Górki - Staw 02.05.15 fot. Agata Mirochna

SENIORZY: Skład rundy jesiennej 2018/19 wybrany!!!

• autor: oliwier234gprzed, 2018-11-22 21:22

W ostatnim czasie internauci na naszej stronie internetowej zaangażowali byli w wybór najlepszego składu rundy jesiennej, w którym to pojawiła się najlepsza według kibiców i sympatyków wyjściowa jedenastka. W dalszej części newsa prezentujemy dokładne wyniki.

Skład rundy jesiennej 2018/2019

Krystian Kubiczek - Rafał Bujas, Mateusz Kubiński, Ireneusz Ziaja, Kamil Plewa - Mateusz Obierzyński, Mateusz Biela, Karol Turała, Ignacy Dudek, Tomasz Kania - Mateusz Pietrzyk

Ankiety na wybór najlepszego składu rundy jesiennej cieszyły się po raz kolejny dużym zainteresowaniem. Ostatecznie w nominalnej jedenastce znaleźli się zawodnicy, którzy grali najwięcej i mieli zdecydowany wkład w grę ofensywną jak i defensywną, a co za tym idzie świetne wyniki zespołu. W bramce już od kilku rund bezkonkurencyjny zdaje się być Krystian Kubiczek, jednak postawa Artura Szlachetki w czasie jesiennych zmagań również zasługuje na pochwały. Wśród obrońców doszło do niespotykanej do tej pory sytuacji, gdyż najlepszym defensorem została trójka zawodników - Ireneusz Ziaja, Rafał Bujas i Mateusz Kubiński, którzy zdobyli równo po 24% wszystkich głosów. Grono najlepszej czwórki uzupełnił Kamil Plewa (21%). Rywalizację uwzględniającą wyczyny pomocników wygrał Mateusz Biela (26%), a wyróżnieni zostali także Mateusz Obierzyński (17%), Karol Turała (16%) i Tomasz Kania (15%). Najlepszym w linii ataku został Mateusz Pietrzyk (57%), a grono jedenastki uzupełnił Ignacy Dudek (32%). Warto wspomnieć, że docenieni zostali również inni zawodnicy jak Andrzej Szlachetka, Kamil Malina, Marek Zięba, Paweł Dąbrowa czy Jarosław Kuchnia, a wszyscy wyżej wymienieni wezmą udział w ankiecie na MVP rundy! W porównaniu ze składem sezonu 2017/18 zaszła tylko jedna zmiana. Już dziś zapraszamy do oddania swojego głosu w kolejnym sondażu!

Skład sezonu 2017/2018

Krystian Kubiczek - Kamil Plewa, Andrzej Szlachetka, Rafał Bujas, Ireneusz Ziaja - Mateusz Obierzyński, Karol Turała, Mateusz Biela, Ignacy Dudek, Tomasz Kania - Mateusz Pietrzyk

Dokładne wyniki sondaży

Bramkarze: Krystian Kubiczek 82%, Artur Szlachetka 18%

Obrońcy: Rafał Bujas 24%, Ireneusz Ziaja 24%, Mateusz Kubiński 24%, Kamil Plewa 21%, Andrzej Szlachetka 7%, Paweł Maślak 0%, Bartłomiej Bednarz 0%

Pomocnicy: Mateusz Biela 26%, Mateusz Obierzyński 17%, Karol Turała 16%, Tomasz Kania 15%, Marek Zięba 11%, Paweł Dąbrowa 10%, Jarosław Kuchnia 5%, Karol Klimas 0%, Bartosz Górka 0%, Tomasz Tokoń 0%

Napastnicy: Mateusz Pietrzyk 57%, Ignacy Dudek 32%, Kamil Malina 11%

Następnym sondażem, który będzie miał miejsce na naszej stronie to tradycyjna ankieta na najlepszego zawodnika sezonu. Podstawowym kryterium, dzięki któremu dany zawodnik może znaleźć się w tym sondażu jest osiągnięcie co najmniej 5% głosów w poprzedniej ankiecie, której wyniki prezentujemy powyżej. W sondażu na MVP sezonu będzie można maksymalnie oddać po trzy głosy na łącznie siedemnastu nominowanych. Na naszej stronie również będziemy mogli głosować na najlepsze spotkanie rundy. Do wyboru będzie wszystkie czternaście meczów podczas jesiennej rywalizacji. Zachęcamy do zabawy!!!