Lubomir vs Górki - 28.10.17, fot. P. Biela

SENIORZY: Skład sezonu 2017/18 wybrany!!!

• autor: oliwier234gprzed, 2018-07-08 23:25

W ostatnim czasie internauci na naszej stronie internetowej wybierali najlepszy skład sezonu 2017/18. Zabawa cieszyła się sporym zainteresowaniem, a pełne wyniki sondaży prezentujemy w  dalszej części newsa.

Skład sezonu 2017/2018

Krystian Kubiczek - Kamil Plewa, Andrzej Szlachetka, Rafał Bujas, Ireneusz Ziaja - Mateusz Obierzyński, Karol Turała, Mateusz Biela, Ignacy Dudek, Tomasz Kania - Mateusz Pietrzyk

Wybór najlepszego składu jest tradycyjnym elementem w newsach podsumowujących niedawno zakończone rozgrywki, tym razem w debiutanckim w A-klasie sezonie. Ankieta na najbardziej optymalną jedenastkę odbyła się w trzech osobnych sondażach, w których nasi internauci głosowali również na najlepszych zawodników na poszczególnych formacjach. Wśród bramkarzy najlepszym okazał się Krystian Kubiczek, który bronił w większości spotkań i właśnie ten aspekt zadecydował, że wygrał rywalizację z Arturem Szlachetką, mimo że oboje otrzymali tyle samo procent głosów. Do najlepszej linii defensywnej Górek w czasie sezonu zaliczyć można kwartet - Kamil Plewa, Andrzej Szlachetka, Ireneusz Ziaja oraz Rafał Bujas. Wśród obrońców najwięcej głosów otrzymali Ireneusz i Rafał, jednak wszyscy wyżej wymienieni zasługują na pochwały, ponieważ ich postawa była dużo lepsza niż w porównaniu z jesienną rywalizacją. Ze względu na wymienność pozycji zawodników oraz rotacją w składzie w trzeciej ankiecie wybieraliśmy najlepszych pomocników i napastników. W tym sondażu najlepszym okazał się najbardziej skuteczny zawodnik Górek i zdobywca łącznie 20 bramek - Mateusz Pietrzyk. Równie wysoko ocenieni zostali Karol Turała, Mateusz Biela, Mateusz Obierzyński, Ignacy Dudek, a także Tomasz Kania, którzy znaleźli się w jedenastce sezonu. Warto wspomnieć, że rewolucja kadrowa w zespole spowodowała, że tylko sześciu zawodników powieliło osiągnięcie i po raz kolejny znalazło się w najlepszym składzie zakończonej rywalizacji. Dziękujemy za udział w ankietach!

Skład rundy jesiennej sezonu 2017/2018

Krystian Kubiczek - Arkadiusz Skawski, Kamil Plewa, Grzegorz Jamka - Andrzej Szlachetka - Mariusz Wyroba, Marcin Hudaszek, Mateusz Obierzyński, Mateusz Biela - Mateusz Pietrzyk, Marek Zięba

Dokładne wyniki sondaży

Bramkarze: Krystian Kubiczek 50%, Artur Szlachetka 50%, Tomasz Stanach 0%, (frekwencja: 40)

Obrońcy: Rafał Bujas 27%, Ireneusz Ziaja 27%, Andrzej Szlachetka 21%, Kamil Plewa 13%, Paweł Maślak 7%, Wojciech Krawczyk 3%, Bartłomiej Pilch 1%, Marcin Kołodziejczyk 1% (frekwencja: 112)

Pomocnicy/Napastnicy: Mateusz Pietrzyk 18%, Karol Turała 17%, Mateusz Biela 13%, Mateusz Obierzyński 12%, Ignacy Dudek 10%, Tomasz Kania 9%, Sebastian Klasik 7%, Jarosław Kuchnia 5%, Kamil Malina 4%, Krystian Klasik 2%, Jan Ulman 1%, Tomasz Tokoń 1%, Bartosz Górka 1%, Przemysław Kołodziej 0%, Szymon Smok 0%, Marek Ulman 0% (frekwencja: 187)

Następnym sondażem, który będzie miał miejsce na naszej stronie to tradycyjna ankieta na najlepszego zawodnika sezonu. Podstawowym kryterium, dzięki któremu dany zawodnik może znaleźć się w tym sondażu jest osiągnięcie co najmniej 5% głosów w poprzedniej ankiecie, której wyniki prezentujemy powyżej. W sondażu na MVP sezonu będzie można maksymalnie oddać po trzy głosy na łącznie piętnastu nominowanych. Na naszej stronie również będziemy mogli głosować na najlepsze spotkanie rundy. Do wyboru będzie wszystkie piętnaście meczów podczas wiosennej rywalizacji. Zachęcamy do zabawy!!!