Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Clavia vs Górki - 16.06.19, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

18

06-2019

wtorek

19

06-2019

środa

SENIORZY: Górki Myślenice vs LKS Rudnik - A-klasa, Myślenice - Solidarności 6, 18:00

20

06-2019

czwartek

21

06-2019

piątek

22

06-2019

sobota

Zakończenie sezonu 2018/19 - Turniej o Puchar Prezesa LKS Górki

23

06-2019

niedziela

24

06-2019

pon.

Ankiety

W tej ankiecie wybór na pewno przyjemniejszy, ponieważ głosujemy na najlepszego zawodnika wygranego starcia z Clavią!


Chociaż mecz z Iskrą Brzączowice nie był specjalnie udany, to obowiązkiem jest ankieta na MVP meczu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 550, wczoraj: 617
ogółem: 1 185 268

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Górki po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo - Wyborczym

  • autor: oliwier234gprzed, 2019-01-08 22:26

Zmiany personalne w klubowym zarządzie, obszerne i dokładne sprawozdania finansowe i z działalności, merytoryczna dyskusja i jednogłośne absolutorium, to krótkie podsumowanie Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego w naszym klubie, które odbyło się w minioną sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego.

 

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze rozpoczął prezes LKS Górki - Jacek Wojciech Górka, który po krótkiej przemowie powitał zaproszonych gości, wśród których znaleźli się:

- burmistrz Miasta i Gminy Myślenice - p. Jarosław Szlachetka,

- starosta Powiatu Myślenickiego - p. Józef Tomal,

- radny Rady Powiatu - p. Jan Bylica,

- radny Sejmiku Wojewódzkiego - p. Stanisław Bisztyga,

- prezes TS Sokół -  p. Marek Mikoś,

- prezes PZH Gołębi Pocztowych, oddział Myślenice - p. Stanisław Obierzyński,

- prezes LKS Respekt Myślenice - p. Jan Dziadkowiec

- właściciel firmy MAT - p. Tomasz Zając

- sympatycy, kibice oraz sami zawodnicy

Następnie jednogłośnie przyjęto, opierający o czternaście punktów, program zebrania oraz wybrano przewodniczącego, protokolanta, komisję wyborczo - mandatową oraz komisję uchwał i wniosków.

Wybrano:

- przewodniczącego zebrania: Maciej Górka

- protokolanta: Oliwier Bzowski

- komisję wyborczo - mandatową w składzie: Rafał Bujas, Kamil Plewa, Piotr Górka

- komisję uchwał i wniosków w składzie: Andrzej Szlachetka, Jarosław Kuchnia, Marek Zięba                                                                                       

Kolejny punktem było sprawozdanie z działalności przedstawione przez sekretarza zarządu - Oliwiera Bzowskiego. Podsumowano w nich osiągnięcia sportowe drużyn LKS Górki w minionym czteroleciu oraz wyszczególniono najważniejsze z nich, jakim był awans do rozgrywek A-klasy po sezonie 2016/17. Klub aktualnie zrzesza 74 aktywnych członków i posiada własny kompleks sportowy. Przedstawiono także wszystkie organizacje wspierające stowarzyszenie, a także większe uroczystości organizowane w czasie okresu sprawozdawczego.

Następnie do głosu doszedł skarbnik LKS Górki - Maciej Górka, który przedstawił treściwe sprawozdanie finansowe. Omówił źródła pozyskiwania środków na działalność statutową i poinformował, że klub każdy rok kończył z niewielką, ale przewagą aktyw i czterolecie zakończył na plus. Dokładnie przedstawione zostały wszystkie koszty poniesione przez zespół, a także wpływy z licznych dotacji lub darowizn. Po zakończeniu podsumowania finansowego, przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Sławomir Pilch - przedstawił sprawozdanie tejże instytucji jako organu nadzorczego. Komisja Rewizyjna wyraziła zadowolenie z dotychczasowej pracy zarządu i zgłosiła wniosek o absolutorium.

Kolejnym punktem porządku obrad było głosowanie nad wnioskiem Komisji Rewizyjnej, a wszyscy członkowie jednogłośnie poprali zgłoszenie, oznaczające udzielnie absolutorium dla zarządu LKS Górki za lata 2015-2018. Następnie nadszedł czas wyboru nowych władz LKS Górki. Ustępujący prezes zaproponował powiększenie zarządu do liczby siedmiu członków oraz niezmiennie trzech członków do komisji rewizyjnej, a także nominował poszczególne kandydatury. Członkowie stowarzyszenia przyjęli wyżej wspomniane propozycje, a następnie ogłoszono pięć minut przerwy w celu ukonstytuowania się nowego zarządu, który od soboty wyglądał będzie następująco:

Skład zarządu Ludowego Klubu Sportowego „Górki” w Myślenicach:

Prezes - Jacek Wojciech Górka

Wiceprezes ds. sportowych - Marcin Rabka

Wiceprezes ds. ogólnych - Tomasz Stanach

Skarbnik - Maciej Górka

Sekretarz - Oliwier Bzowski

Członek zarządu ds. finansowych - Michał Wierzba

Członek zarządu ds. sportowych - Marek Ulman

Skład Komisji Rewizyjnej Ludowego Klubu Sportowego „Górki” w Myślenicach:

Przewodniczący - Sławomir Pilch

Członek - Mateusz Ulman

Członek - Grzegorz Górka

Po zakończeniu wyborów skarbnik i sekretarz przedstawili plany finansowe i działalności klubu na nową kadencję, a wśród nich znalazły się m.in.: utworzenie młodzieżowej drużyny LKS Górki, doskonalenie i rozbudowa kompleksu sportowego przy ul. Solidarności 6, ścisła współpraca ze stowarzyszeniami czy organizacja obchodów 15-lecia LKS Górki.

Przechodząc do kolejnego punktu zebrania zarząd LKS Górki złożył na ręce zaproszonych gości, sponsorów, organizacji współpracujących w klubem, osób prywatnych najszczersze podziękowania za współpracę oraz okolicznościowy pamiątkowy dyplom.

Po wstępnych planach nowego zarządu nastąpiła merytoryczna dyskusja. Podczas niej głos zabrali zaproszeni gości, a wśród nich był burmistrz Miasta i Gminy Myślenice - Jarosław Szlachetka. W swojej przemowie podkreślił wielkie zaangażowanie członków klubu, a także zaznaczył międzypokoleniową działalność każdej osoby poświęconej drużynie sportowej reprezentującej Górne Przedmieście. Padła również deklaracja współpracy, a także serdeczne życzenia rozwoju rodziny piłkarskiej klubu Górki. Swój głos zabrał także starostwa Powiatu Myślenickiego - Józef Tomal, zwracając szczególną uwagę na atmosferę w klubie i wierność kibiców, którzy mimo różnych okresów zawsze trwali przy zespole. W czasie dyskusji poruszono także temat inwestycji, jak m.in. budowa zadaszenia nad jedną z trybun czy placu zabaw na Górnym Przedmieściu. W pamięci z pewnością pozostanie wypowiedź jednego z kibiców, który reprezentując dosyć liczebną grupę sympatyków, podziękował za wspaniałe emocje, a sami zawodnicy nie kryli wzruszenia za tak piękne słowa. Głos w zebraniu zabrał także trener pierwszej drużyny Wojciech Czajka. Chociaż pierwotnie wielu zniechęcało pracę w naszym zespole, to szkoleniowiec nie krył słów podziękowania i zadowolenia z dotychczasowej współpracy. Wspomniał również o fenomenie sportowym Gminy Myślenice, która zrzesza kilkadziesiąt klubów, specjalizujących się w różnych dyscyplinach.

W dyskusji głos zabrał również Maciej Górka, który zaprezentował nowego trenera drugiej drużyny Górek, a został nim wieloletni piłkarz naszego klubu - Andrzej Szlachetka. Nowemu szkoleniowcowi popularnemu zespołowi rezerw życzymy samych sukcesów w swojej pracy!

Kolejnym punktem zebrania było głosowanie nad planami działalności i finansowym, a następnie wnioskami zaprotokołowanych w trakcie zebrania. We wszystkich głosowaniach członkowie wyrazili jednomyślną zgodność, co świadczy o zadowoleniu z dotychczasowej pracy zarządu. Na tym Walne Zebranie zostało zakończone.

Bardzo dziękujemy wszystkim członkom za liczne pojawienie się i branie aktywnego udziału w zebraniu. Osobne podziękowania kierujemy do wszystkich gości za uświetnienie swoją obecnością tego ważnego dla nas wydarzenia. Przy okazji zapraszamy do wspierania ekip piłkarskich LKS Górki w meczach ligowych w rundzie wiosennej!

Fotorelacja z Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego, fot. Paweł Biela - https://photos.google.com/share/AF1QipPO_1TG2hjFzmfyggaxklF0ryfNcR4It4NkCNK4-mPYfwXMSHB-E5ivwmTZYN5L9A?key=YmR6WUVmTGxWXzVKYTh3R2hEUU5ET3BIcTczOHdn

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [81]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceLKS Rudnik
Górki Myślenice   LKS Rudnik
2019-06-19, 18:00:00

Myślenice - ul. Solidarności 6

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Clavia Świątniki Górne Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne 0:3 Górki Myślenice
2019-06-16, 18:30:00
Świątniki Górne
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 28
Beskid Tokarnia 3:2 Orzeł Nowa Wieś
Rokita Kornatka 1:0 Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia 3:3 LKS Trzebunia
Topór Tenczyn 1:5 Jordan Zakliczyn
Zielonka Wrząsowice 2:0 Iskra Głogoczów
Iskra Brzączowice pauza
LKS Rudnik 5:0 Hejnał Krzyszkowice
Clavia Świątniki Górne 0:3 Górki Myślenice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 29
Clavia Świątniki Górne - Beskid Tokarnia
Górki Myślenice - LKS Rudnik
Hejnał Krzyszkowice - pauza
Iskra Brzączowice - Zielonka Wrząsowice
Iskra Głogoczów - Topór Tenczyn
Jordan Zakliczyn - Skalnik Trzemeśnia
LKS Trzebunia - Rokita Kornatka
Lubomir Wiśniowa - Orzeł Nowa Wieś

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Trzebunia vs Górki - 01.09.18, fot. P.Biela
Ładowanie...