03-2024

Górki vs Sokół 18.06.16

Seniorzy na minus, juniorzy zaskoczyli!

• autor: oliwier234gprzed, 2018-02-18 21:25

Kolejny etap przygotowań drużyn seniorskiej i juniorskiej już za nami. W ubiegły weekend zespoły rozgrywały swoje spotkania kontrolne. Ekipa prowadzona przez trenera Wojciecha Czajkę przegrała z Sępem Droginia 4:1 (0:1), natomiast juniorzy wygrali z Karpatami Siepraw 6:0. Więcej w rozwinięciu newsa.

Sęp Droginia - Górki Myślenice 4:1 (0:1)

0:1 40' Pietrzyk

1:1 50' Serafin

2:1 64' Salawa

3:1 75' Serafin

4:1 80' - karny

Spotkanie z Sępem Droginia było już trzecim, w czasie zimowego okresu przygotowawczego, meczem kontrolnym. Ekipa z Górnego Przedmieścia ma za sobą pojedynek, który miał dwa oblicza. Pierwsza połowa była całkiem dobra w naszym wykonaniu. Myśleniczanie prowadzili grę, wykonywali wiele akcji ofensywnych i kilkukrotnie byli blisko zdobycia bramki. Nieźle wyglądała także defensywa, która mimo sporadycznych błędów pewnie utrzymywała czyste konto. Dowodem dobrej gry była bramka zdobyta w 40. minucie przez Pietrzyka. Szansę na podwyższenie wyniku mieli również pozostali zawodnicy, jednak brakowało poprawnej skuteczności. W drugiej części starcia, to rywale dominowali na boisku. Tuż po przerwie wyrównali, wykorzystując składną akcję, a następnie bezwzględnie wykorzystywali błędy defensywy Górek i sukcesywnie powiększali przewagę. Ostatecznie sparing z Sępem zakończył się porażką 4:1.

Dziękujemy ekipie Sępa Droginia za możliwość rozegrania meczu kontrolnego i życzymy tej drużynie wielu sukcesów w zbliżającej się rundzie wiosennej. Myśleniczan w nowym tygodniu ponownie czekać będą kolejne dwa treningi - we wtorek na hali i w czwartek na sztucznym boisku, a w niedzielę (25.02) o godz. 18:00 rozegramy czwarty mecz sparingowy, w którym rywalem będzie drugi zespół B-klasy - Hejnał Krzyszkowice

Górki Myślenice - Karpaty Siepraw 6:0

Bramki: Testowany I, Hajduk, Górecki

Pozytywnie zaskoczyła natomiast drużyna juniorów prowadzona przez Mateusza Pietrzyka. Nasi młodzieżowcy pewnie pokonali juniorski zespół Karpat Siepraw. Mecz od początku prowadziła ekipa z Myślenic, która tworzyła wiele składnych akcji ofensywnych. Z czasem myśleniczanie rozwiązali worek z bramkami i sukcesywnie z upływem kolejnych minut umacniali się na prowadzeniu. Gra naszej drużyny była bardzo dobra i mogła się podobać. Cieszy fakt, że w zespole zagrało kilku piłkarzy, którzy mogą zasilić nasz zespół juniorów przed zbliżającym się wznowieniem rozgrywek. Starcie ostatecznie zakończyło się triumfem 6:0, mimo że sam wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Bramki dla Górek zdobyli Michał Hajduk, Patryk Górecki oraz zawodnik testowany. Miejmy nadzieję, że juniorzy podtrzymają dobrą passę!