02-2022

Cyrhla - Górki 13.04.14

Porażka przy Solidarności, Górki II 1:3 Szczebel

• autor: oliwier234gprzed, 2021-06-17 23:02

W niedzielnym meczu drużyna Górek II rozgrywała swoje kolejne spotkanie ligowe, a podczas rywalizacji w 25. kolejce podejmowaliśmy solidny Szczebel Lubień. Wszystkie bramki w tych zawodach padły w czasie pierwszych trzydziestu minut, a ostatecznym rezultatem okazało się zwycięstwo gości 1:3.

LKS Górki II Myślenice - KS Szczebel Lubień 1:3 (1:3)

0:1 3' K.Rapacz

1:1 7' K.Kasperczyk

1:2 14' G.Depta

1:3 27' K.Rapacz

Górki II: Filip Kudas - Filip Zając, Kamil Plewa, Maciej Turała (62' Sylwester Irzyk), Szymon Szczeciński - Radosław Zduń (kapitan), Kacper Siwek (66' Łukasz Kupczak) - Kamil Krzemieński, Jarosław Osiński, Marek Ulman (41' Konrad Polewka) - Kamil Kasperczyk

Ponadto na ławce: Michał Wierzba

Szczebel: Konrad Wójcik - Marcin Zięba, Wiktor Widzisz, Szymon Prośniak (61' Adrian Słowiak), Jakub Prośniak (70' Paweł Burtan), Kacper Skowroński (61' Marek Klakurka), Krzysztof Rapacz, Szymon Kudła, Grzegorz Depta, Konrad Michalak (62' Adrian Pawlik), Miłosz Micha

Sędziowie: Tomasz Jędrzejak oraz Małgorzata Święch i Maciej Zięba (KS Myślenice)

Widzów: 50

Miejsce: Boisko LKS Górki, Myślenice

Podczas niedzielnych zawodów ze Szczeblem to drużyna z Lubnia od samego początku przeważała na murawie. Zdziesiątkowany zespół Górek II już w 3. minucie stracił pierwszego gola, a trafienie było konsekwencją błędu w defensywie i mocnego uderzenia z bliskiej odległości. Drużyna gospodarzy kilka chwil później doprowadziła do wyrównania, a gol autorstwa Kamila Kasperczyka również był spowodowany pomyłką w obronie. W dalszej części połowy to głównie Szczebel atakował bramkę myśleniczan. Kilka interwencji Filipa Kudasa nie pomogło w utrzymaniu korzystnego wyniku, a nasza ekipa w 14. i 27. minucie straciła następne dwie bramki. Słabsza postawa w pierwszej części skutkowała zasłużonym prowadzeniem gości, jednak wciąż wierzyliśmy w uratowanie zawodów.

W drugiej połowie nasza drużyna grała nieco odważniej. Podopieczni trenera Mateusza Kubińskiego coraz częściej przebywali pod bramką ekipy z Lubnia, jednak o ile dochodziliśmy w pobliżu pola karnego, to brakowało strzałów w kierunku bramki. Po upływie godziny gry murawę opuścili Turała i Siwek, a w ich miejsce pojawili się Irzyk i Kupczak. W kolejnych akcjach, swoje strzały minimalnie nad poprzeczką przenieśli Zduń i Polewka, a przed najdogodniejszą okazją stanął popularny Dżemor. Różnica z pierwszej części była jednak zbyt duża i ekipa Górek II musiała pogodzić się z kolejną porażką, a wynik z 27. minuty utrzymał się już do samego końca.