Trening 30.01 i 02.02

Sparingi czas zacząć, w sobotę z Gościbią Sułkowice!

• autor: oliwier234gprzed, 2019-02-01 12:46

Od meczu kontrolnego z piątoligowym zespołem Gościbii Sułkowice swoje sparingi rozpocznie ekipa Górek Myślenice, która już od ponad trzech tygodni kontynuuje zimowy okres przygotowawczy. Po równo siedemdziesięciu dniach od ostatniego meczu ligowego z Zielonką Wrząsowice, podopieczni trenera Wojciecha Czajki wracają do rywalizacji boiskowej.

Od początku lutego, drużyna LKS Górki rozegra łącznie siedem spotkań kontrolnych, a rywalem w pierwszym pojedynku sparingowym będzie ekipa Gościbii Sułkowice. Drużyna ta już od kilku lat występuje w popularnej klasie okręgowej, kończąc większość sezonów w ścisłej czołówce. Do szczególnie udanych na pewno zaliczyć można miniony rok, kiedy sułkowiczanie zakończyli rozgrywki na drugiej pozycji. Runda jesienna w obecnym sezonie była już zdecydowanie gorsza, ponieważ zdobyte zaledwie dziesięć punktów pozwoliło na zajęcie przedostatniej pozycji w notowaniu. Słabsza dyspozycja zdarza się każdemu zespołowi, jednak o pewnej zniżce formy dowiedzieć mogliśmy się już w letnim okresie przygotowawczym, kiedy Górki rywalizowały w meczu kontrolnym z ekipą Gościbii. To spotkanie, mimo że rozgrywane w środku tygodnia, cieszyło się wielkim zainteresowaniem i zakończyło się zwycięstwem myśleniczan 4:3. Opisywane zawody zaprezentowały umiejętności i możliwości, jakimi dysponuje zespół trenujący pod wodzą Wojciecha Czajki i poniekąd zapowiedziały sukcesy w minionej rundzie jesiennej. Mamy nadzieję, że pierwszy tegoroczny mecz zakończy się niezłą grą ekipy Górek oraz ciekawym widowiskiem!

Serdecznie zapraszamy naszych kibiców i sympatyków na pojawienie się na meczu Górek Myślenice z Gościbią Sułkowice. Pierwszy sparing zaplanowano na sobotnie popołudnie (02.02.19) na godz. 16:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na myślenickim Zarabiu! Zapraszamy!