Górki Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Clavia vs Górki - 18.05.18, fot. O.Bzowski
Ładowanie...

Kalendarium

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

SENIORZY: Skalnik Trzemeśnia vs Górki Myślenice - A-klasa, Trzemeśnia, 17:00

27

05-2018

niedziela

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 342
ogółem: 988 859

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Górki vs Wróblowianka 06.09.17, fot. P.Biela
Ładowanie...

Kadra » Szczegóły

« wróć

Bartłomiej Zając

Pozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1999-11-12
Numer na koszulce: 14

Poprzedni klub: KS Tyniec, Tramwaj Kraków, Pogoń Skotniki 

W Górkach od: 2017 (W) 



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Dziekanovia Dziekanowice - Górki Myślenice L 6' 0 - - - -
Górki Myślenice - Skalnik Trzemeśnia L 0' 0 - - - -
Rokita Kornatka - Górki Myślenice L 45' zmiana 0 - - - -
Górki Myślenice - Orzeł Nowa Wieś L 0' 0 - - - -
Lubomir Wiśniowa - Górki Myślenice L 0' 0 - - - -
Wrzosy Osieczany - Górki Myślenice L 30' 0 - - - -
Podsumowanie 81' 0 0 0 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

Skalnik TrzemeśniaGórki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia   Górki Myślenice
2018-05-26, 17:00:00

Trzemeśnia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Gościbia II Sułkowice Górki Myślenice
Gościbia II Sułkowice 0:5 Górki Myślenice
2018-05-13, 17:00:00
Sułkowice
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Beskid Tokarnia 6:0 Rokita Kornatka
Skalnik Trzemeśnia 1:1 Orzeł Nowa Wieś
Topór Tenczyn 0:1 Lubomir Wiśniowa
Gościbia II Sułkowice 0:5 Górki Myślenice
Wrzosy Osieczany 2:2 LKS Rudnik
Clavia Świątniki Górne 4:1 Jordan Sum Zakliczyn
Dziekanovia Dziekanowice 3:0 Iskra Głogoczów
Wróblowianka Wróblowice 2:0 LKS Trzebunia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Wróblowianka Wróblowice - Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia - Dziekanovia Dziekanowice
Iskra Głogoczów - Clavia Świątniki Górne
Jordan Sum Zakliczyn - Wrzosy Osieczany
LKS Rudnik - Gościbia II Sułkowice
Górki Myślenice - Topór Tenczyn
Lubomir Wiśniowa - Skalnik Trzemeśnia
Orzeł Nowa Wieś - Rokita Kornatka

Statystyki drużyny

Logowanie

Kontakty