Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Sęp vs Górki - 22.07.18, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

SENIORZY: Górki Myślenice vs Gościbia Sułkowice - sparing, ul. Solidarności 6 19:00

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 285, wczoraj: 349
ogółem: 1 014 875

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Trzebunia vs Górki 11.10.15 fot. Agata Mirochna
Ładowanie...

Aktualności

Mateusz Pietrzyk MVP sezonu 2017/18

  • autor: oliwier234gprzed, 2018-07-13 19:07

W dzisiejszej ankiecie, która oficjalnie zamyka na naszej stronie wszystkie treści związane z sezonem 2017/18, prezentujemy najlepszego według internautów zawodnika niedawno zakończonej rywalizacji. W ankiecie na MVP triumfował Mateusz Pietrzyk - najskuteczniejszy zawodnik Górek i zdobywca łącznie 20 bramek w całym sezonie. 

W ankiecie wzięło udział łącznie piętnastu zawodników, a podstawowym i jednym kryterium, które zastosowano było osiągnięciu pułapu pięciu procent w poprzednim głosowaniu. Po kilku dniach trwania sondażu, najlepszym zawodnikiem sezonu w myślenickim zespole został Mateusz Pietrzyk. Popularny Pieczara do drużyny Górek przyszedł rok temu, na podstawie wypożyczenia z Dalinu Myślenice. Mateusz w naszym zespole chciał wrócić do swojej świetnej dyspozycji sprzed długotrwałej kontuzji. Chociaż runda jesienna w wykonaniu Pietrzyka była poprawna, to w czasie rewanżów Mateusz wiódł prym w linii ofensywnej, tym samym zostając najbardziej skutecznym zawodnikiem i jednym z najlepszych strzelców A-klasy. Gratulujemy!

Chociaż wybór najlepszego zawodnika nie był prosty, ponieważ każdy z piłkarzy przyczynił się do korzystnego rezultatu, to internauci postanowili wyróżnić pozostałych graczy, wśród których znaleźli się m.in. Karol Turała, Mateusz Biela, Krystian Kubiczek, Rafał Bujas, Tomasz Kania, Mateusz Obierzyński, Andrzej Szlachetka. Gratulujemy również tym wyróżnionym zawodnikom, ale przede wszystkim dziękujemy im oraz tym, którzy nie zostali wymieni w dzisiejszym newsie, za to że poświęcili swój wolny czas i chęci na grę w zespole z Myślenic. To głównie dzięki Wam, dzisiaj możemy cieszyć się z utrzymania i utworzenia nowej ekipy.

Wyniki ankiety na MVP sezonu 2017/18

1. Mateusz Pietrzyk 17%

2. Krystian Kubiczek 13%

3. Mateusz Biela 10%

4. Rafał Bujas, Tomasz Kania po 9%

6. Karol Turała 8%

7. Mateusz Obierzyński 7%

8. Andrzej Szlachetka 6%

9. Ignacy Dudek, Kamil Plewa po 4%

11. Artur Szlachetka, Ireneusz Ziaja, Sebastian Klasik, Jarosław Kuchnia po 3%

15. Paweł Maślak 1%

Równocześnie na naszej stronie odbywała się także ankieta na najlepsze spotkanie w wykonaniu Górek w rundzie rewanżowej. Najlepszym meczem został pojedynek z Lubomirem Wiśniowa. Dramatyczna końcówka i świetna forma Pietrzyka i Dudka przyczyniły się okazałego triumfu i zapewnienia sobie utrzymania w lidze na kolejny sezon. Bez słowa nie można przejść także obok świetnych interwencji Krystiana Kubiczka. Docenione zostało również inauguracyjne starcie z LKS Rudnik. Wysoka frekwencja kibiców, pierwszy mecz odbudowanej i odmłodzonej drużyny, oficjalny debiut trenera Wojciecha Czajki, a także gra z rywalem walczącym o utrzymanie złożyły się na wspaniały spektakl, w którym decydującą rolę miała ostatnia akcja Mateusza Pietrzyka i Karola Turały, po której padła zwycięska bramka na 3:2. Dodatkowo w pamięci kibiców z pewnością pozostaną starcia z Rokitą Kornatka oraz Wrzosami Osieczany. 

P.S. Od dnia jutrzejszego, w trakcie całego weekendu, odświeżana będzie strona internetowa Górek Myślenice. W niedzielę podamy do informacji wstępny terminarz rozgrywek oraz przydzielenie drużyn do lig. 

Już dzisiaj oficjalnie możemy poinformować, że Górki reprezentowały będą dwie ekipy seniorskie - występująca w A-klasie pod wodzą Wojciecha Czajki oraz drużyna rezerw prowadzona przez Mateusza Pietrzyka w B-klasie myślenickiej. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [61]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceGościbia Sułkowice
mecz towarzyski
Górki Myślenice   Gościbia Sułkowice
2018-07-25, 19:00:00

Boisko LKS Górki

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sęp DroginiaGórki Myślenice
Sęp Droginia 0:9 Górki Myślenice
2018-07-22, 18:00:00
Droginia
galeria »   relacja »
mecz towarzyski

Wyniki

Mecze sparingowe
Sęp Droginia 0:9 Górki Myślenice
Górki Myślenice Gościbia Sułkowice
Wilga Koźmice Wielkie Górki Myślenice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
LKS Rudnik - Beskid Tokarnia
Wrzosy Osieczany - Clavia Świątniki Górne
Wróblowianka Wróblowice - Górki Myślenice
Topór Tenczyn - Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia - Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka - Iskra Głogoczów
Orzeł Nowa Wieś - Jordan Zakliczyn
Lubomir Wiśniowa - LKS Trzebunia

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty