2017/2018

92. 12.08.17 - Myślenice, Górki Myślenice - LKS Rudnik 4:3 (2:1) Sroka, Pietrzyk, Zięba, Wyroba

93. 15.08.17 - Zakliczyn, Jordan Zakliczyn - Górki Myślenice 2:1 (2:0) Zięba

94. 19.08.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Iskra Głogoczów 3:1 (2:1) Zięba x2, samobój

95. 23.08.17 - Myślenice, Górki Myślenice - LKS Trzebunia 3:3 (2:1) Zięba x2, Obierzyński

96. 02.09.17 - Dziekanowice, Dziekanovia Dziekanowice - Górki Myślenice 3:1 (2:0) Zięba

97. 06.09.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Wróblowianka Wróblowice 1:6 (0:2) Pietrzyk

98. 09.09.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Clavia Świątniki Górne 2:3 (2:1) Kołodziej, Obierzyński

99. 23.09.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Gościbia II Sułkowice 4:0 (3:0) Zięba x2, Pietrzyk, Górka

100. 01.10.17 - Tenczyn, Topór Tenczyn - Górki Myślenice 0:2 (0:1) Zięba, Biela

101. 07.10.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Skalnik Trzemeśnia 5:4 (2:2) Pietrzyk x3, Zięba, Biela

102. 15.10.17 - Kornatka, Rokita Kornatka - Górki Myślenice 5:0 (3:0)

103. 21.10.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Orzeł Nowa Wieś 0:3 (0:1)

104. 28.10.17 - Raciechowice, Lubomir Wiśniowa - Górki Myślenice 4:3 (2:2) Hudaszek, Zięba, samobój

105. 04.11.17 - Myślenice, Górki Myślenice - Beskid Tokarnia 1:3 (0:1) Pietrzyk

106. 18.11.17 - Osieczany, Wrzosy Osieczany - Górki Myślenice 9:1 (4:0) Zięba 

Podsumowanie pracy trenera - http://www.futmal.pl/news,42941.html


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [320]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Hejnał Krzyszkowice Górki Myślenice
Hejnał Krzyszkowice   Górki Myślenice
2018-09-30, 11:00:00

Krzyszkowice

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra GłogoczówGórki Myślenice
Iskra Głogoczów 1:4 Górki Myślenice
2018-09-16, 16:00:00
Głogoczów
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Skalnik Trzemeśnia 2:3 Beskid Tokarnia
Rokita Kornatka 3:0 Topór Tenczyn
Orzeł Nowa Wieś 1:1 Zielonka Wrząsowice
Lubomir Wiśniowa pauza
LKS Trzebunia 1:2 LKS Rudnik
Jordan Zakliczyn 4:1 Clavia Świątniki Górne
Iskra Brzączowice 5:2 Hejnał Krzyszkowice
Iskra Głogoczów 1:4 Górki Myślenice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Beskid Tokarnia - Hejnał Krzyszkowice
Górki Myślenice - Iskra Brzączowice
Clavia Świątniki Górne - Iskra Głogoczów
LKS Rudnik - Jordan Zakliczyn
LKS Trzebunia - pauza
Zielonka Wrząsowice - Lubomir Wiśniowa
Topór Tenczyn - Orzeł Nowa Wieś
Skalnik Trzemeśnia - Rokita Kornatka

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty