Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Orzeł - 20.07.19, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kalendarium

23

07-2019

wtorek

24

07-2019

środa

25

07-2019

czwartek

SENIORZY: Jordan Zakliczyn vs Górki Myślenice - sparing, Zakliczyn, 19:00

26

07-2019

piątek

27

07-2019

sobota

SENIORZY: Sosnowianka Stanisław Dolny vs Górki Myślenice - sparing, Stanisław Dolny,

28

07-2019

niedziela

29

07-2019

pon.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 588, wczoraj: 826
ogółem: 1 208 553

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie przygotowań i zapowiedź rundy wiosennej 2018/19

  • autor: oliwier234gprzed, 2019-03-23 21:01

Do wznowienia ligowych rozgrywek w czasie rundy wiosennej pozostał równo tydzień. Górki w najbliższą sobotę, po równo 147 dniach przerwy, powracają do rywalizacji w A-klasie. W dniu dzisiejszym pragniemy pokrótce podsumować czas zimowych przygotowań, a także zmian, które zaszły w naszym klubie.

 

Podsumowanie przygotowań

Drużyna Górek Myślenice pod wodzą trenera Wojciecha Czajki rozpoczęła zimowe przygotowania w dniu 16 stycznia. Od tego czasu za zawodnikami około trzydzieści jednostek treningowych, które odbyły się w hali sportowej na Górnym Przedmieściu, boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu, a także w terenie. Na treningach na hali zawodnicy skupili się głównie na przygotowaniu motorycznym i kondycyjnym, natomiast na boisku drużyna ćwiczyła elementy piłkarskie, stałe fragmenty gry itd. Zaangażowanie zawodników na każdym treningu i konsekwentna praca znalazły swoje odzwierciedlenie w meczach kontrolnych, w których myśleniczanie triumfowali aż sześciokrotnie. Choć ten rok ekipa z Górnego Przedmieścia rozpoczęła od porażki z Gościbią Sułkowice 0:2, to w kolejnych meczach było tylko lepiej. LKS Górki wygrał starcia z Leńczanką Leńcze 6:1, Żarkiem Barwałd Górny 3:1 oraz derbowym meczu z Orłem – 4:3. Listę siedmiu pojedynków domknęły pewnym zwycięstwem z piątoligową drużyną Karpaty Siepraw 4:0 i Sosnowianką Stanisław Dolny 2:1 oraz spektakularnym triumfem nad Wilgą Koźmice Wielkie 6:0. Na szczególną uwagę w tych meczach zasługuje dyspozycja strzelecka Ignacego Dudka, który do bramek rywali trafiał aż trzynastokrotnie. Warty zauważenia jest fakt wysokiej frekwencji, ponieważ na każdym treningu pojawiało się średnio 17-18 zawodników.

Mecze kontrolne - Zima 2019

1. 02.02.19 - Myślenice, Górki Myślenice - Gościbia Sułkowice 0:2 (0:1)

2. 09.02.19 - Myślenice, Górki Myślenice - Leńczanka Leńcze 6:1 (5:0) Dudek x3, Pietrzyk x2, Kuchnia

3. 16.02.19 - Myślenice, Orzeł Myślenice - Górki Myślenice 3:4 (2:3) Dudek x3, Pietrzyk

4. 23.02.19 - Myślenice, Górki Myślenice - Żarek Barwałd Górny 3:1 (2:0) Dudek x2, Pietrzyk

5. 02.03.19 - Myślenice, Górki Myślenice - Wilga Koźmice Wielkie 6:0 (0:0) Dudek x2, Obierzyński x2, Zięba, Pietrzyk

6. 09.03.19 - Myślenice, Górki Myślenice - Karpaty Siepraw 4:0 (1:0) Dudek x2, Pietrzyk, Zięba

7. 16.03.19 - Myślenice, Górki Myślenice - Sosnowianka Stanisław Dolny 2:1 (0:0) Dudek, Pietrzyk

Zmiany organizacyjne w LKS Górki

Czas zimowej przerwy od rywalizacji ligowej w Górkach był okresem wprowadzenia kilku zmian organizacyjnych. Pierwszą z nich były nowe wybory do władz klubowych podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego. W składzie zarządu znaleźli się: Jacek Wojciech Górka (prezes), Marcin Rabka (wiceprezes ds. sportowych), Tomasz Stanach (wiceprezes ds. ogólnych), Maciej Górka (skarbnik), Oliwier Bzowski (sekretarz) oraz Marek Ulman i Michał Wierzba (członkowie zarządu), natomiast w komisji rewizyjnej niezmiennie zasiadać będą: Sławomir Pilch (przewodniczący) oraz Grzegorz Górka  Mateusz Ulman (członkowie). Zarząd powołał również na stanowisko trenera drugiej drużyny – Andrzeja Szlachetkę, dotychczasowego zawodnika pierwszego zespołu. LKS Górki pozyskał również nowych sponsorów, a zostały nimi działalności: gabinet Stomatologia Szlachetka, pizzeria El Toro, zakład PolPlast Polska Sp. z o.o., a także restauracja Felix Chicken Myślenice. Ponadto swoje wsparcie okazały firmy MAT, Obierzyńscy - Ogrody, Nembud, Inet Centrum, LuxBud, AS GYM, Parasolki, TheGarage, Młynek, Baca, Naturhouse oraz Natura. Klub pozyskał nowy komplet dresów dla obu zespołów, a także wspólnie z OSP Górne Przedmieście zaangażował się w organizację zajęć podczas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Ponadto braliśmy udział w Charytatywnym Memoriale im. Stacha Cichonia, gdzie zmagania zakończyliśmy w fazie grupowej.

Zapowiedź rundy wiosennej

W rundzie wiosennej podopieczni trenera Wojciecha Czajki rozegrają aż czternaście ligowych spotkań, a zakończenie zmagań w sezonie 2018/19 zaplanowano na 22 czerwca. Aktualnie Górki zajmują czwartą pozycję ze stratą ośmiu punktów do prowadzącego Jordana Zakliczyn. Walka o czołowe lokaty wydaje się być trudna, ponieważ za każdą z ekip solidne przygotowania do rozgrywek, co skutkowało będzie wyrównanym poziomem rywalizacji w A-klasowej stawce. Wyjątkowa skuteczność zespołu Górek połączona z dobrze zorganizowaną defensywą wydaje się być największym atutem myśleniczan oraz dobrym prognostykiem na ten sezon. Bardzo dobre wyniki spotkań sparingowych są pośrednim wyznacznikiem formy ekipy z Górnego Przedmieścia, której zaangażowanie i walka do ostatniej minuty będą mieć zapewne wpływ na końcowe rezultaty.

1. Górki Myślenice vs Zielonka Wrząsowice, 30.03.19, g. 16:00, Myślenice - Sztuczne

Myśleniczanie rundę wiosenną zainaugurują od spotkania z plasującą się na dziesiątej lokacie Zielonką Wrząsowice. Klub w czasie zimowej przerwy dokonał zmiany na stanowisku trenera, a obecnie ekipę spadkowicza prowadzi Paweł Tomeczko - były szkoleniowiec Wrzosów Osieczany. Zespół od dłuższego czasu notuje widoczny regres, a co najistotniejsze ma niewielką przewagę nad strefą spadkową. Zielonka mocno przepracowała okres przygotowawczy i chociaż wyniki meczów kontrolnych nie były zachwycające, to drużyna z Wrząsowic powinna powalczyć o co najmniej pierwszą dziesiątkę.

Mecze kontrolne Zielonki: Zielonka 7:0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce, Zielonka 1:4 Bieżanowianka Kraków, Zielonka 0:1 Rokita Kornatka, Zielonka 1:1 Karpaty Siepraw, Zielonka - Hejnał Krzyszkowice 23/24.03.

2. Topór Tenczyn vs Górki Myślenice, 07.04.19, g. 15:30, Tenczyn

Pierwsze wyjazdowe starcie, które czeka podopiecznych trenera Wojciecha Czajki to podróż na południe, a więc mecz w Tenczynie. Na Górek w tym pojedynku będzie czekała silnie odmłodzona ekipa tamtejszego Topora. Zajmujący aktualnie szóstą pozycję w stawce zespół z pewnością będzie silnym rywalem w lidze. Bezapelacyjne zwycięstwa z drużynami z A-klasy podhalańskiej i bocheńskiej świadczą o tym, że tenczynianie na pewno będą się liczyć we wiosennej rywalizacji, jednak nierówna forma młodych zawodników, na których głównie bazuje Topór, może być tutaj kluczowa.

Mecze kontrolne Topora: Topór - Luboń Skomielna Biała, Topór - Wiatr Ludźmierz 23/24.03.  

3. Górki Myślenice vs Skalnik Trzemeśnia, 13.04.19, g. 16:00, Myślenice - Solidarności 6

Meczem ze Skalnikiem Trzemeśnia, myśleniczanie rozpoczną serię spotkań ligowych na własnym obiekcie sportowym. O ile w ubiegłym roku spotkania z Toporem kończyły się dosyć pechowymi porażkami, to w zawodach ze Skalnikiem idzie nam dobrze. Pechowy remis na wiosnę i pewny triumf na jesieni, odniesione dwukrotnie na wyjeździe spowodowały, że stan punktowy Górek zdecydowanie się polepszył. Ekipa z Trzemeśni to solidny rywal, aczkolwiek w rundzie wiosennej nie powinien należeć do faworytów. Sądzimy, że utrzymanie miejsca w pierwszej dziesiątce będzie głównym celem Skalnika.

Mecze kontrolne Skalnika: Skalnik 1:5 Dalin Myślenice jnr, Skalnik 4:4 Karpaty Siepraw, Skalnik 7:2 Wilga Koźmice Wielkie, Skalnik 0:4 Gościbia Sułkowice, Skalnik Pasternik Ochojno, Skalnik 1:0 Sokół Borzęta, Skalnik - Jordan Zakliczyn 23/24.03.

4. Rokita Kornatka vs Górki Myślenice, 22.04.19, g. 14:00, Kornatka

W świąteczny poniedziałek myśleniczanie powalczą o przełamanie niekorzystnej passy i upragnione zwycięstwo w starciu z Rokitą Kornatka. Dotychczasowy bilans meczów ligowych z podopiecznymi Adama Piwowarczyka to pięć porażek z rzędu. Chociaż w ubiegłym roku punkty z Rokitą były blisko (porażki 3:4 i 1:2), to rywale bez skrupułów wywozili z Myślenic trzy oczka. Drużyna z Kornatki nadal pozostaje mocną i solidną ekipą, która chociaż lata świetności ma za sobą, to stać ją na walkę o czołowe lokaty, dlatego też spotkanie z Rokitą śmiało można uznać jako jedno z najtrudniejszych w rundzie rewanżowej.

Mecze kontrolne Rokity: Dalin Myślenice jnr 3:2 Rokita, Lubań Tylmanowa 2:3 Rokita, Rokita 1:0 Zielonka Wrząsowice, Rokita 0:2 Dziecanovia Dziekanowice.

5. Górki Myślenice vs Orzeł Nowa Wieś, 27.04.19, g. 17:00, Myślenice - Solidarności 6

Pod koniec kwietnia myśleniczanie zagrają ponownie na boisku przy ul. Solidarności 6, a w starciu w ramach 20. kolejki podejmować będą zespół Orła Nowa Wieś. Chociaż ekipa w stawce drużyn w naszej lidze zajmuje miejsce w dolnej części tabeli, to wcale nie oznacza tego, że Orłowcy nie będą walczyć o polepszenie stanu punktowego. W głowach działaczy jak i samych zawodników pozostaje wiadomość o możliwości spadku większej ilości drużyn po zakończeniu sezonu, dlatego też podopieczni trenera Marcina Przęczka powinni zaskoczyć niezłą dyspozycją, a ostatecznie klub utrzyma się w A-klasie.

Mecze kontrolne Orła: Orzeł 4:2 Gród Wiślica, Orzeł 4:1 Krakus Nowa Huta jnr, Orzeł 3:3 UKS Sygneczów.

6. Lubomir Wiśniowa vs Górki Myślenice, 01.05.19, g. 17:30, Poznachowice Dolne  

W pierwszy dzień maja, Górki wybiorą się do Poznachowic Dolnych, gdzie mecze w roli gospodarza od początku tego sezonu rozgrywa Lubomir Wiśniowa. Ekipę prowadzoną przez szkoleniowca Kazimierza Wincenciaka zasiliło kilkoro młodych graczy. Nasze starcia z tym zespołem zawsze mają szczególne znaczenie i ciekawy przebieg. W ubiegłym roku na wiosnę wygraliśmy 4:2, zapewniając sobie utrzymanie, natomiast na jesieni triumf 2:1 został odniesiony w trudnym boju, gdzie rywal do samego końca walczył o remis. Miejmy nadzieję, że kolejne zawody z Lubomirem zakończą się szczęśliwie dla ekipy z Górnego Przedmieścia.

Mecze kontrolne Lubomira: Lubomir 5:4 KS Trzciana 2000, Lubomir 0:4 Orzeł Myślenice, Lubomir 3:2 Krakus Swoszowice, Lubomir 6:0 Jawor Jawornik, Lubomir - Staw Polanka 23/24.03.

7. Górki Myślenice vs LKS Trzebunia, 04.05.19, g. 15:00, Myślenice - Solidarności 6

Na zakończenie bardzo intensywnej majówki czeka nas domowe starcie z LKS Trzebunia. Złośliwi powiedzą, że ekipa z Trzebuni to nielubiany dla Górek rywal, ponieważ żadne z dotychczasowych pięciu meczów z tą ekipą nie zakończyło się wygraną myśleniczan. W rundzie jesiennej, kiedy LKS przegrywał spotkania seriami, podopiecznych trenera Wojciecha Czajki stać było tylko na bezbramkowy remis w Stróży. Zespół w zimowej przerwie zmienił trenera, a rozegrane mecze kontrolne wskazują, że podniósł się od przysłowiowego dna i mimo fatalnej sytuacji będzie walczył o pozostanie w lidze.

Mecze kontrolne Trzebuni: Trzebunia 5:4 Sokół Słupnice, Trzebunia 9:1 Wilga Golkowice, Trzebunia 3:2 Gajowianka Gaj, Trzebunia 3:2 Korona Skawinki.

8. Jordan Zakliczyn vs Górki Myślenice, 11.05.19, g. 16:00, Zakliczyn

Jednym z kluczowych meczów w czasie rundy wiosennej będzie starcie z Jordanem Zakliczyn. Zawody 23. kolejki odbędą się na boisku rywala, który jak doskonale wiadomo aktualnie plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli ligowej. Ekipa pod wodzą trenera Marcina Kwatera powalczy o mistrzostwo ligi i upragniony powrót do klasy okręgowej. Chociaż ta sztuka z pewnością będzie trudna do osiągnięcia, to zespół posiada wyraźną przewagę nad resztą stawki, co stawia Jordan w roli głównego faworyta w sezonie 2018/19.

Mecze kontrolne Jordana: Jordan 4:1 Karpaty Siepraw, Jordan 4:4 Gościbia Sułkowice, Jordan 0:1 Sokół Borzęta, Jordan - Złomex Branice, Jordan - Gdovia Gdów, Jordan 6:_ Pasternik Ochojno, Jordan - Skalnik Trzemeśnia 23/24.03.

9. Górki Myślenice vs Iskra Głogoczów, 18.05.19, g. 17:00, Myślenice - Solidarności 6

Kolejny mecz w rundzie rewanżowej, myślenicka drużyna Górek rozegra na własnym boisku z Iskrą Głogoczów. Warto przypomnieć, że w niedawnym czasie rywale rozgrywali sparingowe spotkanie ze zespołem rezerw reprezentującym Górne Przedmieście. To starcie zakończyło się skromnym triumfem przeciwnika, aczkolwiek to świadczy, że Iskrę czeka naprawdę trudne zadanie, aby w sezonie 2018/19 pozostać w myślenickiej A-klasie. Iskra aktualnie zajmuje przedostatnią pozycję i chociaż klub poczynił odpowiednie kroki, to może okazać się, że mocna stawka w lidze nie pozwoli na utrzymanie.

Mecze kontrolne Iskry G. 4:3 Iskra UKS Sygneczów, Iskra 1:3 Leńczanka Leńcze, Iskra 7:1 Naprzód Sobolów, Iskra 2:1 Górki II Myślenice, Iskra 1:4 Piast Łapanów, Iskra - Kliny Kraków 23.03.

10. Iskra Brzączowice vs Górki Myślenice, 26.05.19, g. 17:30, Brzączowice

Tydzień później myśleniczanie rozegrają zawody z zespołem Iskry Brzączowice. Myśleniczanie powracają na boisko rywala po dwuletniej przerwie. Wówczas w deszczowym pojedynku górą ze starcia wyszli nasi piłkarze, a decydujące o wygranej trafienie padło dopiero w 88. minucie. Strzelcem bramki, która przesądziła o naszym awansie do A-klasy, okazał się Marek Zięba. Podczas Dnia Matki, Górki zagrają z jedenastym zespołem w stawce, który w jesiennym starciu okazał się być bezsilny wobec skuteczności myśleniczan i przegrał starcie 5:1. Liczymy na powtórkę w naszym wykonaniu!

Mecze kontrolne Iskry B.: brak danych.

11. Górki Myślenice vs Hejnał Krzyszkowice, 02.06.19, g. 17:00, Myślenice - Solidarności 6

Początek czerwca, a więc decydującą o końcowych rezultatach fazę rozgrywek, rozpoczniemy od starcia rewanżowego z Hejnałem Krzyszkowice. Ekipa w rundzie jesiennej spisała się poprawnie i jak na beniaminka zajęła solidne miejsce. Zespół z Krzyszkowic w czasie rewanżów będzie walczył o pozostanie w rozgrywkach, aczkolwiek trudno się spodziewać fenomenalnych wyników sportowych. Ekipa z pewnością będzie chciała pozostać na obecnym szczeblu rozgrywkowym. Myśleniczanie w ostatnim pojedynku pokonali rywala 2:1 i mamy nadzieję, że i tym razem starcie zakończymy zwycięsko.

Mecze kontrolne Hejnału: Hejnał 0:3 Sokół Borzęta, Hejnał - Zielonka Wrząsowice 23/24.03.

12. Górki Myślenice vs Beskid Tokarnia, 08.06.19, g. 18:00, Myślenice - Solidarności 6

Końcowa część sezonu będzie decydująca ze względu na fakt, że wówczas rozegramy mecze z jednymi z najmocniejszych rywali. W pojedynku w ramach 27. serii spotkań, myśleniczanie po raz pierwszy w historii będą na własnym obiekcie podejmować Beskid Tokarnia. Wicelider rozgrywek, to przeciwnik, z którym bardzo trudno o punkty, szczególnie dla naszego zespołu. Ostatni raz w starciu z tym zespołem triumfowaliśmy wiosną 2011 roku, a od tego czasu kontynuujemy serię porażek m.in. 6:3, 5:4, 2:7, 6:2 i ostatnia 5:0. Beskid w każdym z tych meczów deklasował nas, ale wierzymy, że tym razem to Górki w końcu się zrewanżują.

Mecze kontrolne Beskidu: Jałowiec Stryszawa 2:1 Beskid, Beskid 3:2 Orzeł Myślenice, Beskid - Dziecanovia Dziekanowice 23.03.

13. Clavia Świątniki Górne vs Górki Myślenice, 15.06.19, g. 17:30, Świątniki Górne

Ostatnie wyjazdowe starcie w obecnym sezonie Górki rozegrają w Świątnikach Górnych. Clavia w zimowej przerwie została konkretnie wzmocniona, a do ekipy przyszedł m.in. grający do niedawna w Orle Myślenice - Krzysztof Zając. Ostatnie zwycięstwo podczas jednego z najciekawszych meczów przy Solidarności 6 było sporym osiągnięciem, jednak nasz rywal musiał wtedy poradzić sobie bez kilku podstawowych piłkarzy. Tym razem pojedynek z Clavią może być decydujący w losach końcowej tabeli, dlatego też wierzymy, że starcie, które na pewno będzie stało na bardzo wysokim poziomie również zakończy się pomyślnie dla podopiecznych trenera Wojciecha Czajki.

Mecze kontrolne Clavii: Clavia 4:4 Krakus Swoszowice, Clavia 1:4 Gajowianka Gaj, Clavia 8:1 Cedronka Wola Radziszowska, Clavia 4:2 Orzeł Bębło, Clavia - Tempo Rzeszotary 23/24.03, Clavia - Sokół Borzęta 30/31.03. 

14. Górki Myślenice vs LKS Rudnik, 19.06.19, g. 18:00, Myślenice - Solidarności 6

Rundę wiosenną, a zarazem cały sezon 2018/19 zakończymy starciem w środowe popołudnie, w którym zmierzymy się z LKS Rudnik. Doskonale znany nam rywal, to przeciwnik grający trudny futbol, aczkolwiek w meczu rundy jesiennej pokazaliśmy już, że mimo osłabienia liczebnego potrafiliśmy powalczyć do ostatniego gwizdka o zwycięstwo. W tym miejscu warto zaznaczyć, że dla Górek ostatni mecz przypada w przedostatnią kolejkę, a zakończenie zmagań będzie miało miejsce kilka dni później.

Mecze kontrolne Rudnika: Rudnik 2:4 Karpaty Siepraw, Rudnik 3:5 Leńczanka Leńcze, Rudnik 0:0 Tempo Rzeszotary.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny w rozgrywkach rundy wiosennej w A-klasie myślenickiej w każdym z czternastu pojedynków. Doping jest naprawdę ważnym elementem dla każdego z zawodników, więc ponownie liczymy na Was! W każdym z jakże ważnych starć ligowych emocji na pewno nie zabraknie, a Górki będą walczyć do końca o jak najlepszy rezultat, a jeśli szczęście i zdrowie pozwolą, to sezon może zakończyć się spektakularnym sukcesem! Cel jest jeden - wygrać każdy następny mecz!

Artykuły warte przypomnienia:

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3109213,lks-gorki-po-walnym-zebraniu-sprawozdawczo-wyborczym.html

Terminarz rundy wiosennej w LKS Górki -http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3117337,terminarze-rozgrywek-rund-wiosennych-druzyn-gorek-myslenice.html

Wywiad z Wojciechem Czajką - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3118447,-8222-solidna-praca-daje-nadzieje-a-bez-niej-nic-dobrego-nie-powstanie-8221-.html

Górki na Memoriale im. Stacha Cichonia - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3112194,lks-gorki-na-memoriale-im-stacha-cichonia.html

Ferie zimowe na Górnym Przedmieściu - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3111216,ferie-zimowe-2019-na-gornym-przedmiesciu.html

Podsumowanie przygotowań MyśleniceITV - https://www.myslenice-itv.pl/lks-gorki-myslenice-na-starcie-wiosennych-zmagan/

Nowi sponsorzy:

EL Toro - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3116159,pizzeria-el-toro-sponsorem-lks-gorki.html

Stomatologia Szlachetka - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3117463,stomatologia-szlachetka-kolejnym-sponsorem-lks-gorki.html

PolPlast Polska Sp. z o.o. - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3116542,polplast-polska-sp-zoo-sponsorem-lks-gorki.html

Felix Chicken Myślenice - http://gorkimyslenice.futbolowo.pl/news,3118254,felix-chicken-sponsorem-lks-gorki.html

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [60]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Jordan ZakliczynGórki Myślenice
mecz towarzyski
Jordan Zakliczyn   Górki Myślenice
2019-07-25, 19:00:00

Zakliczyn

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe
Górki Myślenice Orzeł Myślenice
Jordan Zakliczyn Górki Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny Górki Myślenice
Leńczanka Leńcze Górki Myślenice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Zielonka Wrząsowice - Beskid Tokarnia
Wróblowianka Wróblowice - Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn - Gościbia Sułkowice
Staw Polanka - Górki Myślenice
Sokół Borzęta - Karpaty Siepraw
Skalnik Trzemeśnia - LKS Rudnik
Rokita Kornatka - Lubomir Wiśniowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Górki vs Wrzosy - 30.05.18, fot. O.Bzowski
Ładowanie...