Górki vs Gościbia - 26.07.18, fot. P.Biela

Górki Myślenice 1:1 Dziekanovia Dziekanowice

• autor: Ofiec87, 2009-05-10 09:10
   Po zaciętym i dobrym spotkaniu Górki zremisowały z pretendentem do awansu - Dziecanowią. Mecz stał na dobrym poziomie a biorąc pod uwagę typowo eksperymentalny skład trzeba przyklasnąć Górkom za dobrą grę.

Mecz jak można było się spodziewać rozpoczął się dominacją przyjezdnych którzy raz po raz atakowali bramkę Górek. Ale przypominało to walenie głową w mur. A to za sprawą mądrze grającej obrony i świetnie dysponowanego Kapery, formacje ofensywne skupiły się natomiast na sporadycznych kotrach. Warto dodać że zespół z Myślenic rozpoczął walkę w 10, dopiero po w 10 minucie dołączył Bujas. W pierwszej połowie to Goście mieli więcej szans na zdobycie bramki lecz za każdym razem bramkarz Górek był tam gdzie być musiał. Górki też miały swoje okazje ale nie potrafili nic wykorzystać.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, lecz ku zaskoczeniu wszystkich, to Górki otworzyły wynik a to za sprawą popularnego Pipiego który nie dał szans bramkarzowi uderzając bezpośrednio z woleja po rzucie rożnym. Na ławce rezerwowych na trybunach i w szeregach gospodarzy zapanowała wielka radośc.

Po tej bramce wszyscy chcieli by wynik się utrzymał, lecz niestety po jednym z rzutów rożnych nie upilnowano zawodnika Gości który z woleja umieścił piłkę w sieci. Wyglądało to tak jak pierwsza bramka podczas meczu Finału Pucharu Polski z Kornatką.

Goście zaciekle atakowali lecz tego dnia nie potrafili znaleźć sposobu na dobrą obronę i bramkarza Gospodarzy. Mecz zakończył się remisem co bardzo cieszy Gospodarzy. Oby ten mecz z drugą drużyną B klasy pomógł Górkom uwierzyć że potrafią postawić twarde warunki silniejszym zespołom.

Dziekujemy kibicom za wierne wsparcie. Gramy dla WAS.

autor: 760699 2009-05-10 22:43:47

Profil 760699 w Futbolowo

GRATULACJE!!! Tego nikt się nie spodziewał. Patrząc na ostatnią grę i wyniki przedmeczowe spekulacje o wynik nie były optymistyczne. Należy tu pochwalić całą drużynę i trenera za ogromną wolę walki. Pomimo braku rezerwy Górki pokazały,że są waleczną drużyną. Brawo dla świetnie broniącego Kapery i rozgrywającego Bieli Szymona aha jeszcze słowa uznania dla Chudego za walkę w obronie. Teraz już chyba będzie lepiej> DO BOJU

autor: ~anonim 2009-05-11 23:03:54

avatar To PIPI jeszcze gra? Byłem troche zaskoczony! :) Nie było go chyba na pierwszych kilku meczach? Niemniej jednak bramke im włożył fachową :) chociaz było widać że grał chyba z jakąs kontuzją ale nawet kulawy Pipi jest dla górek ważną częścią. Może jeszcze zacznie ładowac bramy jak w tamtym sezonie.Jeszcze tylko brakuje Zięby  Obierzyńskich i niec Zajączek się weźmie za granie a nie piie piwa i myśle że GÓRKI powędrują jeszcze pare oczek w góre tabeli.