Staw - Górki 21.04.14

Górki Myślenice   Górki II Myślenice
Myślenice - Solidarności 6

2020-06-13, 18:00

W sobotnie popołudnie na boisku przy Solidarności 6 odbył się pierwszy w tym roku mecz, w którym zagrały obydwa seniorskie zespoły Górek Myślenice. Wewnętrzny sparing miał za zadanie sprawdzić stan kadrowy drużyn, a także był formą przyjemnego rozpoczęcia letniego okresu treningowego, który przygotowuje nas do pierwszej fazy sezonu 2020/21.

LKS Górki Myślenice - LKS Górki II Myślenice 8:2 (3:1)

0:1 20’ M.Ulman

1:1 22’ I.Dudek

2:1 35’ J.Irzyk

3:1 44’ I.Ziaja

4:1 52’ K.Mrowczyk

5:1 76’ K.Mrowczyk

6:1 85’ K.Mrowczyk

6:2 86’ K.Polewka

7:2 87’ K.Malina

8:2 89’ K.Malina

Górki: Artur Szlachetka - Jarosław Kuchnia, Kamil Szczypka, Mateusz Kubiński, Ireneusz Ziaja, Sylwester Irzyk - Marek Zięba, Mateusz Biela, Jan Irzyk - Ignacy Dudek, Mateusz Pietrzyk oraz Artur Szlachetka, Piotr Treit, Paweł Maślak, Krystian Mrowczyk, Kacper Wojtan, Kamil Malina, Testowany I, Testowany II

Górki II: Filip Kudas - Szymon Szczeciński, Dariusz Maślak, Maciej Turała, Michał Pustelnik - Marek Ulman, Łukasz Kupczak, Radosław Zduń, Dawid Miętka, Jan Ulman - Konrad Polewka oraz Michał Wierzba, Michał Suder, Jarosław Osiński

Sędziowali: Michał Wierzba i Piotr Górka

Sobotnie spotkanie było pierwszym w tym roku, które zagraliśmy na obiekcie sportowym przy Solidarności 6. Wewnętrzny mecz był formą pozytywnego rozpoczęcia bardzo intensywnych przygotowań w ramach letniego okresu treningowego. Na murawie łącznie zobaczyliśmy ponad trzydziestu aktywnych zawodników LKS Górki, a minimum dziesięciu z nich nie mogło przybyć na mecz z powodów osobistych. Wśród piłkarzy widoczne były dwa nowe nazwiska w pierwszym zespole, a składy uzupełnili także zawodnicy, którzy mieli grać już w czasie rundy wiosennej. Zawody na samym początku stały na dosyć ciekawym poziomie i co ciekawe pierwszego gola w zawodach zdobył doświadczony Marek Ulman, a dzięki temu ekipa rezerw dosyć niespodziewanie wyszła na prowadzenie. Po krótkiej chwili pierwszy zespół odpowiedział trafieniem Ignacego Dudka, a do przerwy bramki dla podopiecznych trenera Wojciecha Czajki zaliczyli jeszcze Jan Irzyk i Ireneusz Ziaja. W drugiej połowie widoczna była już zdecydowana przewaga A-klasowej ekipy, która dzięki klasycznego hat-trickowi Krystiana Mrowczyka i dwóm golom Kamila Maliny zwyciężyła w zawodach 8:2. Niewątpliwą ozdobą spotkania była druga bramka dla zespołu rezerw, zdobyta przez Konrada Polewkę. Po grze wszyscy zawodnicy mieli możliwość spotkania przy grillu i wspólnej integracji!

Drużyna A-klasowa jest już w konkretnym cyklu treningowym, a za nią wtorkowy trening. Ekipa będzie trenowała dwa razy w tygodniu, a weekendami rozgrywała mecze kontrolne z zespołami z piątej ligi. Przygotowania do o wiele dłuższego sezonu w B-klasie zaczęły również rezerwy Górek, a ekipa pod wodzą trenera Mateusz Kubińskiego od środowej jednostki oficjalnie rozpoczęła okres treningowy. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy zdrowia i jak najlepszych rezultatów!