Wróblowianka vs Górki - 22.04.18, fot. P.Biela

Blamaż w burzowe popołudnie: Cyrhla Krzczonów 3:1 Górki...

• autor: Palma1986, 2011-05-24 19:26
Blamaż w burzowe popołudnie: Cyrhla Krzczonów 3:1 Górki Myślenice

Druga z rzędu porażka nie napawa optymizmem jak również gra zespołu, który na boisko wybiega w co rusz innym składzie.

Mecz rozpoczął się korzystniej dla nas i na początku mieliśmy lekko przewagę lecz w dogodnych sytuacjach nie strzelili Darek Obierzyński i Marek Ulman. W 30 minucie spotkania groźniej kontuzji nabawił się Mateusz Obierzyński, który na szczęście tylko stłukł boleśnie bark bez żadnych groźniejszych konsekwencji. Mecz w pierwszej połowie to walka głównie w środku pola.

Druga połowa w deszczu i błyskawicach była bardziej ciekawa, gdyż piłkarze Cyrhli groźniej atakowali, ale Górki a szczególnie Darek Obierzyński nie wykorzystywali dogodnych sytuacji. W 58 minucie spotkania po szarży napastnika Cyrhli Górki straciły bramkę, a chwilę później z boiska za drugą żółtą kartkę zeszedł Tomek Sawicki. Od tego momentu zaczął się dramat graczy z Myślenic, którzy ambitnie atakowali, lecz byli karcenie zabójczymi kontrami, które szybko wyprowadziły Cyrhlę na trzy bramkową przewagę. W ostatniej minucie spotkania honorowe trafieni dla Górek zaliczył Krzysztof Róg z rzutu wolnego.

Marny mecz w wykonaniu Górek powinien zmobilizować graczy na trudne spotkanie z Duklą w najbliższą niedzielę, gdyż o wiernych kibiców trzeba być spokojnym bo oni nas nigdy nie zawodzą.