04-2024

Cyrhla vs Górki 01.05.16

Górki gromią Staw

• autor: lecik56, 2010-09-05 22:17

W niedziele 5 września o godzinie 20, Górki Myślenice podejmowały Staw Polanka. Spotkanie zakończyło się efektownym zwycięstwem 8 -1...

W zimny niedzielny wieczór ekipa Górek podejmowała na sztucznym boisku na Zarabiu drużynę Stawu Polanka. Mecz rozpoczął się od kilku akcji Stawu który "zamknął" gospodarzy na ich połowie. Chaotyczne wybicia piłki kończyły się przejęciami zawodników Polanki którzy w dalszym ciągu szukali dojścia do bramki. Zawodnicy z Myślenic obudzili się dopiero w 10 minucie przeprowadzając kilka bramkowych sytuacji. Próbował Obierzyński i Łętocha ale to Plewa strzelił na 1-0 po podaniu Ulmana. To była zapowiedź klęski Stawu. Po kilkudziesięciu metrowym podaniu Łętochy kolejny raz na listę strzelców wpisał się Kamil Plewa. Było 2-0 i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy, mimo wielu ataków Górek jak i Stawu. Druga połowa zaczęła się ponownie od ataków Stawu lecz fantastycznie spisująca się obrona nie pozwalała na stworzenie groźnych sytuacji. W 65 minucie Andrzej Szlachetka dostrzegł wbiegającego w pole karne "Chudego", precyzyjnie dośrodkował, a dopiero co wpuszczony Pilch  "na raty" pokonał bramkarza. Piłkarze Stawu jeszcze dobrze nie zaczęli ze środka gry, a już w 66 minucie po podaniu Ulmana, Krzysiek Łętocha podwyższył na 4-0. A że historia lubi się powtarzać, w 67 minucie po podaniu Pilcha, Obierzyński zamienił wynik na 5-0. W 75 minucie, z lewej strony pola karnego, przepięknym uderzeniem z wolnego wynik podwyższył Obierzyński Mateusz strzelając obok muru idealnie w "okienko". 80 minuta to strzał Plewy po podaniu Banowskiego i w efekcie wynik 7-0.W 84 minucie zawodnicy Polanki zmniejszyli porażkę strzelając honorowego gola, po błędzie jednego z obrońców. Wynik ustalił w 87 minucie Obierzyński po zagraniu T. Sawickiego.

Wygrana cieszy. Jeszcze bardziej cieszy gra i skuteczność naszych piłkarz. Panowie oby tak dalej!

10min. Plewa  (z podania Ulmana M.)    1-0

20min. Plewa  (z podania Łętochy K.)                  2-0

65min. Pilch   (z podania Szlachetki A.)               3-0

66min. Łętocha  (z podania Ulmana M.)             4-0

67min. Obierzyński  (z podania Pilcha S.)          5-0

75min. Obierzyński  (z wolnego)                           6-0

80min. Plewa  (z podania Banowskiego M.)      7-0

84min. bramka dla Stawu K. Dziedzica               7-1

87min. Obierzyński  (po błędzie obrony i podaniu Sawickiego T.)             8-1