Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Zielonka vs Górki - 03.11.18, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 254, wczoraj: 551
ogółem: 1 078 821

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Jawor vs Górki 09.10.16 fot. Agata Mirochna
Ładowanie...

Aktualności

Mateusz Pietrzyk MVP sezonu 2017/18

  • autor: oliwier234gprzed, 2018-07-13 19:07

W dzisiejszej ankiecie, która oficjalnie zamyka na naszej stronie wszystkie treści związane z sezonem 2017/18, prezentujemy najlepszego według internautów zawodnika niedawno zakończonej rywalizacji. W ankiecie na MVP triumfował Mateusz Pietrzyk - najskuteczniejszy zawodnik Górek i zdobywca łącznie 20 bramek w całym sezonie. 

W ankiecie wzięło udział łącznie piętnastu zawodników, a podstawowym i jednym kryterium, które zastosowano było osiągnięciu pułapu pięciu procent w poprzednim głosowaniu. Po kilku dniach trwania sondażu, najlepszym zawodnikiem sezonu w myślenickim zespole został Mateusz Pietrzyk. Popularny Pieczara do drużyny Górek przyszedł rok temu, na podstawie wypożyczenia z Dalinu Myślenice. Mateusz w naszym zespole chciał wrócić do swojej świetnej dyspozycji sprzed długotrwałej kontuzji. Chociaż runda jesienna w wykonaniu Pietrzyka była poprawna, to w czasie rewanżów Mateusz wiódł prym w linii ofensywnej, tym samym zostając najbardziej skutecznym zawodnikiem i jednym z najlepszych strzelców A-klasy. Gratulujemy!

Chociaż wybór najlepszego zawodnika nie był prosty, ponieważ każdy z piłkarzy przyczynił się do korzystnego rezultatu, to internauci postanowili wyróżnić pozostałych graczy, wśród których znaleźli się m.in. Karol Turała, Mateusz Biela, Krystian Kubiczek, Rafał Bujas, Tomasz Kania, Mateusz Obierzyński, Andrzej Szlachetka. Gratulujemy również tym wyróżnionym zawodnikom, ale przede wszystkim dziękujemy im oraz tym, którzy nie zostali wymieni w dzisiejszym newsie, za to że poświęcili swój wolny czas i chęci na grę w zespole z Myślenic. To głównie dzięki Wam, dzisiaj możemy cieszyć się z utrzymania i utworzenia nowej ekipy.

Wyniki ankiety na MVP sezonu 2017/18

1. Mateusz Pietrzyk 17%

2. Krystian Kubiczek 13%

3. Mateusz Biela 10%

4. Rafał Bujas, Tomasz Kania po 9%

6. Karol Turała 8%

7. Mateusz Obierzyński 7%

8. Andrzej Szlachetka 6%

9. Ignacy Dudek, Kamil Plewa po 4%

11. Artur Szlachetka, Ireneusz Ziaja, Sebastian Klasik, Jarosław Kuchnia po 3%

15. Paweł Maślak 1%

Równocześnie na naszej stronie odbywała się także ankieta na najlepsze spotkanie w wykonaniu Górek w rundzie rewanżowej. Najlepszym meczem został pojedynek z Lubomirem Wiśniowa. Dramatyczna końcówka i świetna forma Pietrzyka i Dudka przyczyniły się okazałego triumfu i zapewnienia sobie utrzymania w lidze na kolejny sezon. Bez słowa nie można przejść także obok świetnych interwencji Krystiana Kubiczka. Docenione zostało również inauguracyjne starcie z LKS Rudnik. Wysoka frekwencja kibiców, pierwszy mecz odbudowanej i odmłodzonej drużyny, oficjalny debiut trenera Wojciecha Czajki, a także gra z rywalem walczącym o utrzymanie złożyły się na wspaniały spektakl, w którym decydującą rolę miała ostatnia akcja Mateusza Pietrzyka i Karola Turały, po której padła zwycięska bramka na 3:2. Dodatkowo w pamięci kibiców z pewnością pozostaną starcia z Rokitą Kornatka oraz Wrzosami Osieczany. 

P.S. Od dnia jutrzejszego, w trakcie całego weekendu, odświeżana będzie strona internetowa Górek Myślenice. W niedzielę podamy do informacji wstępny terminarz rozgrywek oraz przydzielenie drużyn do lig. 

Już dzisiaj oficjalnie możemy poinformować, że Górki reprezentowały będą dwie ekipy seniorskie - występująca w A-klasie pod wodzą Wojciecha Czajki oraz drużyna rezerw prowadzona przez Mateusza Pietrzyka w B-klasie myślenickiej. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [101]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zielonka Wrząsowice Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice 1:2 Górki Myślenice
2018-11-03, 14:00:00
Wrząsowice
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Lubomir Wiśniowa 2:2 Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia 2:3 Orzeł Nowa Wieś
Jordan Zakliczyn 3:2 Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów 2:2 Skalnik Trzemeśnia
Iskra Brzączowice 3:8 Topór Tenczyn
Hejnał Krzyszkowice 1:3 Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice pauza
Clavia Świątniki Górne 3:2 LKS Rudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty