Górki vs Grodzisko 29.04.17 fot. P. Biela

Słaba gra i dwie porażki, Górki II 0:7 Wicher, Gdovia 3:0...

• autor: oliwier234gprzed, 2020-07-19 21:09
Słaba gra i dwie porażki, Górki II 0:7 Wicher, Gdovia 3:0 Górki

Wczorajszy dzień był niezwykle pechowy dla drużyn Górek Myślenice. Nasze seniorskie ekipy solidarnie przegrały swoje mecze kontrolne, a co gorsze nie zdobyły w nich nawet żadnego gola, tracąc przy okazji łącznie dziesięć trafień. Grający przed własną publicznością zespół rezerw uległ Wichrowi Stróża 0:7, natomiast podopieczni trenera Wojciecha Czajki przegrali zawody 3:0.

LKS Gdovia Gdów - LKS Górki Myślenice 3:0 (0:0)

1:0 56'

2:0 65'

3:0 83'

Górki: Krystian Kubiczek - Marek Zięba, Tomasz Kania, Ireneusz Ziaja, Rafał Bujas, Jarosław Kuchnia - Mateusz Biela, Karol Turała - Jan Irzyk, Mateusz Pietrzyk, Testowany I oraz Artur Szlachetka, Mateusz Kubiński, Kamil Szczypka, Kamil Malina, Ignacy Dudek, Piotr Treit, Sylwester Irzyk, Testowany II

Sparing z Gdovią był już piątym meczem kontrolnym ekipy Górek. Podopieczni trenera Wojciecha Czajki do Gdowa wybrali się z chęcią przełamania serii porażek i walki zwycięstwo. Starcie z tym zespołem od początku pomyślnie układało się dla drużyny gości. Myśłeniczanie prowadzili grę, przeprowadzali więcej sytuacji ofensywnych, jednak zdecydowanym problemem była słaba skuteczność. Konkretna przewaga w pierwszej części zmagań nie miała odzwierciedlenia w wyniku. Gospodarze swoje szanse kreowali głównie po naszych błędach, często niewymuszonych. W drugiej połowie losy spotkania odwróciły się diametralnie. Górki miały problemy w praktycznie każdym elemencie gry, a wykorzystali to w dosyć szybkim czasie gospodarze, którzy po upływie nieco ponad godziny prowadzili 2:0. W tej części brakowało sytuacji podbramkowych, a rywale utrzymując swój solidny poziom, pewnie podtrzymywali korzystny dla siebie rezultat. Wynik końcowy starcia ustalony został w 83. minucie, kiedy piłka po rykoszecie trafiła do siatki. Chociaż samo spotkanie przez dłuższy czas było dobre w naszym wykonaniu, to z Gdowa wyjechaliśmy z dosyć konkretną porażką.

LKS Górki II Myślenice - LKS Wicher Stróża 0:7 (0:3)

0:7 87'

Górki II: Filip Kudas - Maciej Turała, Sławomir Pilch, Dariusz Maślak, Szymon Szczeciński - Marek Ulman, Dawid Miętka, Krystian Mrowczyk, Łukasz Kupczak - Radosław Zduń, Konrad Polewka oraz Michał Wierzba, Michał Pustelnik, Michał Suder, Wojciech Krawczyk, Vasilis Tomazos, Jarosław Osiński, Testowany II

Podopieczni szkoleniowca Mateusza Kubińskiego w sobotnie popołudnie rywalizowali z Wichrem Stróża. Przeciwnik, a zarazem ligowy rywal, to ekipa, która prezentuje z roku na rok coraz lepszy poziom sportowy. W sobotnie popołudnie przeciwnik wykorzystał z łatwością błędy w naszej defensywie i zaaplikował nam łącznie siedem trafień. Zespół Górek II rozegrał o wiele gorsze spotkanie niż tydzień temu, jednak warto wspomnieć, że więcej czasu na grę otrzymali nowi zawodnicy oraz gracze wracający do naszych szeregów po dłuższej przerwie - Wojciech Krawczyk czy Vasilis Tomazos.