Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Topór - 11.08.18, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

15

08-2018

środa

SENIORZY: Skalnik Trzemeśnia vs Górki Myślenice - A-klasa, Trzemeśnia, 17:00

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

SENIORZY: Górki Myślenice vs Rokita Kornatka - A-klasa, Myślenice - ul. Solidarności 6, 18:00

19

08-2018

niedziela

SENIORZY REZERWY: Górki II Myślenice vs Dukla Bysina - sparing, ul. Solidarności 6, 16:00

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Ankiety

Ruszamy z kolejnym cyklem na MVP meczów ligowych. Wybieramy zatem najlepszego zawodnika starcia z Toporem Tenczyn. Oddajemy maksymalnie trzy głosy.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 356, wczoraj: 796
ogółem: 1 023 324

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Górki - Gościbia II 17.05.15 fot. Agata Mirochna
Ładowanie...

Aktualności

Kadra LKS Górki Myślenice - runda wiosenna 2017/18

  • autor: oliwier234gprzed, 2018-03-21 15:39

Kadra LKS Górki Myślenice - runda wiosenna 2017/18

Górny rząd od lewej: Mateusz Ambroży, Mateusz Biela, Mateusz Pietrzyk, Ignacy Dudek, Paweł Maślak, Karol Turała, Rafał Bujas, Andrzej Szlachetka
Środkowy rząd od lewej: Kamil Plewa, Marcin Kołodziejczyk, Krystian Klasik, Kamil Malina, Tomasz Stanach, Krystian Kubiczek, Artur Szlachetka, Sebastian Klasik, Ireneusz Ziaja, Mateusz Obierzyński (Kapitan) 
Dolny rząd od lewej: Marek Ulman, Vasilis Tomazos, Maciej Górka (Skarbnik), Jacek Górka (Prezes), Oliwier Bzowski (Kierownik), Wojciech Czajka (Trener), Wojciech Krawczyk, Sylwester Kisielewski, Bartłomiej Rusek
Na zdjęciu brak: Marcin Rabka (Wiceprezes), Bartłomiej Pilch, Tomasz Kania, Jan Ulman, Przemysław Kołodziej, Bartosz Górka, Tomasz Tokoń, Michał Hajduk, Arkadiusz Janicki, Maciej Rabka 

 

KADRA LKS GÓRKI MYŚLENICE – RUNDA WIOSENNA 2017/18

Bramkarze: Krystian Kubiczek, Artur Szlachetka, Tomasz Stanach
Obrońcy: Kamil Plewa, Andrzej Szlachetka, Ireneusz Ziaja, Rafał Bujas, Bartłomiej Pilch, Paweł Maślak, Tomasz Kania, Arkadiusz Janicki, Maciej Rabka, Wojciech Krawczyk, Krystian Klasik 
Pomocnicy: Mateusz Obierzyński (kapitan), Mateusz Biela, Ignacy Dudek, Mateusz Pietrzyk, Sebastian Klasik, Bartosz Górka, Marcin Kołodziejczyk, Vasilis Tomazos, Karol Turała, Marek Ulman, Tomasz Tokoń, Bartłomiej Rusek, Mateusz Ambroży, Michał Hajduk, Sylwester Kisielewski 

Napastnicy: Kamil Malina, Przemysław Kołodziej, Jan UIman

Trener: Wojciech Czajka
Kierownik: Oliwier Bzowski

Prezes: Jacek Wojciech Górka
Wiceprezes: Marcin Rabka
Skarbnik: Maciej Górka

RUCHY TRANSFEROWE - ZIMA 2018 

 

Przybyli:
Wojciech Czajka - trener - Iskra Głogoczów 
Ignacy Dudek - Sokół Borzęta
Ireneusz Ziaja - Jubilat Izdebnik 
Bartłomiej Pilch - Topór Tenczyn 
Sebastian Klasik - Zryw Lanckorona 
Krystian Klasik - Zryw Lanckorona
Kamil Malina - Zryw Lanckorona 
Artur Szlachetka - Krzemień Jasienica
Marcin Kołodziejczyk - Wicher Stróża 
Maciej Rabka - drużyna juniorów 
Bartłomiej Rusek - bez klubu
Arkadiusz Janicki - Pcimianka Pcim 
Tomasz Tokoń - powrót do gry
Vasilis Tomazos - powrót do gry 
 
Ubyli: 
Łukasz Zając - LKS Rudnik
Marcin Hudaszek - LKS Rudnik 
Mariusz Wyroba 
Karol Klimas - LKS Rudnik
Arkadiusz Skawski - LKS Rudnik
Marek Zięba - LKS Rudnik
Grzegorz Jamka 
Bartłomiej Zając 
Łukasz Sroka
Kamil Żądło 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [112]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Skalnik TrzemeśniaGórki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia   Górki Myślenice
2018-08-15, 17:00:00

Trzemeśnia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyśleniceTopór Tenczyn
Górki Myślenice 0:1 Topór Tenczyn
2018-08-11, 18:00:00
Boisko LKS Górki - ul. Solidarności 6
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Beskid Tokarnia 4:1 LKS Trzebunia
Jordan Zakliczyn 1:0 Lubomir Wiśniowa
Iskra Głogoczów 0:1 Orzeł Nowa Wieś
Iskra Brzączowice 4:1 Rokita Kornatka
Hejnał Krzyszkowice 0:2 Skalnik Trzemeśnia
Górki Myślenice 0:1 Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne 0:0 Zielonka Wrząsowice
LKS Rudnik pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Beskid Tokarnia - pauza
Zielonka Wrząsowice - LKS Rudnik
Topór Tenczyn - Clavia Świątniki Górne
Skalnik Trzemeśnia - Górki Myślenice
Rokita Kornatka - Hejnał Krzyszkowice
Orzeł Nowa Wieś - Iskra Brzączowice
Lubomir Wiśniowa - Iskra Głogoczów
LKS Trzebunia - Jordan Zakliczyn

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty