Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Górki vs Pasternik - 07.03.20, fot. M.Wierzba
Ładowanie...

Kalendarium

04

04-2020

sobota

29 urodziny obchodzi Tomasz Kania

05

04-2020

niedziela

06

04-2020

pon.

07

04-2020

wtorek

08

04-2020

środa

09

04-2020

czwartek

10

04-2020

piątek

21 urodziny obchodzi Mateusz Biela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 581, wczoraj: 595
ogółem: 1 374 554

statystyki szczegółowe

Aktualności

Raport z drugiego miesiąca przygotowań - Luty '20

  • autor: oliwier234gprzed, 2020-02-29 09:53

Do końca dobiegł drugi miesiąc przygotowań do rozgrywek ligowych w wykonaniu obu naszych seniorskich zespołów. A-klasowa ekipa pod wodzą trenera Wojciecha Czajki powoli kończy już okres treningowy, przygotowujący do ruszającej w trzeci weekend marca rundy wiosennej. Przygotowania rozpoczęła także druga ekipa, za którą łącznie cztery jednostki. 

Ostatnie szlify pierwszej drużyny 

W lutym A-klasowa drużyna Górek rozegra łącznie cztery mecze kontrolne. W nich myśleniczanie wygrali w dosyć pewny sposób z zespołami z podhalańskiej okręgówki, a więc Turbaczem Mszana Dolna (4:3, po bramkach M.Kubińskiego, J.Irzyka, K.Mrowczyka i M.Obierzyńskiego) oraz Jordanem Jordanów (6:1, gole zanotowali M.Zięba x2, K.Mrowczyk x2 i K.Polewka x2). W trzecim sparingu minimalnie lepszą okazała się drużyna Tempa Rzeszotary, pokonując podopiecznych trenera Wojciecha Czajki 2:3. W ostatni dzień lutego zespół zagra jeszcze z Naprzodem Sobolów. Ponadto za ekipą Górek kolejnych osiem treningów, a zawodnicy ćwiczyli na hali sportowej i boisku na Zarabiu. W ostatnich jednostkach w sali gimnastycznej ZS Średniawski, trener Wojciech Czajka skupił się na przygotowaniu swoich graczy pod względem kondycyjnym. W treningach na sztucznej nawierzchni dominowały głównie elementy czysto piłkarskie, a w nich wiele ćwiczeń taktycznych, popularna "strzelba" czy gierki zespołowe. Warto wspomnieć, że aktualnie w pierwszej drużynie chęć gry wyraziło dwudziestu trzech zawodników, a średnia frekwencja na każdej jednostce to 16-18 piłkarzy. W tym gronie znalazło się kilku graczy z ekipy rezerw, jak m.in. K.Mrowczyk, K.Polewka czy K.Wojtan oraz dwóch nowych, których już w najbliższym czasie oficjalnie zaprezentujemy.

Myśleniczanie przygotowania do rundy wiosennej kontynuować będą do trzeciego tygodnia marca. Przed nami jeszcze sześć treningów na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu, a także dwa mecze kontrolne. W dzień 7 marca podopieczni trenera Wojciecha Czajki zagrają z z Pasternikiem Ochojno, a w następnym tygodniu zmierzymy się z Gdovią Gdów. Obie ekipy w obecnym sezonie występują w myślenicko - wielickiej piątej lidze, zajmując miejsca w środkowej części tabeli. Górki rozgrywki w rundzie rewanżowej rozpoczną w dniu 21 marca, a wówczas rozegramy inauguracyjny pojedynek ze Stawem Polanka. Mecz zaplanowano również na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu. Następnie ekipa przez trzynaście tygodni będzie kontynuowała treningi na własnym obiekcie sportowym, ćwicząc dwa razy w tygodniu.
 
Z przygotowaniami wystartowały Górki II 

W dniu 19. lutego przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęła ekipa Górek II. Drużyna pod wodzą Mateusza Kubińskiego rozpoczęła treningi od zajęć na hali sportowej ZS Średniawski. Pierwszy trening rozpoczęło krótkie wprowadzenie przez zarząd oraz sztab szkoleniowy. Drugi zespół seniorski z Górnego Przedmieścia trenował w lutym łącznie czterokrotnie - dwie jednostki na hali oraz dwie jednostki na naszym boisku przy Solidarności 6. Warto nadmienić, że frekwencja B-klasowej ekipy stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, a swojego zadowolenia nie kryje obecny trener zespołu. 

Druga ekipa pod wodzą Mateusza Kubińskiego rozpocznie cykl treningów na boisku ze sztuczną nawierzchnią, które zaplanowano w każdą środę o godz. 18:30. Ponadto w poniedziałkowe wieczory będą odbywać się treningi wydolnościowo - siłowe na naszym boisku przy Solidarności 6. Zespół będzie pracował zarówno pod względem kondycyjnym, jak i piłkarskim. Ponadto drużyna Górek II w marcu rozegra dwa mecze kontrolne. W pierwszym z nich nasi zawodnicy zmierzą się z Jaworem Jawornik, a te zawody zostały wstępnie zaplanowano na niedzielę - 23.03 - na boisku na Zarabiu. Tydzień później nasz zespół zmierzy się z Karpatami II Siepraw.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Górki MyśleniceKarpaty Siepraw
Górki Myślenice   Karpaty Siepraw
2020-05-02, 17:00:00

Myślenice - Solidarności 6

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górki MyślenicePasternik Ochojno
Górki Myślenice 3:2 Pasternik Ochojno
2020-03-07, 16:00:00
Myślenice - Sztuczne
galeria »   relacja »
mecz towarzyski

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Rokita Kornatka 2:0 Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa 0:0 Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik 2:3 Sokół Borzęta
Karpaty Siepraw 2:1 Staw Polanka
Górki Myślenice 2:2 Topór Tenczyn
Gościbia Sułkowice 0:1 Wróblowianka Kraków
Clavia Świątniki Górne 0:5 Zielonka Wrząsowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Beskid Tokarnia - Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne - Wróblowianka Kraków
Gościbia Sułkowice - Topór Tenczyn
Karpaty Siepraw - Sokół Borzęta
LKS Rudnik - Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa - Rokita Kornatka
Górki Myślenice - Staw Polanka

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Otwarcie boiska i mecz Górki vs Iskra 27.08.16
Ładowanie...